Jump to content

Dronningborg D7000


Guest Dulis

Recommended Posts

  • Atsakymai 979
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Prieš 8 valandas, urbonas10 pranešimas:

Tu  čia jau apie šiūmetį barkūna kalbi? Aš irgi biski pakūliau. Nieko ta valoma neišlukšteno, nors gal ir peržalias dar. Didžiausia bėda yra jį išdžiovint iki lukštenimo.

Čia pernai. Kūliau sausus, prie drėgnų nėr ko lyst. Kai sausas, tai vien kūliamoji pusę sėklų išlukšteno. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Eduardas pranešimas:

Čia pernai. Kūliau sausus, prie drėgnų nėr ko lyst. Kai sausas, tai vien kūliamoji pusę sėklų išlukšteno. 

Pirmi metai aš jaus kūliau, tai neturiu dar supratimo, kad juos reikia kult. Dar savaitę kaip min reiks laukt. Turiu aš tą uždarą sietą, bet mano kombainas D4000, tau tikriausiai netiktų.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Eduardas pranešimas:

Čia pernai. Kūliau sausus, prie drėgnų nėr ko lyst. Kai sausas, tai vien kūliamoji pusę sėklų išlukšteno. 

Šiap pernai buvo draugas pasiėmęs tą beskylį sytą ir dobilus kūlė, tai sakė gerai viskas. Paskui jo kaimynas atvežė dobilų, supylė ant kratukų ir sakė išlukšteno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, urbonas10 pranešimas:

Pirmi metai aš jaus kūliau, tai neturiu dar supratimo, kad juos reikia kult. Dar savaitę kaip min reiks laukt. Turiu aš tą uždarą sietą, bet mano kombainas D4000, tau tikriausiai netiktų.

 

Tikriausiai netiks, jie ne daug, bet skirias ilgiu. Reiks pasidaryt kitiem metam, sėjau tik šiemet, tai kulsiu kitais metais. 

prieš 2 minutes , urbonas10 pranešimas:

Šiap pernai buvo draugas pasiėmęs tą beskylį sytą ir dobilus kūlė, tai sakė gerai viskas. Paskui jo kaimynas atvežė dobilų, supylė ant kratukų ir sakė išlukšteno.

Aš ir sakau, turėtų gerai lukštent. 

prieš valandą, dekartas112 pranešimas:

O nuozulnia buvai atsijunges?

Taip, prisikabini kederį, padedi ant žemės ir po nuožulnia kaladę dar kur atremi. Viską atjungi ir pavažiuoji atgal, nuožulbi atsikabina lengvai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, Daarrka81 pranešimas:

Sveiki, droninborgui7000pasileido varijatorius, nusuko spinta kur apsukų regulevimo rankena iri išplatejo iki galo. Reikės elevatorius nuimt kad išardyti, ar kitaip kaip ardos

Koki splinta? gal kur ant visos ašies stovi variatorius? Jei isplatejo tai pabiro guoliai..as tai atreguliuoju ir nuimu rankena..tada guoliai sukasi kartu su variatorius..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Daarrka81 pranešimas:

Rankenos kaisciuka nusuko ir,radau pabirusi guoli mazesniji. O kai rankena nuimi dar yra fiksatorius dangciuki desimties varžtas kad nesisuktu kartu,jis buvo nulenktas pas mane

 

Pakeiti guoliys abu ir toliau vaziuoji..varžta nulenke nes guoliui pabirus viska griebe sukti kartu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Eduardas pranešimas:

Ar įmanoma išbalansuoti kratomą lentą su sietais? Kuliant kaip ir nieko, bet tuščiom o jei dar be kederio ir ne visu gazu gali iš kėdės iškrist. Šokinėja ritmingai pagal sietus. 

O kaip ten ka išbalansuoti? Juda aisku kai tuščias bet ne baisiai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Gunia pranešimas:

O kaip ten ka išbalansuoti? Juda aisku kai tuščias bet ne baisiai..

Parašiau ir paskui psts prisiminiau, kad anksčiau buvo kratoma lenta poroj vietų trūkus ir laikiklis lūžęs. Ten suvirinta ir pastiprinta, reiks bandyt dadėt svorio ant sietų.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...