Jump to content

Gal kas pirkot valtra kaip servisas ir pristatimas


marko

Recommended Posts

  • Atsakymai 103
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nu jo... buvau kazkada ir aš ant kažurio buvau užsiraukęs, bet pirkdamas pirmajį traktoriu aplakiau pagrindinius ir arčiausia esančius tiekėjus (JD, Class, Maseju, Niu Holannd, ir CASE pasibandžiau kiemuose pasivažinėti) tai taipat toli gražu nevisų vadybininkų požiuris patiko, o vat Case vadybininkas mane suprato, ir rezultate antra arklį perku iš jo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia kaina galutinai siule valtra ir uz kiek ceisa imsi?

kaip ir minėjau, kainos tapo vienodos, sudėjus visus purvasargius, radio vietas, valytuvus ir panasiai, tad Case buvau suderėjas už 200t, bet šiandien galutinai sukirtom rankom, ir nuleido 7t. Sakysi brangus traktorius, bet patikėk, tokios komplektacijos MF keskynis siūlo už 220t.

p.s. VALTRA dar atsilyko tuo, kad neturi tokios greičių dėžės, ir kabina yra mažesnė....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Gal kas apie ta 50% nuolaida ar parama zino daugiau?

“Jei žmogus, prieš priimdamas sprendimą, iš tiesų gerai viską pasveria ir tinkamai sutvarko dokumentus, jam kompensuojama 50 proc. modernios technikos įsigijimo kainos. Tokiu atveju 80 AG “Valtra” traktorius kainuoja tiek pat, kiek ir “Belorus”, - aiškino “Rovaltra” direktorius.

Info is:

http://209.85.129.132/search?q=cache:qj ... clnk&gl=lt

Kur ieskoti info apie tai? Butu neblogai gauti tokia nuolaida jei dirikas necesina.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia kaina galutinai siule valtra ir uz kiek ceisa imsi?

kaip ir minėjau, kainos tapo vienodos, sudėjus visus purvasargius, radio vietas, valytuvus ir panasiai, tad Case buvau suderėjas už 200t, bet šiandien galutinai sukirtom rankom, ir nuleido 7t. Sakysi brangus traktorius, bet patikėk, tokios komplektacijos MF keskynis siūlo už 220t.

p.s. VALTRA dar atsilyko tuo, kad neturi tokios greičių dėžės, ir kabina yra mažesnė....

O kokia ten deze pas tave Case. Koks modelis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Noriu paklausti kaip su pristatimu ar laiku traktoriu pristato ir kaip servisas

Zinau gal kokia 15 Valtra traktoriu turi Ezerelio durpes, tai serviso mashinas sutinku ryte vaziuojancius ir vakare gryztant is darbo vel sutinku isvaziuojancius, tai gal ir geras servisas, nes kazdiena uzsuka, bet neaisku kiek serviso mashinu jie turi, jei tik viena tai pas tave netures laiko kada uzsukti, nes Ezerelio durpyne vis darbuojasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklausti kaip su pristatimu ar laiku traktoriu pristato ir kaip servisas

Zinau gal kokia 15 Valtra traktoriu turi Ezerelio durpes, tai serviso mashinas sutinku ryte vaziuojancius ir vakare gryztant is darbo vel sutinku isvaziuojancius, tai gal ir geras servisas, nes kazdiena uzsuka, bet neaisku kiek serviso mashinu jie turi, jei tik viena tai pas tave netures laiko kada uzsukti, nes Ezerelio durpyne vis darbuojasi :)

Tik nepradekim purvinu zaidimeliu :) Paziuresim kaip tamstai seksis. Kai dabar vienas servizistas ant vieno traktoriaus :D Tai OK. O po to ziuresim :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia kaina galutinai siule valtra ir uz kiek ceisa imsi?

kaip ir minėjau, kainos tapo vienodos, sudėjus visus purvasargius, radio vietas, valytuvus ir panasiai, tad Case buvau suderėjas už 200t, bet šiandien galutinai sukirtom rankom, ir nuleido 7t. Sakysi brangus traktorius, bet patikėk, tokios komplektacijos MF keskynis siūlo už 220t.

p.s. VALTRA dar atsilyko tuo, kad neturi tokios greičių dėžės, ir kabina yra mažesnė....

Aš ne už masėjus bet tu ir palyginai ceisa su masėjum ,juk tai kaip palyginti mersa su škoda .Ištikrūjų reikia fenda su masėjum lyginti o ne ceisa .Šiaip aš už JD ir tik ne iš Dojaus kurie lietuvai pagaminti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia kaina galutinai siule valtra ir uz kiek ceisa imsi?

kaip ir minėjau, kainos tapo vienodos, sudėjus visus purvasargius, radio vietas, valytuvus ir panasiai, tad Case buvau suderėjas už 200t, bet šiandien galutinai sukirtom rankom, ir nuleido 7t. Sakysi brangus traktorius, bet patikėk, tokios komplektacijos MF keskynis siūlo už 220t.

p.s. VALTRA dar atsilyko tuo, kad neturi tokios greičių dėžės, ir kabina yra mažesnė....

Aš ne už masėjus bet tu ir palyginai ceisa su masėjum ,juk tai kaip palyginti mersa su škoda .Ištikrūjų reikia fenda su masėjum lyginti o ne ceisa .Šiaip aš už JD ir tik ne iš Dojaus kurie lietuvai pagaminti .

Labai tinka lyginti Case su MF. Kuo MF tau atrodo geresnis? Arba kuo Case blogesnis?

Neziurint i spalvas ir dizaina. Bet ziurint techninius parametrus ir galimybes?

Labai panasaus lygio traktoriai. Kaip beje ir JD. Tik tiek kad JD labiau jau perkamas uz varda nei uz tai ka jis turi ar gali..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jau kazka cia nusnekat , apie kokius tech. parametrus panasius :icon-question:
Tai kuom jau tas MF geresnis? visi iš to pačio molio, nėra nei vieno išskirtinio, na gal Fendt ir tai tik dėl pavarų dėžės ( te nesupyksta gatawas).

Na reikia biski ismanymo ir isigilinimo. Ir pamatai kas kaip. Nes Fendt Vario dezes ir MF stovi. Taciau kazkaip kuro testuose MF neparodo panasiu i Fendt rezultatu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jau kazka cia nusnekat , apie kokius tech. parametrus panasius :icon-question:
Tai kuom jau tas MF geresnis? visi iš to pačio molio, nėra nei vieno išskirtinio, na gal Fendt ir tai tik dėl pavarų dėžės ( te nesupyksta gatawas).

Na reikia biski ismanymo ir isigilinimo. Ir pamatai kas kaip. Nes Fendt Vario dezes ir MF stovi. Taciau kazkaip kuro testuose MF neparodo panasiu i Fendt rezultatu.

Aš turėjau omeny kuom MF geresnis už Case ar kažką panašaus, Fendt'as išvis ne prie ko čia.

P.S. spėju kad Fendt'o kuro ekonomijoje TMS padaro visą skirtumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tikrai reikia isigilinimo :icon-wink: del kuro puma cvx lyginant su fendt pastarasis ir panasiu neparodo :icon-mrgreen: Na bet ne apie tai cia snekam.

Kazkaip tai nelyginau dar :) paskutiniai testai DLG kur buvo daryti pavasari buvo Fendt naudai. Gal jau dabar ir nukale Puma :) Teks Fendtui pasitempti :) Bet pastebejau toki gera dalyka - kuo labiau arteja technologiskai traktoriai prie Fendt lygio - kaina irgi Fendt vejasi labai stipriai :) O tai nera blogai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...