Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Koks tikslas šitų varpų pešiojimo?

Man tai čia kažkoks pasityčiojimas ir nepagarba augalui. Nupešė, nufotkino, išmetė...

Beprasmybė kažkokia. Mano sūnus taip pasielgtų gautų gerą moralą.

Bet gal čia tik man pensija ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, voras pranešimas:

Koks tikslas šitų varpų pešiojimo?

Man tai čia kažkoks pasityčiojimas ir nepagarba augalui. Nupešė, nufotkino, išmetė...

Beprasmybė kažkokia. Mano sūnus taip pasielgtų gautų gerą moralą.

Bet gal čia tik man pensija ...

Priedo velnio tuzina varpu nurove, tai kaip bausme isguls jam mieziai. O jei rimciau, man su mieziais prastai siemet gavos. Buvo uzmerkti vietom, tai dryzlige taip suvalge, kad ojojoj.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, voras pranešimas:

Koks tikslas šitų varpų pešiojimo?

Man tai čia kažkoks pasityčiojimas ir nepagarba augalui. Nupešė, nufotkino, išmetė...

Beprasmybė kažkokia. Mano sūnus taip pasielgtų gautų gerą moralą.

Bet gal čia tik man pensija ...

Neismeciau, tevui kaip tik parveziau parodyt, pats nelabai nuvaziuoja :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , valdasbal00 pranešimas:

Priedo velnio tuzina varpu nurove, tai kaip bausme isguls jam mieziai. O jei rimciau, man su mieziais prastai siemet gavos. Buvo uzmerkti vietom, tai dryzlige taip suvalge, kad ojojoj.. 

Kampe, kur negavo fungio, dryzlige irgi rimtai dirba. Bet po pernai pamokos fungicido purskimo nepraleidziu ir nevelinu. Virsutiniai lapai kol kas gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

tu miezius augines daug metu, kaip dabar su jų sunokimu ir paėmimu?

sunoks tikrai o ir šiaip yra vaistu išlyginimui proceso ne pirmi metai liudna tik kad po tiek turėtos patirties vėl viskas iš pradžiu taip kaip pirma karta neišmokusiam pamokos mokytojas suraitė riebu dvejeta. svarbu nurinkti akmenys ir pakėlikai bus uždėti nauji but gerai kad ir dievas padėtu kuliant nelytu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , grazbek pranešimas:

sunoks tikrai o ir šiaip yra vaistu išlyginimui proceso ne pirmi metai liudna tik kad po tiek turėtos patirties vėl viskas iš pradžiu taip kaip pirma karta neišmokusiam pamokos mokytojas suraitė riebu dvejeta. svarbu nurinkti akmenys ir pakėlikai bus uždėti nauji but gerai kad ir dievas padėtu kuliant nelytu.

aš irgi apsirinkau kur daugiau buvo, bet taip nenorom rinkau, mintyse galvojau, kad vis tiek nereiks čia man jų gramdyt.. O kas dėl tų vaistukų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sugulę miežiai nieko tokio, bus derlius ir panašu jog solidus. Vairuojant rašiau, maniau kviečiai, tuomet jau reiktų koreguotis planus mažinant pajamas kokia 30 %, čia viskas bus ok. Pakils dar kažkiek, susivels, svarbiausia neturėt žolių sugulusiuose, tuomet bus ok.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...