Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

na manau kai i mtz rusu kurini pradesi pilt 5w 30 sintetini tai jis atitinkamai ir tarnaus :D dar pusiau tai pusiau ...per skysti tepalai ir gadina technika... :D bet kad turbinos genda nuo blogo tepalo tai pritariu :eusa-dance: geriau jau nepagailet ten pora lt supilt gera tepala o ne kad paskuij kalt nagus ir gadint nerwus twarkant bereikalingai :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau kai i mtz rusu kurini pradesi pilt 5w 30 sintetini tai jis atitinkamai ir tarnaus :D dar pusiau tai pusiau ...per skysti tepalai ir gadina technika... :D bet kad turbinos genda nuo blogo tepalo tai pritariu :eusa-dance: geriau jau nepagailet ten pora lt supilt gera tepala o ne kad paskuij kalt nagus ir gadint nerwus twarkant bereikalingai :(

Manau reiktu pilti tokius kokius nurodytos tra ktoriaus instrukcijoi, zinoma jeigu tepalo neima tai gal koki pusiau sintetini, bet dazniausiai traktoriai srebe tepaliuka tai kiek kainuos tas tepalas? Manyciau geriau dazniau pasikesti rusiska tepala, juk kamazai juo vaziodavo seniau ir budavo viskas tvarkoi,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

todel ir nemanau kad i juos uzpylus MG10k jie ilgai vaziuotu pas mane backa tokio tepalo stovi naudoju tik senukam belarusam bet kadangi jie dabar atostogose ilgam uzteks dar i belaruso hidraula ipilu ir benzapjuklo grandiniai daugiau nemanau kad jis kazkam tinkamas ypac ziema toks kaip ka tik issuktas medus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo žiemą tai jie liūdnai atrodo.Užvedi traktorių atleidinėji sankabą,otraktorius gesta.

šitas bajeris ne dėl variklio, bet dėl greičių dėžės ir priekinių pavarų sustengusio tepalo darosi.

nu aš nusprendžiau, kad nusipirksiu baltarusiško M10G tepalo savo greičių dėžei (nes labai jau ten jo kaina gera), o į variklį vistik pilsiu pusiau sintetinį turbo dyzeliui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... o i greiciu deze manau reikia TRANSMISINI specialu pirkti.... ir neisradineti nesamoniu...

tai vat Viliau, kad pas mane greičių dėžė tepama ne taškymo principu, o siurblio pagalba. Greičių dėžės tepalas valomas rupiu filtru ir centrifuga. instrukcijoj parašyta, kad naudojamas tepalas M10G. Savaime aišku, kad jis netinka 9 pavarų greičių dėžei. O sau aš jo pirksiu, nes labai gera jau ta kaina :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... o i greiciu deze manau reikia TRANSMISINI specialu pirkti.... ir neisradineti nesamoniu...

tai vat Viliau, kad pas mane greičių dėžė tepama ne taškymo principu, o siurblio pagalba. Greičių dėžės tepalas valomas rupiu filtru ir centrifuga. instrukcijoj parašyta, kad naudojamas tepalas M10G. Savaime aišku, kad jis netinka 9 pavarų greičių dėžei. O sau aš jo pirksiu, nes labai gera jau ta kaina :icon-smile:

Aaa tada suprantama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... o i greiciu deze manau reikia TRANSMISINI specialu pirkti.... ir neisradineti nesamoniu...

tai vat Viliau, kad pas mane greičių dėžė tepama ne taškymo principu, o siurblio pagalba. Greičių dėžės tepalas valomas rupiu filtru ir centrifuga. instrukcijoj parašyta, kad naudojamas tepalas M10G. Savaime aišku, kad jis netinka 9 pavarų greičių dėžei. O sau aš jo pirksiu, nes labai gera jau ta kaina :icon-smile:

na, o kas tepa tilta?

todel siulau pamastyt, ir uzpilt kokio uzsieniecio transmisini tepala. jis nebus toks tirstas kaip TAP ar TAD...

tavo teise rinktis.aisku, jei tepalai nebega....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... o i greiciu deze manau reikia TRANSMISINI specialu pirkti.... ir neisradineti nesamoniu...

tai vat Viliau, kad pas mane greičių dėžė tepama ne taškymo principu, o siurblio pagalba. Greičių dėžės tepalas valomas rupiu filtru ir centrifuga. instrukcijoj parašyta, kad naudojamas tepalas M10G. Savaime aišku, kad jis netinka 9 pavarų greičių dėžei. O sau aš jo pirksiu, nes labai gera jau ta kaina :icon-smile:

na, o kas tepa tilta?

todel siulau pamastyt, ir uzpilt kokio uzsieniecio transmisini tepala. jis nebus toks tirstas kaip TAP ar TAD...

tavo teise rinktis.aisku, jei tepalai nebega....

Kaip ne kada, aš tau pritariu Raimisx :icon-wink:

Kai tenka perrinkinėt tam triperiui galinį tiltą :icon-evil: .... Paprasčiausiai NĖRA DALIŲ :icon-evil::( Tada dar klausimas, ar ta alyva po 6-8 lt/l yra brangi 1000m/h :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na, o kas tepa tilta?

todel siulau pamastyt, ir uzpilt kokio uzsieniecio transmisini tepala. jis nebus toks tirstas kaip TAP ar TAD...

tavo teise rinktis.aisku, jei tepalai nebega....

nu tai užtai, kad bėga :) per pirmus metus 520 moto val. ir 10 litrų iš dėžės ant žemės. Kažkaip nesinori naujo ardyt, vien tam, kad užsandarint gerai. O ir varžtai vis po truputi atsileidžia, tai vis veržiu :) biednas, tai ir vargstu, bet nesiskundžiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na, o kas tepa tilta?

todel siulau pamastyt, ir uzpilt kokio uzsieniecio transmisini tepala. jis nebus toks tirstas kaip TAP ar TAD...

tavo teise rinktis.aisku, jei tepalai nebega....

nu tai užtai, kad bėga :) per pirmus metus 520 moto val. ir 10 litrų iš dėžės ant žemės. Kažkaip nesinori naujo ardyt, vien tam, kad užsandarint gerai. O ir varžtai vis po truputi atsileidžia, tai vis veržiu :) biednas, tai ir vargstu, bet nesiskundžiu :)

nusipirk srieginiu kliju, silpnu, ir pamirsi.

pas mane ir bega is dezes, per hidrosiurblio dantracio asele..... asele kliba, reiks apvirint, ir guolini kliju invaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Silpnus galima atsukt nesildzius, o va stipriu nepakaitines neatsuksi. Tik pries sukdamas gerai nuvalyk ir nuriebalink acetonu ar 646.

Pas mane daba zomkus nuiminejom dviese su draugeliu ant vamzdzio uzgule, viena varzta net nusukom. Jauciu kai dejo prie 30 metu, tai apmy*o ir prisuko :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...