Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

dar sudetinga pasakyti kokie bus 12 metai ir kad kristu grudu kainos iki tu mažumu kai buvo kv.po 400 lt. nemanau kad nukris tiek

O kai grūdai buvo po 400 ar manei, kad iki metų pabaigos tiek iškils?

Šiais metai kad ir nebuvo kvieciai po 400 o kad kils tai spėliojom iki 850-900 ir jai tik turėčiau galimybes sandėliuoti juos tai tikrai bučiau javapjūtės metu nepardavęs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo ko pradėti? lengviau išvardinti stabilius, tai laidotuvių biznis gal kiek stabilesnis, ką dar iš stabilių įvardint nežinau

O maxima ir KO, ko nestabiliai milijardus ima, o visos "erkinės" firmos (DP taip pat) kurios mūsų babkes siurbia vienodai ar šalčiai ar sausros ar dar kas, o tie kas ant biudžeto babkių sėdi, ko nestabiliai gyvena ar krizė ar nekrizė vienodai. Tingiu net vardinti nes tris tomus reiks prirašyti. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš atsakysiu trumpai.:

Gerai ten kur mūsų nėra.

Kalba tai ne apie gerumą buvo ar blogumą, bet apie nepastovumą. Pastovumas geriau nei trumpalaikis gerumas.

mes jau nukrypom nuo temos, bet aš irgi apie tą patį. pastoviausi ir geriausi verslai yra laidotuvės, šiukšlės, vandentiekis (ire tai tik tokiam pasaulyje, prie kurio męs papratę). visą kitą.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano atveju pora sav ligoninei ir se tau gopsumas :)

Kreipkites pas supirkeja su gydytojo rasteliu :))

Visai nejuokinga...

biski juokinga :) tik su tokiu kainu kritimu gali vel i ligonine gryst :)

Na lyg ir sutariau kad paims dar uz santykinai gera kaina sia akimirka bet krovimas tik 6tadieni tai tiketina kad dar ir persigalvoti gali...

Sia akimirka kaina pasariako tarp 660 ir 830 nerealiai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...