Jump to content

vaderstad sejamosios


Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
Prieš 6 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Kas nors rapidui pirkote pusės sėjamosios uždarymą ar eina pačiam kažką sukonstruot?

jei apie lovy kalbam tai naujose yra mechaniskai abieju pusiu su rankenim is sono, hirdovariklis centre ir riciu stanga dalijasi i 2 dalis. senam variante nelabai ka prigalvosi ten viskas kitaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
prieš 15 minutes , JCB pranešimas:

Įdomu dar kas perkat rapidus naujus ar jau iš mados išėjo? Net avataras neišeina už rapido kainą :)

Tai kad lyginam skirtingus dalykus, tai su pronto rapida labiau lygint reiktu, su viena tikro no till nelabai pritaikysi , kita tam ir skirta- nu aišku nebutinai. Tai kas perka avatara nemanau kad isvis ziuri i rapida ir lygina kainas, nes ne tokiam dirbimo principui perka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Matazzz pranešimas:

Tai kad lyginam skirtingus dalykus, tai su pronto rapida labiau lygint reiktu, su viena tikro no till nelabai pritaikysi , kita tam ir skirta- nu aišku nebutinai. Tai kas perka avatara nemanau kad isvis ziuri i rapida ir lygina kainas, nes ne tokiam dirbimo principui perka :)

Manau pasistengus ir rapidas 70% no-till padarytu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , Witalikas pranešimas:

Toks brangus avataras :/

Nepigus, apie 79k, rapidas 10k mažiau.

 

prieš 22 minutes , Matazzz pranešimas:

Tai kad lyginam skirtingus dalykus, tai su pronto rapida labiau lygint reiktu, su viena tikro no till nelabai pritaikysi , kita tam ir skirta- nu aišku nebutinai. Tai kas perka avatara nemanau kad isvis ziuri i rapida ir lygina kainas, nes ne tokiam dirbimo principui perka :)

Mišriam ūkį vien no till nepavarysi, bet norisi ir no till. Kas perka avatarą, tas ir nuperka, o kas nežino ko reikia, tai ir svarsto įvairius variantus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , JCB pranešimas:

Nepigus, apie 79k, rapidas 10k mažiau.

 

Mišriam ūkį vien no till nepavarysi, bet norisi ir no till. Kas perka avatarą, tas ir nuperka, o kas nežino ko reikia, tai ir svarsto įvairius variantus :)

Taip pilnai sutinku, jei neiseina vien no till taikyt-kaip ir pas mane tokia sitaucija del gyvuliu. Tada faktas kad svarstai visus variantus ir galvoji. Pries tai kalbejau jei tik no till taikyt tada sprendimas tik vienas perki pilnai pritaikyta sejama ir nesuki galvos. Musu situacija kitokia kolkas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, JCB pranešimas:

Įdomu dar kas perkat rapidus naujus ar jau iš mados išėjo? Net avataras neišeina už rapido kainą :)

Aš mastau apie šešiametrį su visais pričindalais tik be trašu.Arba keturmetri spirit ir keturmetri focus.Ukis mišrus ir galva pilna daug paiku minčiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , grazbek pranešimas:

Aš mastau apie šešiametrį su visais pričindalais tik be trašu.Arba keturmetri spirit ir keturmetri focus.Ukis mišrus ir galva pilna daug paiku minčiu.

Aš kažkaip irgi apie spiritą pagalvoju, bet brangus rupūžė ir dėvėtų mažai tėra. Man kaip tik noris su trąšom, nes kiek laiko tas trašų barstymas suryja, baisu. Rapido pagr beda tai tas gylio išlaikymas per visą plotį, bet va vaizdas dirvos po jo visad malonus akiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...