Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

Sveiki plugo broliai,buvau sutares kad atves kazakiskos salietros atveze rusiskos po 800kg.,nu gera nesusokusi,bet dabar susimasciau kuri gersene,visad su lietuviska vergavau,gal kas kokia minty mesteltumet,dekui

Rusiška beriasi gerai, tik jos granulė stambesnė nei lietuviškos. Bent jau man tokia papuolė 800 kg didmaišiais, tai reikia normą koreguot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kemiroj siandien 940 lietuviska, turi ir olandiskos tik ta kazkiek brangesne bet jei nereikia adr pervezant ir granuliu dydis liuksavas.

O del kazakiskos tai va toki reikalai, lames dalykas pas mane metai stovi maisai tai nei susokus nei granule subirus. Bet su agronomu kemiros kalbejau tai sake kaip koks gavimas is kazoku tai buna gera tai susokus tai vel kokia nekokia.

Tiesa jei perkat didmaisiais trasas pagamintas NVS tai su svoriais ziurekit nes ten paklaidos dideles galit apsigaut ant svorio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia gal biski ne i tema. Nuvaziavau i agrokoncerna (mauruciu) sakau reik trasu - neparduoda. Ogi pavedmu negali duoti nes nera sutarties, sutarties negali pasirasyti, nes vadybininkas padejes skersa ant tokiu netikeliu kaip as kurie mazai perka - sako kol as cia su tavim terliosiuosi, tai geriau per ta laika uz 200 000 lt kam nors prakalsiu, bet to dar norint pasirasyt sutarti, reikia atsivezt paseliu deklaracija (gal jie cia ismokas ruosiasi moket?! :o ). Sakau tai parduokit uz grynus, irgi negali - sako reik agronomo pazymejimo (ukininko netinka kazkodel). Nors jau tris metus pries tai is ju pirkdavau. Dabar kompe neranda, ir tai tipo mano, o ne ju problema. Kazkaip keista, kad siais laikais daroma viskas, kad vaziuotum pas konkurentus.

Vienzo kad ir kaip nenorejau, teko paciai paciausiai valdziai paskambinti... Kai gryzau, vadybininkui ir mandagumas ir paslaugumas jau buvo atsirade.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia gal biski ne i tema. Nuvaziavau i agrokoncerna (mauruciu) sakau reik trasu - neparduoda. Ogi pavedmu negali duoti nes nera sutarties, sutarties negali pasirasyti, nes vadybininkas padejes skersa ant tokiu netikeliu kaip as kurie mazai perka - sako kol as cia su tavim terliosiuosi, tai geriau per ta laika uz 200 000 lt kam nors prakalsiu, bet to dar norint pasirasyt sutarti, reikia atsivezt paseliu deklaracija (gal jie cia ismokas ruosiasi moket?! :o ). Sakau tai parduokit uz grynus, irgi negali - sako reik agronomo pazymejimo (ukininko netinka kazkodel). Nors jau tris metus pries tai is ju pirkdavau. Dabar kompe neranda, ir tai tipo mano, o ne ju problema. Kazkaip keista, kad siais laikais daroma viskas, kad vaziuotum pas konkurentus.

Vienzo kad ir kaip nenorejau, teko paciai paciausiai valdziai paskambinti... Kai gryzau, vadybininkui ir mandagumas ir paslaugumas jau buvo atsirade.

manau cia todel kad is ju pastarosiomis dienomis sluote sluoja trasas, eiles stovi... todel ir neturejo kada "terliotis", nors aisku cia nera rimtas poziuris i klienta ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia gal biski ne i tema. Nuvaziavau i agrokoncerna (mauruciu) sakau reik trasu - neparduoda. Ogi pavedmu negali duoti nes nera sutarties, sutarties negali pasirasyti, nes vadybininkas padejes skersa ant tokiu netikeliu kaip as kurie mazai perka - sako kol as cia su tavim terliosiuosi, tai geriau per ta laika uz 200 000 lt kam nors prakalsiu, bet to dar norint pasirasyt sutarti, reikia atsivezt paseliu deklaracija (gal jie cia ismokas ruosiasi moket?! :o ). Sakau tai parduokit uz grynus, irgi negali - sako reik agronomo pazymejimo (ukininko netinka kazkodel). Nors jau tris metus pries tai is ju pirkdavau. Dabar kompe neranda, ir tai tipo mano, o ne ju problema. Kazkaip keista, kad siais laikais daroma viskas, kad vaziuotum pas konkurentus.

Vienzo kad ir kaip nenorejau, teko paciai paciausiai valdziai paskambinti... Kai gryzau, vadybininkui ir mandagumas ir paslaugumas jau buvo atsirade.

Manau čia kitos priežastys :lol::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane toks pat bajeris atveze agrochema salietra o jinai balta, taip pat iskilo klausimas kodel tokios spalvos

O granules ar nedidesnes plika akim ziurint ? Jei taip tai itariu kazachiska tik agrochemos fasavimas :icon-wink: . Visi nori uzsidirbti :icon-wink: . Mes taigi perkam azota ir svarbu kad butu nesusokus , atitiktu azoto kieki ir butu pigiau , tik tiek :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Salietrą gamybos proceso pabaigoje apipurškia kokiu tai tirpalu - ji kartais rausva, kažkas susiję su geležim, tiksliai nežinau, gelsva - magnezitas lygtais, dabar dar kažkas, kas spalvos nekeičia. Spalvos nekeičia, kai ir niekuo neapdirbta :) Bet aš nemačiau, neragavau, taigi kaip yra žino tik gaminanti pamaina :) Nu gal dar proceso technologas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane toks pat bajeris atveze agrochema salietra o jinai balta, taip pat iskilo klausimas kodel tokios spalvos

O granules ar nedidesnes plika akim ziurint ? Jei taip tai itariu kazachiska tik agrochemos fasavimas :icon-wink: . Visi nori uzsidirbti :icon-wink: . Mes taigi perkam azota ir svarbu kad butu nesusokus , atitiktu azoto kieki ir butu pigiau , tik tiek :)

jo kazachiska skrias tuo kad labai nevienoda, vienos granules stambios, kitos smulkutes... o tai agrochemos salietra ne gelsva? pas musu pernykste uzsilikus keli maisai tai geltona tokia ir granuliukes visos vienodo dydzio...kokybe... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na barstilku specai sake kad ir siu metu achemine labai nekokybiska

tai gal ji ne achemine, kaip sako uk. algis, gali buti tik ispilstymas ju, nes jie kazkaip stebuklingai sumazimo savikaina.... :icon-rolleyes:

Bent jau pernai tai ir kazakiška ir uzbekiška ėjo agromax vardu "pagaminta Jonavoje AB ACHEMA" taip kad ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norėjau paklausti kada, kokių trąšų reikia. Planuoju atvežti rusiškų trąšų, gal būt ir geromis kainomis (šiuo metu dar jų nežinau). Salietra, karbamidas, azofoska. Gal galėtumėt kas nors išsamiai paaiškinti: kokiu metu perkamos trąšos, kokiu metų laiku, kokios trąšos naudojamos. Galima į PM arba el. paštu ernnis{eta}gmail.com. Dėkui už info.

Gal kas gelėtumėt atsakyti į mano klausymą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...