Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

prieš 45 minutes , M&M pranešimas:

Pasikeitė nuo 2020 07 07 negali važiuot be kortelės arba be šaibos, skambinomės į LTSA paaiškino, jei netikit važinėkit baltas su žydru busikas išaiskins :)

p.s. Pasiryžę lėkt su savo ūkio transportu į Lenkiją, dar be paminėtų ir Euro sertifikatą mašinai nepamirškit prigriebt ;)

 

Čia ir to 100km nuo ūkio negali važiut, jau nuo tu 2020.07.07

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , viktorass pranešimas:

Čia ir to 100km nuo ūkio negali važiut, jau nuo tu 2020.07.07

Taip pataisa įsigaliojo nuo tada, važiuot visur gali, bet turi būti kortelė arba šaiba įdėta, važiuojant toliau nei 100km reik laikytis darbo-poilsio režimo, iki 100 nereikia… 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Quattro pranešimas:

Kadangi snekam apie kelione i Lenkija, tai nesvarbu koks atstumas, nes kirtus siena iskarto reikia 95 kodo, tacho ir is to isplaukianciu kitu dalyku.

 

Prieš 1 valandų, Robertas08 pranešimas:

Esu vairuotojas,žinau lenkus,norėčiau pamatyt ,kaip jūs jam paaiškinat,kad jum kortelės nereikia 100km spinduliu.

Lietuvoj taip nereikia,bet pagal transportą vistiek turėtų būt įdėta.

 

Prieš 1 valandų, hobis pranešimas:

Nustokit vieną kartą skleisti pletkus kaip bobos ....

Atsiprašau, netaip išsireiškiau, nepykit dėdės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , viktorass pranešimas:

Čia ir to 100km nuo ūkio negali važiut, jau nuo tu 2020.07.07

Tas 100km toks suktas reikalas ,kaip vienas sake:irodyk ,kad tu cia vaziuoji pirma karta ir 100km nuo stovejimo vietos.  https://eteismai.lt/byla/103807201323669/II-49-892/2011

Dar kitas dalykas,jie papraso ne tik tos dienos saibos bet kur tu buvai visas praejusias 30 ,o ten ir prasideda:mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Augunstas pranešimas:

Tas 100km toks suktas reikalas ,kaip vienas sake:irodyk ,kad tu cia vaziuoji pirma karta ir 100km nuo stovejimo vietos.  https://eteismai.lt/byla/103807201323669/II-49-892/2011

Dar kitas dalykas,jie papraso ne tik tos dienos saibos bet kur tu buvai visas praejusias 30 ,o ten ir prasideda:mrgreen:

Nežinau. Kai pagaus, tada gal nuskalpuos. Kortelė vietoj visada, sezona grūdus atvežiau, manau neturėtų kur prisikabint. O kaip paaiskint kur buvau praėjusias 30 dienų, tai nžn. Kur sustabdei ten ir esu, o pagal ka jie pažiūrės kur buvau, neaišku.:confusion-scratchheadyellow:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Jonas1995 pranešimas:

Nežinau. Kai pagaus, tada gal nuskalpuos. Kortelė vietoj visada, sezona grūdus atvežiau, manau neturėtų kur prisikabint. O kaip paaiskint kur buvau praėjusias 30 dienų, tai nžn. Kur sustabdei ten ir esu, o pagal ka jie pažiūrės kur buvau, neaišku.:confusion-scratchheadyellow:

Saiba ideja i savo aparata ,jie pasakys kur greiti virsijai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Augunstas pranešimas:

Tas 100km toks suktas reikalas ,kaip vienas sake:irodyk ,kad tu cia vaziuoji pirma karta ir 100km nuo stovejimo vietos.  https://eteismai.lt/byla/103807201323669/II-49-892/2011

Dar kitas dalykas,jie papraso ne tik tos dienos saibos bet kur tu buvai visas praejusias 30 ,o ten ir prasideda:mrgreen:

Tai jei to tachografo iš vis nėra sunkvežimyje tai kas tada bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Augunstas pranešimas:

O kaip tech apziura praeinat ,ten praso pasirasyt kad netaksuosi ... Zodziu ,yra ES reglamentas kazkoks tai straipsnis ,ten viskas graziai parasyta ... ;-)

Per tech apžiūra atšviečia ūkininko pažymėjima ir daugiau jokiu klausimu dėl tachografo nebūdavo, bent jau iki šiol

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, viktorass pranešimas:

Nelabai supratau, kam tiem ,, kitiem to nepasakysi,,

Na turiu omenį, kad varant TA, užteko kaip jūs ir sakėt, tik ūkininko pažymėjimo kopijos, ir pasirašiau kad nenuklysiu toliau nei 100 km nuo ūkio bazės. Viskas. O vat ka pasakytų vkti, tai to tikrai nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Na turiu omenį, kad varant TA, užteko kaip jūs ir sakėt, tik ūkininko pažymėjimo kopijos, ir pasirašiau kad nenuklysiu toliau nei 100 km nuo ūkio bazės. Viskas. O vat ka pasakytų vkti, tai to tikrai nežinau.

Tai ir man dabar neaišku pasidarė dėl to vkti. Kelių policija yra tikrinus 20 km nuo namų tai tik ūkininko pažymėjimo paprašė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Na turiu omenį, kad varant TA, užteko kaip jūs ir sakėt, tik ūkininko pažymėjimo kopijos, ir pasirašiau kad nenuklysiu toliau nei 100 km nuo ūkio bazės. Viskas. O vat ka pasakytų vkti, tai to tikrai nežinau.

Esu klausęs vkti, atsakymas buvo toks - be tacho patikros važiuoti negalima, be kortelės važiuoti negalima, tai sakau kaip suprasti tą išimtį kuri taikoma ūkininkams, atsakymas toks - ūkininkas gali nesilaikyti darbo ir poilsio režimo pagal reglamentą, tačiau turi laikytis darbo ir poilsio laiko pagal ekonominės veiklos aprašą. Tam, kad nustatytų ar nevarai 24/7, ir reikalingas tachografas su patikra ir kortele, nesvarbu kad jis ten rodys jog nedarai pauzių, bet matys, kad nevairuoji kiaurą parą. 

24 klausimą pažiūrėkit

https://ltsa.lrv.lt/lt/duk/tachografai-ir-ju-naudojimas/tachografu-naudojimas
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , axe pranešimas:

Esu klausęs vkti, atsakymas buvo toks - be tacho patikros važiuoti negalima, be kortelės važiuoti negalima, tai sakau kaip suprasti tą išimtį kuri taikoma ūkininkams, atsakymas toks - ūkininkas gali nesilaikyti darbo ir poilsio režimo pagal reglamentą, tačiau turi laikytis darbo ir poilsio laiko pagal ekonominės veiklos aprašą. Tam, kad nustatytų ar nevarai 24/7, ir reikalingas tachografas su patikra ir kortele, nesvarbu kad jis ten rodys jog nedarai pauzių, bet matys, kad nevairuoji kiaurą parą. 

24 klausimą pažiūrėkit

https://ltsa.lrv.lt/lt/duk/tachografai-ir-ju-naudojimas/tachografu-naudojimas
 

Na tai tas manau ir taip aišku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok , virsiji ta 100 turi veikt tachografas, tai yra jam atlikta patikra . Ir jei ta 100km virsysi gali paprasyt tavo praejusiu 30d  ... turi turet parodyt.

Tie istatymu aprasai painus ,vieanam lape surasytu viska,o daba tas nuo tada glioja,anas nuo tada i

lyg dabar gyvenant aktualu 2016metai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , axe pranešimas:

o kas neaišku? 

Ne i tema varom, bet tiek to. Pvz. Mano vilkiko tachografo patikra atlikta, varant TA pasirašiau kad nenuklysiu toliau nuo bazės 100 km. Vairuotojo kortelė visada tachografe. Tai jei važiuot prisireikė 200 km nuo bazės, tai teisiškai galiu ta daryt, vykdydamas darbo poilsio režimą ar ne? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Jonas1995 pranešimas:

vilkiko tachografo patikra atlikta

Keleta metu turejau patikras ,tai nuvarai tech apziura ,tie paziuri ar plombos yra lipdukai ir duoda zalia lapa.Paskui patapau fermeriu ,tai parodai pazymejima,uzpildai prasyma ir i zalia lapa iraso -tokia ir tokia isimtis ,pagal ES reglamenta .vsio .Dar ne viskas , vaziuojant su fermerio pazymejimu ,turi vezti tik savo krovini pagal popierius, masina ant taves registruota ...jei vesi kitam ir sustabdys -jau komercija . Darbuotojui vaziuojant turi ir turet kazkoki popieriu ,kad dirba pas tave ukyje (ne pas zmona) cia viena buvo uzdare su visa masina :mrgreen: ir kilometru  nevirsijo- kol sefs idarbino :mrgreen:  saiba turi pildyt,keist ..tai irodymas kur buvai ka veikiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...