Jump to content

irankiai


dn

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Minduksx pranešimas:

14mm varzta neapsrudijusi 4s pakales atsuko, per prievarta naudot neina :D labai patogus daigtas

Patogus, bet vistiek greit ant lentynos nuguls... :) pas mane ne akumuliatorinė bet jau ilsisi ir nieks nepasigenda...:icon-lol: o vat tas ingeresolis tai       daiktas, bet aš tokį tik milvoki pirksiu, nes akumus turiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-12-28 at 10:40, ceck pranešimas:

kurį modelį turi mintį?

terkslinis verzliasukis kad ir pvz sitas. https://www.eginalas.lt/lt/prekiu-katalogas/akumuliatorinis-terkslinis-verzliasukis-m12-fir38-0-38/i4411.html

ir yra smuginis verzliasukis su kuriuo nei atleist nei paverzt negalesi. kad ir sitas. https://www.eginalas.lt/lt/prekiu-katalogas/akumuliatorinis-kampinis-verzliasukis-m18-braiw-0/i3884.html

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 13 valandų, woldass pranešimas:

dauguma cia naudojat milwauke verzliasukius, o kasnors naudojat gal makitos gamini ? butu pigesnis biski, ir lyg nera blogi irankiai

Makita komplekta ( smuginis , suktukas , pakrovejas 2 akumai ) įsigijau prieš 7 metus  viskas veikia po šiai dienai ( net akumai orginalus dar ) naudoju tiek prie statybu tiek prie tech remontu .Planuose pirkti verzliasuki ir didesnės talpos akumus.

20200111_092231.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , woldass pranešimas:

koki nverzliasuki naudojat ? 

Makitos akumuliatorines pas mane - DTW285Z, DHP453, DTD146, DGA452Z ir DJV180Z. Ka reikia atsuka, prisuka, isgrezia, nupjauna. Verzliasukio gal noretusi ir galingesnio, bet prie ukio kaip ir uztenka - ne kiekviena diena traktoriui ratus atsukinejam :) Baterijos eina i visus vienodos - praktiska, visos pas mane 5,0 ah. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, greitail pranešimas:

Pas mane ir makitos bet jai reiktu dabar rinktis imciau milwauki  teko pabandyti tai panasiu nm  makita neatsuko o mw nesunkiai iveike tiesa makita 18 v milwokis 12v 

Kai pakrovejas ir akumai makitos tai nedaug tereikia dasidet iki galingesnio makitos veržliasukio. 950 Nm makita apie 250 eur. Tas 12v milwokis ne ką mažesnis nei dtw285, ratus atveržia abudu, bet kiti galingesni su 18v, tai akumu 12v nepanaudosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , woldass pranešimas:

tai va, as ir nenoriu padaryt klaidos , kad veliau nereiketu gailetis. su metabo jau padariau klaida pries kokius 3-4 metus. bet milwaukee kaina siek tiek kitu irankiu kandziojasi palyginus su makita

Che, metabo  tokį gal 9metus bandom užmušt, nu niekaip iki šiandien, pagal savo dydį, tai savo pilnai padaro.

Susijęs vaizdas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...