Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

na, nezinau, nesigilinau, bet nuo senu laiku, i 80 bielki idejus e303 motora, bielkis geriau traukdavo.

gal zinot, kodel???? :lol:

kodel jie geriau galedavo traukt??? juk ten biski maziau arkliu

Reik žėt sukimo momentą, o ne galią. Pvz mtz tempia,didelės apsukos, nuimsi gazą- nuges, ratai kasas ir nebeina, o jumzas mažais sukiais ir velka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki atrodo rimti vyrai bet rašot į pievas. Taip mietkos būna gamykliškai (dar nemates variklio kad nebutų) bet kad kitaip nesudėsi tai nejuokinkit. Peršokus per dantuką jau nedirba normaliai, ka norit pasakyt vienas dantys kitoks. T-16, T-25, T-40 apačioj k k(kolenčiatyj-alkūninis, kartais būna c c sriednij vidurinis) paskirstymas P P rusiška R; siurblys T T . Renkant sutaikai visas tris mietkas ir viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki atrodo rimti vyrai bet rašot į pievas. Taip mietkos būna gamykliškai (dar nemates variklio kad nebutų) bet kad kitaip nesudėsi tai nejuokinkit. Peršokus per dantuką jau nedirba normaliai, ka norit pasakyt vienas dantys kitoks. T-16, T-25, T-40 apačioj k k(kolenčiatyj-alkūninis, kartais būna c c sriednij vidurinis) paskirstymas P P rusiška R; siurblys T T . Renkant sutaikai visas tris mietkas ir viskas

tai tu nejuokink pasakas sekdamas. kiekvienas dantratis ant sponkes, o mietkes pazymetos. pastatyk mtz kitaip - medali duosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek medalių neturėsi pasakoriau. Koks skirtumas mtz xtz ltz altajus jamzas ar dar koks velnias. Renkant pačio škyvo kitaip neuždėsi arba ant šponkės arba ant šlicų varžtų ir tt. Bet tarpusavį gali prašokt kiek nori apsukimą pusę ir tt., tam ir daromos mietkės. Kai rašysi iš patirties o ne iš unaro tada galėsim pasiginčyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek medalių neturėsi pasakoriau. Koks skirtumas mtz xtz ltz altajus jamzas ar dar koks velnias. Renkant pačio škyvo kitaip neuždėsi arba ant šponkės arba ant šlicų varžtų ir tt. Bet tarpusavį gali prašokt kiek nori apsukimą pusę ir tt., tam ir daromos mietkės. Kai rašysi iš patirties o ne iš unaro tada galėsim pasiginčyt.

is patirties ir rasau. tad nesnekek. keiciau velena - zinau visa procesa, tuo labiau, kai literatura yra...

bet mietkes - sudo vertos, jei bulbasas, sponkaviete netiksliai isdroze. ant alkuninio...

na, ruosi medali??? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar kita šneka. O kad nekreipiai dėmesio rinkdamas pyk nepyk tavo bėdos. Tokių atvejų visiem pasitaikę ypač su atsarginėm dalim dabartinėm. Šplintavietės išvis nefrezuotos, stūmokliai jei žiedam grioveliai yr tai tepimo kanalų nėr, jai viskas yr, tai pirštui užfiksuot griovelių nėr ir tt. Baigiant rinkt variklį pasirodo viena gilzė beveik 1mm. aukštesnė ir ką . Taip kad žioplių visi gaudom ir nėr ko ginčytis. PS. Dėl medalio tai laabai toli vežt, o siuntiniu tai matai dar sprogmenis siuntinėja :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9Mechanikas9, o mano kardanas vistiek ilgesnis uz tavo :D

Klausiau gal i pamirsau: kur kuro siurblius gerai remontuoja? Pasiule vezt i Pasvali http://www.meistrema.lt/ o utenoj, panevezy, galu gale kaune? Man reik kad suremontuotu su garantija, kad nereiketu pirstu badyt cia varztas neprisuktas o ten saibos ner.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar kita šneka. O kad nekreipiai dėmesio rinkdamas pyk nepyk tavo bėdos. Tokių atvejų visiem pasitaikę ypač su atsarginėm dalim dabartinėm. Šplintavietės išvis nefrezuotos, stūmokliai jei žiedam grioveliai yr tai tepimo kanalų nėr, jai viskas yr, tai pirštui užfiksuot griovelių nėr ir tt. Baigiant rinkt variklį pasirodo viena gilzė beveik 1mm. aukštesnė ir ką . Taip kad žioplių visi gaudom ir nėr ko ginčytis. PS. Dėl medalio tai laabai toli vežt, o siuntiniu tai matai dar sprogmenis siuntinėja :D:D:D

velenas keistas pries 7-8 metus kazkur....

o sponkes vieta, kaip sugesi pamatuot????:D

tai kad pyk nepyk... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9Mechanikas9, o mano kardanas vistiek ilgesnis uz tavo :D

Klausiau gal i pamirsau: kur kuro siurblius gerai remontuoja? Pasiule vezt i Pasvali http://www.meistrema.lt/ o utenoj, panevezy, galu gale kaune? Man reik kad suremontuotu su garantija, kad nereiketu pirstu badyt cia varztas neprisuktas o ten saibos ner.

Šiaip su meistremos kolektyvu turėjau reikalų, pažįstu vadovą, tai nieko blogo apie juos pasakyt negaliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
gal galite man pasakyti kur verziasi voztuvas kad sukiltu variklio tepalo spaudimas? zinau kad prie centrafugos :icon-question:

jai šaltam motorui spaudimas geras o krenta sušilus tepalui,vožtuvo veržimas nepadės.tas vožtuvas apsauginis nuo peraukšto spaudimo.

statyk filtra vietoi centrifugos,man tai pagelbėjo kolkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9Mechanikas9, o mano kardanas vistiek ilgesnis uz tavo :D

Klausiau gal i pamirsau: kur kuro siurblius gerai remontuoja? Pasiule vezt i Pasvali http://www.meistrema.lt/ o utenoj, panevezy, galu gale kaune? Man reik kad suremontuotu su garantija, kad nereiketu pirstu badyt cia varztas neprisuktas o ten saibos ner.

868894490 cia Rokiski tikrai neblogai remontuoja
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galite man pasakyti kur verziasi voztuvas kad sukiltu variklio tepalo spaudimas? zinau kad prie centrafugos :icon-question:

jai šaltam motorui spaudimas geras o krenta sušilus tepalui,vožtuvo veržimas nepadės.tas vožtuvas apsauginis nuo peraukšto spaudimo.

statyk filtra vietoi centrifugos,man tai pagelbėjo kolkas.

taip suprantu, bet paziuresiu ar kas pasikeis ar ne. o kurie tie varztai yra? is priekio centrafugos arne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...