Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

:lol: Kad tik tokios problemos gyvenime butu....trasos to kieno lauka tresit, jei nori 0,01g tikslumu (jei tikrai to reikia) visus meginius supilstai i zenklintus maiselius ar vokus, pasiimi dezute saldainiu ir vaziuoji i artimiausia pasta ar vaistine :icon-wink: tik tiksliai ir aiskiai sunumeruoti reikia kad paskui nesumaisyt rezultatu
Dėl vaistinės nežinau kaip, bet pašte maniškė dirba tai saldainių neprireiks, bet tik, kad tikslumas svarstyklių 1g, po kablelio nerodo. Žinau, nes pastoviai sveriu sėklas perskaičiuodamas sėjos normą iš mln/ha į kg/ha.

O toks perskaičiavimas duoda derliaus efektą?

Ne, bet sutaupo sėklos. Jei sėkla pirkta sertifikuota tai būna nurodyta 1000 sėklų masė. jei ne tenka sverti. Pernai norėdamas pasėti po 4,5 mln į ha ŽK Ada sėjau po 145 kg/ha o Zenta po 210 kg/ha rodos. Tankumas gavos vienodas. :icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, chebrite, matosi kad neteko naturoij nei vienam tokiais bandymais uzsiimti, del svarstykliu tai kiekvienas gerbiantis ukininkas tokias turi turet, arba kolega kur nors netoli. mano draugelis tokias turi su kuriom rapso gruda pasveriam, jei rimciau tai yra problema su dezutem, jos turi but specialios, su langeliais kad trasu greiti gesintu, kad ta granule atsimusus lauk neissoktu, bet cia irgi neproblema, rasim zinau kas turi. Tik man idomu kiek vadibininku reklamuotoju atvaziuos pademonstruot savo agregatus, as nesakau kad ju agregatai blogi, ne , bet kad sureguliuot jie ju nemoka tai 100%. Raimix rase kad as ju barstytuva turiu, taip geras daiktas tik neparase kiek jie pas mane vazinejo kol ji sureguliavo. Vienu zodziu minciu yra, svarbu noro butu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, chebrite, matosi kad neteko naturoij nei vienam tokiais bandymais uzsiimti, del svarstykliu tai kiekvienas gerbiantis ukininkas tokias turi turet, arba kolega kur nors netoli. mano draugelis tokias turi su kuriom rapso gruda pasveriam, jei rimciau tai yra problema su dezutem, jos turi but specialios, su langeliais kad trasu greiti gesintu, kad ta granule atsimusus lauk neissoktu, bet cia irgi neproblema, rasim zinau kas turi. Tik man idomu kiek vadibininku reklamuotoju atvaziuos pademonstruot savo agregatus, as nesakau kad ju agregatai blogi, ne , bet kad sureguliuot jie ju nemoka tai 100%. Raimix rase kad as ju barstytuva turiu, taip geras daiktas tik neparase kiek jie pas mane vazinejo kol ji sureguliavo. Vienu zodziu minciu yra, svarbu noro butu.

buvo toks reikalas. :)

bet produktas geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau keletą metų niekada neviršiju 200 l/ha.Kartais užtenka ir 100,pvz glifosatus mažomis normomis purškiant.

,,, o tai kai 100 ,.... ką darot : ar greitį didinat :icon-question: ar spaudimą mažinat :icon-question:

ir taip įdomu būtų kokiu greičiu km/h purškiat :icon-question:

12km/h, neteko bent man normos mazint :) kaip jus darot, kur yra purkstuvai kompiuterizuoti ar rodo kokia norma ispurskia ar ne?

Kai kompas viska valdo tai ar paspausi 10 ar sakykim 15 km/h nustatytas tirpalo kiekis isliks nepakites tik automatiskai spaudimas dides ar mazes. Maniskis JD732 tai sugeba ir purksti vienas malonumas jeigu neskaitisim, kad purskiam cidus (nuodus :icon-eek: )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau keletą metų niekada neviršiju 200 l/ha.Kartais užtenka ir 100,pvz glifosatus mažomis normomis purškiant.

,,, o tai kai 100 ,.... ką darot : ar greitį didinat :icon-question: ar spaudimą mažinat :icon-question:

ir taip įdomu būtų kokiu greičiu km/h purškiat :icon-question:

12km/h, neteko bent man normos mazint :) kaip jus darot, kur yra purkstuvai kompiuterizuoti ar rodo kokia norma ispurskia ar ne?

Kai kompas viska valdo tai ar paspausi 10 ar sakykim 15 km/h nustatytas tirpalo kiekis isliks nepakites tik automatiskai spaudimas dides ar mazes. Maniskis JD732 tai sugeba ir purksti vienas malonumas jeigu neskaitisim, kad purskiam cidus (nuodus :icon-eek: )

Gal Kolega Algis užmetė akį į komercinį. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau keletą metų niekada neviršiju 200 l/ha.Kartais užtenka ir 100,pvz glifosatus mažomis normomis purškiant.

,,, o tai kai 100 ,.... ką darot : ar greitį didinat :icon-question: ar spaudimą mažinat :icon-question:

ir taip įdomu būtų kokiu greičiu km/h purškiat :icon-question:

12km/h, neteko bent man normos mazint :) kaip jus darot, kur yra purkstuvai kompiuterizuoti ar rodo kokia norma ispurskia ar ne?

Kai kompas viska valdo tai ar paspausi 10 ar sakykim 15 km/h nustatytas tirpalo kiekis isliks nepakites tik automatiskai spaudimas dides ar mazes. Maniskis JD732 tai sugeba ir purksti vienas malonumas jeigu neskaitisim, kad purskiam cidus (nuodus :icon-eek: )

Ir maniškis JD 732 kolkas šauniai dirbo. Labai gerai, kad galima iš valdymo pareguliuot pokrypį, ypač kur kalvoti laukai. O kad nejaustum ...cido reik nepamiršt į traktorių įsidėt aktyvintos anglies filtrą. :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau keletą metų niekada neviršiju 200 l/ha.Kartais užtenka ir 100,pvz glifosatus mažomis normomis purškiant.

,,, o tai kai 100 ,.... ką darot : ar greitį didinat :icon-question: ar spaudimą mažinat :icon-question:

ir taip įdomu būtų kokiu greičiu km/h purškiat :icon-question:

12km/h, neteko bent man normos mazint :) kaip jus darot, kur yra purkstuvai kompiuterizuoti ar rodo kokia norma ispurskia ar ne?

Kai kompas viska valdo tai ar paspausi 10 ar sakykim 15 km/h nustatytas tirpalo kiekis isliks nepakites tik automatiskai spaudimas dides ar mazes. Maniskis JD732 tai sugeba ir purksti vienas malonumas jeigu neskaitisim, kad purskiam cidus (nuodus :icon-eek: )

Ir maniškis JD 732 kolkas šauniai dirbo. Labai gerai, kad galima iš valdymo pareguliuot pokrypį, ypač kur kalvoti laukai. O kad nejaustum ...cido reik nepamiršt į traktorių įsidėt aktyvintos anglies filtrą. :lol:

cia tokius navarotus apie ka kalbate bet kuris normalus purkstuvas turi turet... :icon-wink: kol neturejom amazones purkstuvo irgi purskimas buvo nelabai malonus darbelis, o dbr klausai muzikos gazuoji :lol: visa kita jis padaro pats :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos noreciau dar karta paliesti tema apie ch. purkstuvus visu modeliu. Beto nusprendziau isigyti prikabinama JD 732. Gal kas turit toki,kokie jo pliusai ar minusai? O kaip kiti modeliai kitu firmu. Pasidalinkit patirtimi.

rekomenduociau sita kuris eina kartu su traktoriumi - apsisukimo kampas mazesnis dirvos sutrypimas ir patogesnis manevravimas 24 m plocio

po purskimo lengvai nusiima per 15 min. super aparatura rekomenduociau kompiuteriai atlieka visa skaiciavima tau tik reikia vairuoti :

daugiau info ir foto apie purkstuva rasi cia: http://www.jono-ukis.webs.com/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...