Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

nebuvo tepimo. tik perrinkus uzkure, ir amen. vel tvarke - uzkure, vel amen.... ispurte visa, pradedant siurbliu, baigiant visu kitu. ir rado, metalo gabala, po centrifugos voztuvu. kai pats toki kelia, be tepalo nuvaziavau, nesinori tiket, kad tik uzkurus klynas butu... bet puikiai pazystu zmogu, kuriam taip atsitiko, tad netiket negaliu....

taip iseina, kad ir su mtz stebuklu buna....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raimi idemiau skaityk ka parasau.. :)

Pirmiausia ka ziuri vesdamas perrinkta motora, tai slegis kartery. Atsiprasau, bet reik but truputi aplaidziam kad uzlenkt materka bent kelis sykius is eiles.

O kam tu ta centrifuga draskysi? :) Kas del voztuvu, tai visur yra keliantis slegi ir kitas, apsauginis, kuris suveikia filtrui ar centrifugai uzsikisus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raimi idemiau skaityk ka parasau.. :)

Pirmiausia ka ziuri vesdamas perrinkta motora, tai slegis kartery. Atsiprasau, bet reik but truputi aplaidziam kad uzlenkt materka bent kelis sykius is eiles.

O kam tu ta centrifuga draskysi? :) Kas del voztuvu, tai visur yra keliantis slegi ir kitas, apsauginis, kuris suveikia filtrui ar centrifugai uzsikisus.

Blaki, mtz ne gaz53, neuzkures slegio neatrasi.

o kas liecia voztuvus, tai ir noriu pasiziuret. beje, filtro korpuse tik vienas voztuvelis.....

prie to pacio. gal zinai, kaip smd22 tepalo spaudima pakelt? :) prie centrifugos jokiu voztuvu nera :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nzn, nesusidures su tais motorais.. bet kaip suprantu nera ar nzn tokiu sriaubliu, kuriuose nebutu, ar kurie jungtusi ne per slegio reguliavimo voztuva.

Beje, kad neuzvedus negalima sukelt spaudimo tai man naujiena :) negi niekad nepastebejai? Kad ir ziema kai ilgiau suki..

Ruski sriaubliai tai pofig, va miskinio traktoriaus visas net aplipes voztuvais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raimi idemiau skaityk ka parasau.. :)

Pirmiausia ka ziuri vesdamas perrinkta motora, tai slegis kartery. Atsiprasau, bet reik but truputi aplaidziam kad uzlenkt materka bent kelis sykius is eiles.

O kam tu ta centrifuga draskysi? :) Kas del voztuvu, tai visur yra keliantis slegi ir kitas, apsauginis, kuris suveikia filtrui ar centrifugai uzsikisus.

Blaki, mtz ne gaz53, neuzkures slegio neatrasi.

o kas liecia voztuvus, tai ir noriu pasiziuret. beje, filtro korpuse tik vienas voztuvelis.....

prie to pacio. gal zinai, kaip smd22 tepalo spaudima pakelt? :) prie centrifugos jokiu voztuvu nera :eusa-think:

buna ant bloko is sono ligtai voztuvai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

na va, desiu praktini posta :lol::lol:

buvo sneka apie grupes, kokia det, turbo ar paprasta. as buvau uz grupe su 2 tepaliniais ziedais. ir ne be reikalo....

tai vat. grupei kazkur apie 7m. 6m dirbus su turbo. virsutinis tepalinis ziedas ziauriai padeges. neuzdeges, bet nagaro sociai, net spyruokle neissiarde, teko nukirpt. apatinis tepalinis ziedas - kaip naujas. stumekliai normoj. gilzes ledines. tepalo nedegino.

keiciau ziedus, nes motoras pora sykiu pakaito "normaliai"... tarpine po galva jau buvo ant ribos.

dabar, primeskim, kad 2 tepalinio ziedo but nebuve. tepalai butu dege....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va, desiu praktini posta :lol::lol:

buvo sneka apie grupes, kokia det, turbo ar paprasta. as buvau uz grupe su 2 tepaliniais ziedais. ir ne be reikalo....

tai vat. grupei kazkur apie 7m. 6m dirbus su turbo. virsutinis tepalinis ziedas ziauriai padeges. neuzdeges, bet nagaro sociai, net spyruokle neissiarde, teko nukirpt. apatinis tepalinis ziedas - kaip naujas. stumekliai normoj. gilzes ledines. tepalo nedegino.

keiciau ziedus, nes motoras pora sykiu pakaito "normaliai"... tarpine po galva jau buvo ant ribos.

dabar, primeskim, kad 2 tepalinio ziedo but nebuve. tepalai butu dege....

Sutinku visu 111 procentų. Va nesenai kaimiuke perrinkau D-21 T- 16 likiniam, ir deja išmaišiau visą Dzūkiją, bet taip ir neradau stūmoklių su dviem tepaliniais žiedais. Nori pirk – prašom, bet visą komplektą su cilindrais, o kam man jų reik ?? Ir tai Lytagroj tik parveš gal būt, Miroslave parveštų tiksliai, bet po kokios savaitės ar dviejų, Ordo sakė D-21 neturi, kai paklausiau D-37 turi :lol: , bet irgi tik po vieno tepalinio žiedo...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raimi idemiau skaityk ka parasau.. :)

Pirmiausia ka ziuri vesdamas perrinkta motora, tai slegis kartery. Atsiprasau, bet reik but truputi aplaidziam kad uzlenkt materka bent kelis sykius is eiles.

O kam tu ta centrifuga draskysi? :) Kas del voztuvu, tai visur yra keliantis slegi ir kitas, apsauginis, kuris suveikia filtrui ar centrifugai uzsikisus.

Blaki, mtz ne gaz53, neuzkures slegio neatrasi.

o kas liecia voztuvus, tai ir noriu pasiziuret. beje, filtro korpuse tik vienas voztuvelis.....

prie to pacio. gal zinai, kaip smd22 tepalo spaudima pakelt? :) prie centrifugos jokiu voztuvu nera :eusa-think:

smd jei gerai pamenu voztuvas prie tepalo siurblio vienas stovi karteri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Lūžo mtz alkūninis velenas. Ką gi važiuojam pirkti. Pas vienus nuvažiuoju, klausiu kiek - sako 620. Kieno? Kaip laiko? - klausiu. Atsako - originalas, liuks, baltarusų. Velenas plikas, nei kokios pakuotės, nei libduko..... Pas kitus visa ta pati šneka, tik kaina 719 lt. Vėl veleno vaizdas tas pats - plikas. Važiuojam dar pas kitus, Ten kaina 840 lt. Klausiu, kodėl tokia did, pas kitus yra pigesnių? Atsako - ORIGINALAS. Kad sakau visur originalai nuo 600 iki 800, kaip čia išeina? Pasirodo kalti kiniečiai :D Visi trys velenai pliki, tepaliukais sutepti, kaip čia nustatyti ar pardavėjai nekabina makaronų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažin kaip toks variantas išeitų : ant D-242 veleno sudėti balansyrus nuo D-243 variklio ? Tada perreguliuoti siurblį pagal D-243 kuro normas , leisti suktis iki 2200 rpm ? Tada pasidarytų 60 kW iš 44 ? Kas nors darėte tokį jumorą ir iš kur gauti balansyrus ant veleno... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažin kaip toks variantas išeitų : ant D-242 veleno sudėti balansyrus nuo D-243 variklio ? Tada perreguliuoti siurblį pagal D-243 kuro normas , leisti suktis iki 2200 rpm ? Tada pasidarytų 60 kW iš 44 ? Kas nors darėte tokį jumorą ir iš kur gauti balansyrus ant veleno... :icon-rolleyes:

Aš su savo Belarus 572 ligiai tap pat ir padariau prieš 5 metus ir jokiu problemu. Svorius taip niekur atskirai nenupirksi. Aš gavau nuo perlužusio veleno. Kadangi D242 alkuninis jau savaime išbalansuotas, tai aš visus svorius nušlifavau kad visu mases butu vienodos. D243 kuro siurbli teks pirkti nauja nes D242 siurbliui kaip ir D50 reguliatoriaus svorelei didesni ir nepaviks perregulioti ant 2200 apsuku. O dabar jau 3 metai kai stovi netgi turbina ir kolkas dar nebuvo jokiu problemu o traktorius jau pas mane pradirbes daugiau nei 2000 valandu ir tenka jam dirbti visokiu darbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš su savo Belarus 572 ligiai tap pat ir padariau prieš 5 metus ir jokiu problemu. Svorius taip niekur atskirai nenupirksi. Aš gavau nuo perlužusio veleno. Kadangi D242 alkuninis jau savaime išbalansuotas, tai aš visus svorius nušlifavau kad visu mases butu vienodos. D243 kuro siurbli teks pirkti nauja nes D242 siurbliui kaip ir D50 reguliatoriaus svorelei didesni ir nepaviks perregulioti ant 2200 apsuku. O dabar jau 3 metai kai stovi netgi turbina ir kolkas dar nebuvo jokiu problemu o traktorius jau pas mane pradirbes daugiau nei 2000 valandu ir tenka jam dirbti visokiu darbu.

O matai, aš galvojau kad tik prisuki balansyrus ir vualia :eusa-think: Ir kaip po tokio patobulinimo, tikriausiai pasijautė ženkliai ? O prikonstravus turbiną kaip laiko, kaip traukimas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O matai, aš galvojau kad tik prisuki balansyrus ir vualia :eusa-think: Ir kaip po tokio patobulinimo, tikriausiai pasijautė ženkliai ? O prikonstravus turbiną kaip laiko, kaip traukimas ?

Kaip trauke originalus d242 negaliu labai pasakyti nes aš ta traktoriu nupirkau žiema ir beveik iškarto ir pastačiau d243 siurbli ir svorius, tai gavos normalus variklis su 81ag. O padariau ta todel kad jis važiavo vos 30km/h o man tenka gan nemažai važioti transporte, todel reikalingas greitis. Dabar su 16,8 R 38 padangom eina 40 km/h. Turbina C14 laiko puikiai, siurblis sureguliuotas kad dabar apie 100ag. Visiškai kitoks traktorius ir mano poreikiams visiškai pakanka. Labai geras dalikas kad darbinis sukasi 540 jau prie 1500 variklio apsuku, tai išeina gana ekonomiškai dirbti su roloniniu presu ir kitais padargais kurie reikalauja darbinio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dr.Zoidberg pas tave jau tikras 50 variklis ar nea pro kur tepalas pilasi?

Tepalas pilasi žemiau centrifūgos, kairiau taip truputį. Variklis D-242, be pakaitinimo žvakių, gaunasi kaip ir ne 50 . Jis faktiškai toks pats kaip ir 80, skirtumas tik tas, kad sukasi iki 1800 aps/min, turi 44 kW vietoj 60 ir tikriausiai siurblys kitoks stovi (4UTNM). Kiek mane apšvietė, tai toks variklis stovėdavo šienapjovėse ir jame ant alkūninio nėra balansyrų. Pats dar nespėjau tuo įsitikinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dr.Zoidberg pas tave jau tikras 50 variklis ar nea pro kur tepalas pilasi?

Tepalas pilasi žemiau centrifūgos, kairiau taip truputį. Variklis D-242, be pakaitinimo žvakių, gaunasi kaip ir ne 50 . Jis faktiškai toks pats kaip ir 80, skirtumas tik tas, kad sukasi iki 1800 aps/min, turi 44 kW vietoj 60 ir tikriausiai siurblys kitoks stovi (4UTNM). Kiek mane apšvietė, tai toks variklis stovėdavo šienapjovėse ir jame ant alkūninio nėra balansyrų. Pats dar nespėjau tuo įsitikinti.

taip toks variklis stovi e-302 savaeigese sienapjovese.

siaip i mtz-50 ir keisdavp uzkalusius naujais tai d-242

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...