Jump to content

irankiai


dn

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, JCB pranešimas:

Prasideda :D tai nešk į garantinį, nebent 4metus jau droži.

 Grįšim prie šitų :romance-caress: niekas nebandė iš aliexpreso? ten apie 9eur, tai jei sezoną laikys, galima žaisti.

 

 

Turiu parsisiuntes, laike neilgai :D matai reikia visiem pademonstruoti kaip tvarkosi su uzaugusiais taskais :D Jei naudot su protu tai visai geras daigtas :) Kai tas pradejo leisti nusimpirkau is ali kito dizaino toks rimtas visai, tik beda kad postoris galas kartais ne visur lenda, bet sitas kaip ir laiko.

tepimo.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Liudas Luneckas pranešimas:

https://www.gitana.lt/autoserviso-iranga/tepimo-iranga/tepimo-antgalis-hallbauer-quick-fix-m10-x-1

 

Gal kas tokį nusipirkęs naudoja? Ar kokybė atitinka kainą, nes jau atsibodo kas mėnesį keist atgalius....

Aš toki turiu 30 kažkur mokėjau, tai antri metai be problemų, nereikia pirkti po kelis kaskartą ir po kelių taškų patepimo išmėtyti susinervinus kad netepa

9626837_TTT-500x500.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , sigitass pranešimas:

Aš toki turiu 30 kažkur mokėjau, tai antri metai be problemų, nereikia pirkti po kelis kaskartą ir po kelių taškų patepimo išmėtyti susinervinus kad netepa

9626837_TTT-500x500.jpg

Konekesko pirkau, bet įvedus į paiešką išmetą ir daugiau įmonių tokiais prekiauja, bet claas dėžutė gal gal gamintojas skiriasi artie patys nežinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Arminas666999 pranešimas:

Turiu parsisiuntes, laike neilgai :D matai reikia visiem pademonstruoti kaip tvarkosi su uzaugusiais taskais :D Jei naudot su protu tai visai geras daigtas :) Kai tas pradejo leisti nusimpirkau is ali kito dizaino toks rimtas visai, tik beda kad postoris galas kartais ne visur lenda, bet sitas kaip ir laiko.

 

Būna kam nepasitaiko :D Šitą irgi žiūrinėju vis, bet tas 1,6cm skersmuo nelabai traukia, tai taip ir paieškose dar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, JCB pranešimas:

Čia mes berods iš vokiečių buvom užpirkę, tai sezoną puikiai laikė, pro šonus neleisdavo, apie 30eur kainavo. 

 

kitą iš ten pat pirkot? neilgai, mėnesis, metai?

Čia iš vokiečiu tai turbūt tie kur ir aš pirkau tada kai kažkuris forumietis organizavo parsiuntima,  man tai tas laikė iki šio rudens.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, sigitass pranešimas:

Aš toki turiu 30 kažkur mokėjau, tai antri metai be problemų, nereikia pirkti po kelis kaskartą ir po kelių taškų patepimo išmėtyti susinervinus kad netepa

9626837_TTT-500x500.jpg

Šituos ar panašiu pirkom forumiečiai bendrai apie 30euru mokėjom, jis turi remonto komplektą, iki 10 euru tas komplektas kainuoja, ne vienerius metus naudoju, bent viena komplektą esu pakeitęs, turejau rem komplektu ir daugiau nusipirkęs. Taip pat turiu panašu bet gal neremontuojama iš wurth. Tas irgi gerai laiko, kaina gal panasi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Kaip aš pirkau Milwaukee. Arba kaip sutaupiau pidisoką. 

Negi važiuosiu kažkur šiais interneto, bankininkysčių ir kurjerių laikais. Tai paneršiau ir radau ką reik varlė.lt. čia vasario 27 dar prieš piet. Kovo 6 varlė atšilo ir pranešė kad atidavė siuntinį lp ekspres. Iš Vilniaus į Kauną atvežė 2 val. nakties. Vo, galvoju, rimta firma. Ir va ką tik sužinau, kad grįžta į Vilnių, nes per didelė pakuotė, kad mane NATO! į terminalą nelenda. Skambinu į liaguška. Operatorė, taip ramiai, - kai gausime perduosime kujeŗui, pristatys iki namų. Bet kad tave kur...jeris! Ryt ne darbo diena! Jei LP užtemps bet dieną, didelė tikimybė kad savo naująjį veržliasukį išbandysiu tik dar po savaitės... Dar nežinau kaip suka tas aparatas, bet suka suka, kaip aš jį mylėsiu po tokios ilgos preliudijos.:sad-roulette:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne kartą yra pravertęs toks dalykas, kaip atsiskaitymas atsiimant, pora kapeikų brangiau, bet jei kas, tada viskas paprasčiau. Tada prieš mokant dar reikia nepatingėti išsipakuoti ir apžiūrėti ar bent jau neapgadintas daiktas ir ar atsiunčia tą, ką tikėjaisi gauti. Nepatiko kažkas, ačiūvisogero.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...