Jump to content

Gal kas pirkot valtra kaip servisas ir pristatimas


marko

Recommended Posts

  • Atsakymai 103
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 10 mėnesių...
Perkant pries 3 metus Ceisa, taipat vietoj zadetu 3 menesiu teko laukti 4, ir suveluoti pavasario darbus.....

O dabar gal ir padarysiu kvailyste, bet zadu pirkti VALTRA, tai tikiuosi spes pristatyti iki balandzio jei avansa imokesiu iki kaledu:D

dabar greit jie sukas pardavimai tai smarkiai krenta kai sutarti pasirasiau tai saskaita pilnam apmokejimui po dvieju savaiciu atsiunte tipo pries atvezant reikia atsiskaityt :icon-question:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Perkant pries 3 metus Ceisa, taipat vietoj zadetu 3 menesiu teko laukti 4, ir suveluoti pavasario darbus.....

O dabar gal ir padarysiu kvailyste, bet zadu pirkti VALTRA, tai tikiuosi spes pristatyti iki balandzio jei avansa imokesiu iki kaledu:D

dabar greit jie sukas pardavimai tai smarkiai krenta kai sutarti pasirasiau tai saskaita pilnam apmokejimui po dvieju savaiciu atsiunte tipo pries atvezant reikia atsiskaityt :icon-question:

tokia ju politika....3000 euru uzsakius, o likusieji pries atvezant kai jau pagamintas tarktorius... laukiu savojo, atrodo ne vienas as, bus idomu padiskutuot po kokiu puses metu apie juos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau nusižiųrejėjes MAXXUM 125 MULTIKONTROLER, bet pameginau pasidomėti, kokios VALTRA kainos ir apsitojau ties N121 Advance, nes tas turi panašiausią komplektaciją, atsiuntė pasiulymą ir susižavėjau kaina, jau buvau beužkimbąs, bet paaiškėjo, kad komercinem isivėlė klaida... žodžiu manau vėl teks grižti prie ceiso.... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau nusižiųrejėjes MAXXUM 125 MULTIKONTROLER, bet pameginau pasidomėti, kokios VALTRA kainos ir apsitojau ties N121 Advance, nes tas turi panašiausią komplektaciją, atsiuntė pasiulymą ir susižavėjau kaina, jau buvau beužkimbąs, bet paaiškėjo, kad komercinem isivėlė klaida... žodžiu manau vėl teks grižti prie ceiso.... :D

komerciniaim isivele klaida.... nebuk naivus :D aisku kad kaina pakele... derekis :icon-exclaim: visi dabar meta kainas :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau nusižiųrejėjes MAXXUM 125 MULTIKONTROLER, bet pameginau pasidomėti, kokios VALTRA kainos ir apsitojau ties N121 Advance, nes tas turi panašiausią komplektaciją, atsiuntė pasiulymą ir susižavėjau kaina, jau buvau beužkimbąs, bet paaiškėjo, kad komercinem isivėlė klaida... žodžiu manau vėl teks grižti prie ceiso.... :D

komerciniaim isivele klaida.... nebuk naivus :D aisku kad kaina pakele... derekis :icon-exclaim: visi dabar meta kainas :icon-twisted:

Ch, tai aš supratau, kad norėdamo patraukti mano dėmesį ir sumažino kainą komerciniam, bet kai pora dienu pavežiojo po ūkius kuriuse yra butent tokia modeliai, kai aš jau paskutinius niuansus pradėjau derinti, ir sakyti, kad dar iki kalėdu sumoku avansą, tada jau net telefonu pradėjo trinti, kad kažkokia klaida isivėlė, tad turėjau suprasti, kad kaina nebeta kokia jie išpat pradžių siūlė, nors ir taip, aš užsisakinėdamas papyldomai keleta navarotų tą kaina pakėliau, bet supratau, kad ir net pradinis variantas man nebebus parduodamas už pirminę kainą. :D tad gryšiu prie labiau širdžiai mielo ceisiuko, ne vieną jau turiu, beto ir servisu dotnuvos patenkintas esu, na gal todėl, kad tik 30 km jiems iki manes, bet tikrai operatyvus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau nusižiųrejėjes MAXXUM 125 MULTIKONTROLER, bet pameginau pasidomėti, kokios VALTRA kainos ir apsitojau ties N121 Advance, nes tas turi panašiausią komplektaciją, atsiuntė pasiulymą ir susižavėjau kaina, jau buvau beužkimbąs, bet paaiškėjo, kad komercinem isivėlė klaida... žodžiu manau vėl teks grižti prie ceiso.... :D
man irgi klaida ivele dvi savaites spjaudziausi ir uzstata buvau sumokejes tada derejausi su ivabalte bet uzsispyre kaip oziai tad likau prie valtros nu gal neprasoviau :icon-question:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki Valtra pirkai? o Fendas su vario dėže būtų buvęs?
fendas demo versija buvo be vario paskutinis toks fermer ar kaip jis ten plikas be kondiskes ir tt gal dvi valandas su juo vazinejau vadibininkas buvo maladiec sako varykis pas save i uki pabandik arti padirbg su juo bet valdzia kol su mano kaina sutiko as del valtros a-92 galutinai sutariau :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki Valtra pirkai? o Fendas su vario dėže būtų buvęs?
fendas demo versija buvo be vario paskutinis toks fermer ar kaip jis ten plikas be kondiskes ir tt gal dvi valandas su juo vazinejau vadibininkas buvo maladiec sako varykis pas save i uki pabandik arti padirbg su juo bet valdzia kol su mano kaina sutiko as del valtros a-92 galutinai sutariau :lol:

Nu ir šaunuolis....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš iš pradžių dėjau kondicionierių,hidrokablį ir radijo pastatymo vietą,gavosi 111000Lt+PVM,o po to pridėjau purvasargius,orinę sėdynę,galinio lango valytuvą su apiplovėju,oro kopresorių su stabdžių sistema,priekinius svorius,metalik spalva,gavosi 126000Lt+PVM

Bet už tiek tikrai nepirksiu...kiek kainuojas tas hidraulis priekyje :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...