Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

Teko "statyt" keliem traktoriam,T-40,T-25,statai,kol geriausiai užsiveda ir tiek.Jei kas žinot daugiau praktinių būdų degimo reguliavimo,pasidalinkit prašom patirtim savo,ar girdėtom kalbom.

tai kad man atrodo jei jis uzsiveda gerai tai nereiskia kad gerai nustatytas degimas. jei neklystu ankstyvas geriau kuriasi bet kalena daugiau ypac ant didesniu apsuku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
nu,raimi,kaip cia tau taip pasiseke? :icon-eek:

truko turbinos gryztama slanga, ir ispute lauk viska. keliu vaziuodamas, i daviklius daznai neziuri... vat ir gavos fintilis... syki, kazkam trukus, ant stiklo taskyt pradejo, iskart pasimate....o dabar - figaro...nei laselio...

:o .. o lemputės nera??? :eusa-think: pas mane tai iškart uzsidega raudona (mtz-80UK 90metų)jei spaudimas nukrenta :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu,raimi,kaip cia tau taip pasiseke? :icon-eek:

truko turbinos gryztama slanga, ir ispute lauk viska. keliu vaziuodamas, i daviklius daznai neziuri... vat ir gavos fintilis... syki, kazkam trukus, ant stiklo taskyt pradejo, iskart pasimate....o dabar - figaro...nei laselio...

:o .. o lemputės nera??? :eusa-think: pas mane tai iškart uzsidega raudona (mtz-80UK 90metų)jei spaudimas nukrenta :icon-rolleyes:

tik mexaninis daviklis.... pradejau mastyt apie kazka garsinio... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...