Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

apie ka as ir kalbu, vieni perka varda, kiti purkshtuva, zemes ukyje irgi yra ligoniu, o jd savaeigi kainuoja apie 500 000, domejausi, nes turejau ambiciju, aciu dievui jos isnyko :)

ypac po siu metu... :)

Šiaip tas Vardas, kaip tu sakai irgi nekrenta kaip kokia mana iš dangaus. Tai užsitarnaujama kokybe, patikimumu, žemdirbių vertinimu ir ne per metus kitus, bet per dešimtmečius. Jei Vardas bus nepateisinamas jo tiesiog ir nebebus.

butent, Vardas....

juk JD neturejo savo purkstuvo, nupirko paprasciausiai kita gamintoja, kurio cia nieks nevertino, bet jis buvo ne tokio lygio, kaip Reno traktorius.....

perdazius i zalia spalva is oranzines, pasidare kruts purkstuvs.... lietuviams...

arimas ta visa istorija juk pasakojo, pas algi, lauko dienoj...

Po šių metų "prekybos" JD kitais metais bus sunku :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tas mano uz 4 klt jau isiede man juodai, ten tik tiek, kad didelis ir platus, na dar sekcijos ir slegis reguliuojasi is kabinos, bet as ji jau pradejau keiti, gerai, kad tik tiek tekainavo, dabar pardaves maziausiai 5 kart daugiau gauciau :)

apie ka ir sneka, Rimvydai :):)

uz tuos pinigus, kuriuos sumokejai, jis tau atidirbo kokius 3 kartus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patikek kiek as jam atidirbau iki tol kol jis man pradejo dirbti, nes uz 4000 manau isivaizduoji koks turi buti purkshtuvas jei dar ir beveik 4000 litru ir 24 metrai ir hidraulishkai sulankstomas ir tt, o tik tiek tekainavo.....

itarimas juodas ?

tas itarimas tikrai ne be pagrindo, turiu kazkur foto kaip jis atrode pries ir po, megstu tokias nuotraukas daryt visiems lauzams kurie i mano kiema ivaziuoja ir isvaziuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patikek kiek as jam atidirbau iki tol kol jis man pradejo dirbti, nes uz 4000 manau isivaizduoji koks turi buti purkshtuvas jei dar ir beveik 4000 litru ir 24 metrai ir hidraulishkai sulankstomas ir tt, o tik tiek tekainavo.....

itarimas juodas ?

tas itarimas tikrai ne be pagrindo, turiu kazkur foto kaip jis atrode pries ir po, megstu tokias nuotraukas daryt visiems lauzams kurie i mano kiema ivaziuoja ir isvaziuoja

tas tai taip. bet kitas klausimas, kiek i ji idejai pinigu, apart siurblio pirkimo.

antras dalykas, tai kasas. kas ji purskia su nauju purkstuvu gryna, na...

vienas zodis, vario.....

o tokio senelio, negaila....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau, jis pas mane jau antri metai ir kad rudytu tikrai nepasakysiu, nesu jo ploves nei po vieno purshkimo, kur varztai ne nerzaveikiniai tai ten jo, rudija ir tai rudija ne nuo kaso, nes kasas su rukiniais purkshtukais eina tik viena syki, kiti sykiai su ciurkshliniais o nuo tu tai jokiu dulkiu ne taip kaip chemija purshkiant, zodziu kas tikrai nera esminis rudijimo kaltininkas visu shimtu procentu atsakau uz savo kalbas, nes su kasu dirbu 6 metus, per ta laika pakeiciau 3 purkshtuvus :)

bet tikrai ne del to kad surudijo, buvo kitu priezasciu, dabar atejo eile shitam isvaziuoti, pavasari tikiuos sulaukti atitinkancio mano lukescius kai saka smart :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as cia gal biski ne i tema, :icon-redface: bet ar galima lenkiskui purkstuvui tehnine apziura pravaryt, pernai pirktas, kur ten juos rokiski tikrina gal kas zino?

tikrina MBS kol kas tik jie centras Domeikavoj. bet laksto po visa lietuva tiksliau reik pas juos klausti

Ne visai teisingai Shaulini :icon-wink: Patikras purkštuvams atlieka dar Pasvalio agrodileris,Vilagra .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot koks oficialus gamintojo RAU purkstuvu puslapis internete>?

The new Kverneland

· Kverneland Rau represents the sprayer range under the Kverneland name. Kverneland Rau is not offered in the UK or France.

Tai kogero kad jau nebeliko Rau, dabar bus Kverneland.

http://www.kverneland.com/irj/portal/an ... 0Equipment

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...