Jump to content

Gal kas pirkot valtra kaip servisas ir pristatimas


marko

Recommended Posts

  • Atsakymai 103
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Noriu paklausti kaip su pristatimu ar laiku traktoriu pristato ir kaip servisas

Zinau gal kokia 15 Valtra traktoriu turi Ezerelio durpes, tai serviso mashinas sutinku ryte vaziuojancius ir vakare gryztant is darbo vel sutinku isvaziuojancius, tai gal ir geras servisas, nes kazdiena uzsuka, bet neaisku kiek serviso mashinu jie turi, jei tik viena tai pas tave netures laiko kada uzsukti, nes Ezerelio durpyne vis darbuojasi :)

Tik nepradekim purvinu zaidimeliu :) Paziuresim kaip tamstai seksis. Kai dabar vienas servizistas ant vieno traktoriaus :D Tai OK. O po to ziuresim :D

Nu gatawas tu duodi, kam man cia skiesti, as tau galiu duoti ezerelio durpyno inzinieriaus telefona ir pasiklausinesi kaip ten tie valtra traktoriai, ju servisas tai tikrai geras, iskviecia ir jau vietoj(tie Šakiniai), tik va pati technika nepatvari(gal darbo sąlygos kaltos, kiek maciau nepyragai tiems traktoriams ten dirbti, tame paciame miestelyje gyvenu ir inzinierius mano grupiokas buves) cia yra minusas, o kaip bus pas mus tai pamatysim o as aplamai su servisu nieko bendro neturiu, tad ner ko cia springti is pykcio va :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Na turbut ne visada per iseigines dirba, nes viena karta per pacia seja paskambinau sestadieni, tai sako mes savaitgaliais nedirbam atvaziuosim pirmadieni, aisku buvau patenkintas , kad ir pirmadieni atvaziavo. Aisku turi viena minusa,nes neduoda pakaitiniu trktoriu,, jei istinka rimtas gedimas. gal dabar jau duoda nes siuos metus neteko prasyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na turbut ne visada per iseigines dirba, nes viena karta per pacia seja paskambinau sestadieni, tai sako mes savaitgaliais nedirbam atvaziuosim pirmadieni, aisku buvau patenkintas , kad ir pirmadieni atvaziavo. Aisku turi viena minusa,nes neduoda pakaitiniu trktoriu,, jei istinka rimtas gedimas. gal dabar jau duoda nes siuos metus neteko prasyti

servizas gal irnedirba, taciau vadybininkai tai taip. siemet mes is ju sioki toki senuka pakaitini isprasem :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valtra pristato traktoriu plika su mazesne kaina,paskui jei nori dakomplektuoja ir gaunasi nesamoninga didele kaina.Mano pazistamam ibruko 180 ag be prk.svoriu ir su labai silpnais navieskos cilindrais,tai nepakele net 4 m diskinio skutiko.Jie apgavikai biski,reikia labai atsargiai

manau, kad komplektacijoj buvo parasytas hidro siurblio nasumas, tik arba patingejo pasiskaityti, arba tiesiog nezino kokie daugmaz siurblio nasumai turi buti.. :eusa-think: ir tikrai niekas neperka pirma traktoriaus, o po to pas save uki komplektuojasi kai jau mato, kad neina.. :eusa-naughty: traktori susikomplektuoji, kai jis dar nebuna pagamintas.. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valtra pristato traktoriu plika su mazesne kaina,paskui jei nori dakomplektuoja ir gaunasi nesamoninga didele kaina.Mano pazistamam ibruko 180 ag be prk.svoriu ir su labai silpnais navieskos cilindrais,tai nepakele net 4 m diskinio skutiko.Jie apgavikai biski,reikia labai atsargiai

manau, kad komplektacijoj buvo parasytas hidro siurblio nasumas, tik arba patingejo pasiskaityti, arba tiesiog nezino kokie daugmaz siurblio nasumai turi buti.. :eusa-think: ir tikrai niekas neperka pirma traktoriaus, o po to pas save uki komplektuojasi kai jau mato, kad neina.. :eusa-naughty: traktori susikomplektuoji, kai jis dar nebuna pagamintas.. :icon-wink:

labai idomu pasidarė ka bendro turi hidro siurblio nasumas su hidro sistemos keliama galia? :o valtroje pakaba eina tapati nuo120 iki 190 Ag. Kaip galima tikėtis kad ji gerai keltu 120Ag traktoriaus padargus ir 190Ag.? Prie mano akių buvo valtros kieme davesti kieme iki to kas buvo sutarti uzsakyta tai ko vertas pasakymas kad juos asmeniskai pagal uzsakyma gamykloje surinkinėja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valtra pristato traktoriu plika su mazesne kaina,paskui jei nori dakomplektuoja ir gaunasi nesamoninga didele kaina.Mano pazistamam ibruko 180 ag be prk.svoriu ir su labai silpnais navieskos cilindrais,tai nepakele net 4 m diskinio skutiko.Jie apgavikai biski,reikia labai atsargiai

manau, kad komplektacijoj buvo parasytas hidro siurblio nasumas, tik arba patingejo pasiskaityti, arba tiesiog nezino kokie daugmaz siurblio nasumai turi buti.. :eusa-think: ir tikrai niekas neperka pirma traktoriaus, o po to pas save uki komplektuojasi kai jau mato, kad neina.. :eusa-naughty: traktori susikomplektuoji, kai jis dar nebuna pagamintas.. :icon-wink:

labai idomu pasidarė ka bendro turi hidro siurblio nasumas su hidro sistemos keliama galia? :o

tai kazin kas tai paciai tavo hidrosistemai duoda tepala, ar ne tas pats siurblys.. kiek esu girdejes tai bedos budavo su pasirinktais per menkais siurbliais bet ne del pakabu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kazin kas tai paciai tavo hidrosistemai duoda tepala, ar ne tas pats siurblys.. kiek esu girdejes tai bedos budavo su pasirinktais per menkais siurbliais bet ne del pakabu..

kelimo jėga apsprendzia cilindro stumoklio diametras ir hidraulinis slėgis. Hidro siurblio nasumas apsprendzia tik kelimo t.y. cilindru išstumimo greiti bet ne jėga... :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valtra pristato traktoriu plika su mazesne kaina,paskui jei nori dakomplektuoja ir gaunasi nesamoninga didele kaina.Mano pazistamam ibruko 180 ag be prk.svoriu ir su labai silpnais navieskos cilindrais,tai nepakele net 4 m diskinio skutiko.Jie apgavikai biski,reikia labai atsargiai

manau, kad komplektacijoj buvo parasytas hidro siurblio nasumas, tik arba patingejo pasiskaityti, arba tiesiog nezino kokie daugmaz siurblio nasumai turi buti.. :eusa-think: ir tikrai niekas neperka pirma traktoriaus, o po to pas save uki komplektuojasi kai jau mato, kad neina.. :eusa-naughty: traktori susikomplektuoji, kai jis dar nebuna pagamintas.. :icon-wink:

labai idomu pasidarė ka bendro turi hidro siurblio nasumas su hidro sistemos keliama galia? :o valtroje pakaba eina tapati nuo120 iki 190 Ag. Kaip galima tikėtis kad ji gerai keltu 120Ag traktoriaus padargus ir 190Ag.? Prie mano akių buvo valtros kieme davesti kieme iki to kas buvo sutarti uzsakyta tai ko vertas pasakymas kad juos asmeniskai pagal uzsakyma gamykloje surinkinėja?

o gal juos gamykloje pagal musu uzsakyma nurinkineja :icon-question: , o siurbliai pas valtras, tai tik dvieju dydziu liktais yra apie75 ltr. ir virs 100ltr, bet tada turi imti brangia pavaru deze su elektrohidrauliniu reversu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Nezinau, kaip kitiems sekasi deretis su jais, bet kai as derejausi ir viska sukomplektavau tai ta kaina gavosi didesne negu kitu firmu, brangesni buvo tik fendai, nezinau kir cia ta piguma tu valtru pamatyt galima.

na galiu tik pritarti pats ant ju dantis gerai atkandes bet kai paskutini kart norėjau troktoriu nusipirkti tai net zagtelėjau ir pakeiciau "spalva" :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...