Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

prieš 23 minutes , voras pranešimas:

Tankį mažint, azotą irgi. P, K balansas irgi aktualu.

Beveik esu tikras, kad išvertė iš šaknų, taigi nėra šaknų sistemos, vadinasi sėta per vėlai, su perdaug N trąšomis ir perdidelė norma sėklų.

Seta 04-06, 270 kg NPK lokaliai, pries seja gavo 51kg N. Krumijimosi tarpsni gavo 200 l i ha KAS. Dirvos tyrimu sio lauko neturiu. Laistant KAS'a kokiu 50 metrų isjungiau purkstuva. Tai tam tarpe vistiek pusė miežių gųli. Tiesa, sejos norma 200 kg, mln i ha neskaičiuota.

IMG_20200630_162152.jpg

IMG_20200630_162204.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, voras pranešimas:

Trumpink per du sykius, šiemet miežių ūgis nerealus kažkoks. Guli ir pas mane, per mažą dozę dėjau, bet tiek ir teturiu gal 25 ha

Aš viena karta trumpinau aukštis na nėra pusmetrio bet del užsitęsusių pavasarinių sausru apačia silpna.atrodo laiku modusas atiduotas netgi kokiom pora dienu anksčiau nei reikėtu bet siemet nepadėjo sustiprinti apačios.o antram trumpinimui nors ir buvau pasiruošes su cerone bet per mažai  buvo praėję laiko tik trečia savaitė buvo prasidėjus nuo pirmo purškimo o del nenormaliu karščiu jau akuotai buvo išlindę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-06-30 at 18:51, grazbek pranešimas:

Aš viena karta trumpinau aukštis na nėra pusmetrio bet del užsitęsusių pavasarinių sausru apačia silpna.atrodo laiku modusas atiduotas netgi kokiom pora dienu anksčiau nei reikėtu bet siemet nepadėjo sustiprinti apačios.o antram trumpinimui nors ir buvau pasiruošes su cerone bet per mažai  buvo praėję laiko tik trečia savaitė buvo prasidėjus nuo pirmo purškimo o del nenormaliu karščiu jau akuotai buvo išlindę.

Tai buvo optimalu panaudot 2 reguliatorių nes ilgiau nei 2sav trineksapaketilas nelaiko :)) o gereniniai produktai dar trumpiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , EvaldasC pranešimas:

O kokia dabar veisle atspariausia ligoms butu? As vis seju airon bet su fungiu tenka pust bent 1 kart kitaip neuzauga nieko

Cia pusta net didesne strobiko norma ir vis tiek neatlaike. Tokie metai, matyt reikejo kartot. Isvis be fungio sunkiai pavyks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...