Jump to content

Dronningborg D7000


Guest Dulis

Recommended Posts

Jau man baige sitas triperioidas kantrybes taure perpildyti,tuoi apmy..... ir padegsiu.viskas eina,bet kuli viskas gerai tik nuimi gaza ir numeta dirza ,perpjauna,pirmas buvo cekiskas -tai ant dirzo nurasiau ,bet kai po pradalges numete jau normalu dirza ir suvare,tai jau sudai uzvire..Kas cia per bajeriai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 979
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

1 hour ago, ramas 1 pranešimas:

Jau man baige sitas triperioidas kantrybes taure perpildyti,tuoi apmy..... ir padegsiu.viskas eina,bet kuli viskas gerai tik nuimi gaza ir numeta dirza ,perpjauna,pirmas buvo cekiskas -tai ant dirzo nurasiau ,bet kai po pradalges numete jau normalu dirza ir suvare,tai jau sudai uzvire..Kas cia per bajeriai?

Koki dirza meta? Gal skriemuliai nelygiai stovi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kogero meta patį smulkintuvo diržą. vadinasi yra deformuotas didysis skriemulys kuris duoda šonine vibracija. Aš buvau padaręs  prie smulkintuvo škyvo tokias dvi juostas ir tarp jų diržas , taip sumažino  maskatavimą,  plius diržas turi būti itemptas kaip styga.  Bet kai neparašoma kas ir kaip tai ir belieka vadint triperiokais o ne pripažint savo neišmanymo remonte 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rankos neisvirkscios -todel sitas varijantas atkrenta.konstruktoriu taip yra pagaminta ir neturi but jokiu burtu ,makaronu.numeta butent tuo momentu su ijunkta kulema nuimant gaza.Vnz vakarietiska niva nieko daugiau.iki klasso jam toli ,kaip karviai iki menulio. susiktas donas perinktas snypste ,kaip zaltys 2 metus be menkiausio neklandumo.Vnz eis i marcias ir tegu dievina kiti ir p.... prie jo.tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, ramas 1 pranešimas:

smulkintuvo kur vienas dirzas eina.kitaip neuzdesi tu skremuliu ,kiek ziurejau viskas ten gerai ,bet as ji jau nupirkau su sita beda,nes zmogelis pritryne lazanku tipo kazkas talkino ir blogai dirza uzdejo,bet ten yra kazkokia beda..

Tu lenta medine uzdek is virsaus ar apacios kad nevibruotu,gal nera skyvo prispaudziamo. foto v studyju nepamaisytu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

14 minutes ago, Vilius pranešimas:

Tai tau gal varantysis didydis skyvas yra issilankstes ir duoda tabalavimasi? Dirzas nutemptas kaip styga?

 

Prieš 10 valandų, ramas 1 pranešimas:

Jau man baige sitas triperioidas kantrybes taure perpildyti,tuoi apmy..... ir padegsiu.viskas eina,bet kuli viskas gerai tik nuimi gaza ir numeta dirza ,perpjauna,pirmas buvo cekiskas -tai ant dirzo nurasiau ,bet kai po pradalges numete jau normalu dirza ir suvare,tai jau sudai uzvire..Kas cia per bajeriai?

gal kombaino galas palankstytas, kartais kliudo kokį stulpą ir prasideda problemos su smulkytuvo diržu, nieko nepadarysi..., ten D7000 prie įtempėjo yra toks metalinis diržo laikiklis, jei kuli atjungęs smulkytuvą, jis dažniausiai suplėšo diržą, jei jį numeta, aš tą rėmą buvau išmetęs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, Norvidas pranešimas:

 

gal kombaino galas palankstytas, kartais kliudo kokį stulpą ir prasideda problemos su smulkytuvo diržu, nieko nepadarysi..., ten D7000 prie įtempėjo yra toks metalinis diržo laikiklis, jei kuli atjungęs smulkytuvą, jis dažniausiai suplėšo diržą, jei jį numeta, aš tą rėmą buvau išmetęs

Tass metalinis remas tam ir yra ideti dirza saugiai kai kuli atjunges smulkintuva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turetu but taspats kaip ir 7000. Siandien turejau ta malonuma nuimt. Tai atsisuk abu lovius.nusimauk skyva su guoliu nuo asies. Tada preisingoj pusei aplink 6mm varzteliai  ir virsui bei sone 8mm kokie 6 varzteliai. Skyvas su kaisciu issiplecianciu. Nepamirsk iskalt. Ir netemk su sijomniku. Iskart susiraitis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
Prieš 15 valandų, Gunia pranešimas:

Kokiu tikslu toks dedasi?  Uzdarai ir neina grudai...

Prisikūliau barkūno, bet dabar žaidžiu su trintuve, lukštenu.. Manau per valomają jei būčiau iš karto paleidęs būtų išlukštenę iš karto, nes kokius nedakultus kviečius ar miežius su akuotias gražiai sutvarko. Tik va tos skardos neturiu, kad tiktų barkūną lukštent. Reiks darytis kitiems metams, tik sakau gal kas nenaudojamą turi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎-‎08‎-‎12 at 22:05, ramas 1 pranešimas:

Jau man baige sitas triperioidas kantrybes taure perpildyti,tuoi apmy..... ir padegsiu.viskas eina,bet kuli viskas gerai tik nuimi gaza ir numeta dirza ,perpjauna,pirmas buvo cekiskas -tai ant dirzo nurasiau ,bet kai po pradalges numete jau normalu dirza ir suvare,tai jau sudai uzvire..Kas cia per bajeriai?

  Kai  dirba yra isitempes,kai atleidi gaza tada atsilaisvines ,,soka,, ant skriemulio ir dirza perpjauna. Gal koks itempejas yra ismestas ir ant,,kieto,, padaryta. Lietuviai megsta viska ,,ant kieto,, daryti. Kazkas paprasciausiai nesugeria smugio ir jis atsilaisvines soka lauk. Ko gero yra prichimycinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
On 2018-08-23 at 22:57, Eduardas pranešimas:

Prisikūliau barkūno, bet dabar žaidžiu su trintuve, lukštenu.. Manau per valomają jei būčiau iš karto paleidęs būtų išlukštenę iš karto, nes kokius nedakultus kviečius ar miežius su akuotias gražiai sutvarko. Tik va tos skardos neturiu, kad tiktų barkūną lukštent. Reiks darytis kitiems metams, tik sakau gal kas nenaudojamą turi :)

Tu  čia jau apie šiūmetį barkūna kalbi? Aš irgi biski pakūliau. Nieko ta valoma neišlukšteno, nors gal ir peržalias dar. Didžiausia bėda yra jį išdžiovint iki lukštenimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...