Jump to content

Ozas

Nariai
 • Pranešimai

  29
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Ozas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 29 2015

Ozas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Miestas

 • Miestas
  Utena

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ozas pasiekimai

Naujokas

Naujokas (1/5)

6

Reputacija

 1. taip skirta 2021-08-20 https://zum.lrv.lt/lt/naujienos/investiciniams-projektams-skirta-papildomu-lesu šiandien visi 75-ukininkai sulauks 80% avanso, aišku jei agentūra laikisis savo taisyklių 20. Parama išmokama dviem dalinėmis išmokomis. Pirmoji išmokos dalis, sudaranti 80 proc. visos išmokos sumos, paramos gavėjui išmokama po sprendimo skirti paramą priėmimo (be mokėjimo prašymo pateikimo) ne vėliau kaip per 15 darbo dienų. Likusi 20 proc. išmokos dalis mokama kitais metais po verslo plano tinkamo įgyvendinimo. Jeigu verslo planas įgyvendintas netinkamai, išmoka nemokama (jeigu buvo išmokėta išmokos dalis, ta dalis susigrąžinama).
 2. Baigėsi skelbimo galiojimo laikas.

  • Parduodu
  • Gyvulininkystė

  Parduodu 9 tonas termiškai apdorotos granuliuotos kombikormos didmaišiuose. Eko rugiai su belukšte aviža ir druska. Keičiu į žvėrieną, jautieną.

  200.00 EUR

  Utena - LT

 3. Ozas

  No-till

  jeigu noras pradėti teisingai ūkininkauti ir gerinti dirbamos žemės būklę yra, bet finansinės galimybės mažame ūkyje menkos, ar protinga būtų investuoti į tokią sėjamąją https://www.skelbiu.lt/skelbimai/no-till-siwa-nowa-3-6-sejamoji-52216445.html ?
 4. Ozas

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Vakar patikrino ekoagros, šiandien atsiuntė sertifikatą nebereikia laukti mėnesio, pažanga
 5. Baigėsi skelbimo galiojimo laikas.

  • Parduodu
  • Naudotas

  Parduodama 2019 metų mobili grūdų valomoji OVS-70MP. už naują mokėta 17 tūkst. pakrauna tiek į fūrą, tiek į didmaišius.

  13,000.00 EUR

  Utena - LT

 6. Parama be sutarties, būsena sutarties rengimas
 7. Ozas

  Zymeto Kuro Kaina

  Jau paskaičiuotas ir šiūmetis kuro kiekis
 8. vadinasi Lt galima du derlius pasiimti mačiau kaip grikius liepos mėnesį sėjo
 9. https://www.nma.lt/index.php/parama/lietuvos-kaimo-pletros-20142020-m-programa/priemoniu-sarasas/parama-smulkiesiems-ukiams-2019-m-i/19773?tab=2
 10. Konsultavimo tarnyba jau turi sąrašą su prioritetine eile nma dar neskelbia svetainėje man irgi tą patį sakė
 11. Liko dvi (gausiausios) paraiškų nešimo dienos, o jau 139,35% truputį susvyravo pasitikėjimas 70 balų
 12. vakar skambina man uošvis ir pasakoja, kad susitikęs su Karabauskio bendrovės vadu derasi dėl žemės pardavimo. klausė ar ne per mažai prašo už žemę. uošviu kaip ir negaliu netikėt, jam jokio tikslo meluot bet negaliu netikėt ir spalvota dėžute, kurioje kalba populiarus agro oligarchas kuris tvirtina, kad žemę įsigyja nepažeisdamas įstatymų (nuosavybę galima turėti nedaugiau 500 ha.)
 13. būčiau ministras labai lengvai išspręsčiau konfliktą dėl 500 ha. už pirmus 500 ha. būtų mokamos išmokos, o už likusius ha. kurie deklaruojami virš penkių šimtų išmokos nebūtų mokamos visai. aišku jei uab'as susietas tuo pačiu savininku, išmoka irgi nepriklauso pasvajojau apie teisybę Lietuvoj, pačiam juokinga pasidarė
 14. Ozas

  TIK EKOLOGISTAM !!

  paskaičiavo tik pusę eko išmokos, nors nma rašė straipsnius, kad netaikys sankcijų dėl ekstremalios situacijos (dėl nenuimto derliaus). bet turbūt persigalvojo logiškai mastant jei paskelbia kad nebus taikomos sankcijos už nenuimtą derlių, tai ir skaičiuot turėtų visas eko išmokas iškart, nelaukiant realizacijos dokumentų.
 15. Ozas

  TIK EKOLOGISTAM !!

  šiemet pavasarį pasėjau į eko laukus nusipirktą iš ekologinio ūkio ūkinę grikių sėklą , nes ekologiškų sėklų duomenų bazėje grikių sėklos nebuvo, o sertifikuota sėkla firmose buvo iš parduota. ekoagros išrašė sertifikatą kad užauginau ekologiškus grikius, o nma paskaičiavo eko išmoką lygią apskritam nuliui .
×
×
 • Create New...