Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

Isigijau 892.kai ryte uzkuri tai eina stipriai baltais dumais tol kol ikaista apie 10 min. ikaites viskas kuo puikiausiai dingsta.ka tai reiskia ar turbina baigiasi ar ziedai padile?turiu mtz 50 tai ji uzkurus tik 5 sekundes balti dumai tepaeina.

purkstukus paremontuot reik, nes kura neispurskia, o islieja

jeigu nepades , siurbli reikes ziureti

kiek is mano patirties tj siurblys ce visai ytakos neturi turet, nes kai siurblys durniuoja tj ar saltas ar siltas apsidumijes vaziuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki is patirties galiu pasakyti,kad forsunkes reik reguliuot kartu su siurbliu,nes kitaip negausi norimo rezultato.tarp kitko jonavoje ira firma kuri tuo uzsiima ir gan rimtai padaro.katik savo forsunkes ir siurbli parsiveziau

ta firmą ir aš rekomenduoju nuo tarybinių laiku žmonės dirba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki is patirties galiu pasakyti,kad forsunkes reik reguliuot kartu su siurbliu,nes kitaip negausi norimo rezultato.tarp kitko jonavoje ira firma kuri tuo uzsiima ir gan rimtai padaro.katik savo forsunkes ir siurbli parsiveziau

ta firmą ir aš rekomenduoju nuo tarybinių laiku žmonės dirba

o kur ta firma randasi gal galetumete adresa ar telefona parasyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki is patirties galiu pasakyti,kad forsunkes reik reguliuot kartu su siurbliu,nes kitaip negausi norimo rezultato.tarp kitko jonavoje ira firma kuri tuo uzsiima ir gan rimtai padaro.katik savo forsunkes ir siurbli parsiveziau

Tai labai maža ta tavo patirtis ir nedūryk žmonių. Tokius bajarius darydavau kai baigesi siurblys, o reik važiuot tai pastatai 140-120 svarbu išpurškia. Bet čia laikinai. Pagal tave nuėjus purkštukui reik lupt ir siurblį, aišku kai darai remontą siurbliui ir netikryt purkšlių čia jau griekas, bet ne atvirkščiai. O iš savo patirties visą laiką siurblys ir komplektas purkštukų stovi NZ. Nes visą laik kas nors pasidaro per patį darbymetį ir dar savaitgalį kai nieks nedirba iš meistrų, bent jau man taip buvo kol atsargos neturėjau :eusa-doh::eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MTZ 82 per cilindrų galvutės tarpinę vienoje vietoje po truputį varo tepalą. Kame galėtų būti problema?

kampe prie oro filtro

netoli kampo, bet to, kur radiatorius, iš to šono, kur centrifuga[/q

dažniausiai tai sunkesi kampe prie oro filtro nes ten tepalo padavimas į galva ,turi keist tarpine ,gal užtektų ir galva paveržt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu naujokas tame reikale. Tai ir iškyla tokių kvailų klausimų. Ta tarpinė žiūrint nuo viršaus yra trečia: dangtelio, variklio galvutės ir cilindrų galvutės. Būčiau labai dėkingas jei padėtumėte.

Ar Norint nuimt cilindro galvutę, reikės skirt variklio galvutę, ar jas bus galima nuimt kartu?

Ar nuimant cilindro galvutę yra kažkokios žymos ar pan, kurias reikia įsidėmėt sudedant atgal?

Gal dar yra kokių niuansų, kuriuos ardant ar surenkant turėčiau žinoti?

Būčiau labai dėkingas jei padėtumėte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu naujokas tame reikale. Tai ir iškyla tokių kvailų klausimų. Ta tarpinė žiūrint nuo viršaus yra trečia: dangtelio, variklio galvutės ir cilindrų galvutės. Būčiau labai dėkingas jei padėtumėte.

Ar Norint nuimt cilindro galvutę, reikės skirt variklio galvutę, ar jas bus galima nuimt kartu?

Ar nuimant cilindro galvutę yra kažkokios žymos ar pan, kurias reikia įsidėmėt sudedant atgal?

Gal dar yra kokių niuansų, kuriuos ardant ar surenkant turėčiau žinoti?

Būčiau labai dėkingas jei padėtumėte.

nieko ten sudėtingo nuimi vožtuvų dangtelį,vožtuvų svirteles (karomislus),išimi keliklius vožtuvu juos geriau nesumaišyti ,kad dedant atgal būtų kur buves ,paskiu nuimi kita dalį nuo galvos su įsiurbimo kolektorium ir imi galva tik dedant tarpine žiūrėk nesumaišyk pusių, kur oro filtras kampe yra tepalo padavimas į galva ten turi but skylė tarpinėje, nes kiti uždeda tarpine kita puse ir užkūrus jau bega tepalas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nusipirkau traktoriui nauja grupę, pasiziurejau geresnės, ti ikiso brangiausia kokia turejo ( 600 su kapeikom), aiskina kad labai gera, atseit su keramika. kaip manot yra tokiu? ar tik ismislas kaip ir keramikinė sankaba kuri intensyvaus darbo net metų neatlaikė...?

Uz 600lt tai gal buvo susverta su kompu labai tiksliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...