Jump to content

Ūkio modelis


Ūkininkas 45

Recommended Posts

Su 100 ha nuosavos galima gyventi (ne pragyventi) tikrai neblogai.Aišku daug priklauso nuo dirvos našumo,bet ir ten galima susidėliot.Ūkininkavimo sėkmė mano galva daugiau priklauso ne nuo dirvos našumo,o nuo galvos našumo.Nenoriu nieko įžeist.Paprasčiausiai reikia pirma viską susidėstyti ant popieriaus lapo,po to kibt į darbą,o ne atvirkščiai.Ir dirbti reikia sau,o ne mandrom geležim ir bankam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , hellboy197 pranešimas:

Nea, nuo motoro sukasi. Tai nuotrauką turėjo pakrauti, turėjot matyt koksai belarusas :D 

Šis senas geras traktoriukas vieną motovalandą praverčia kai variklis pilnom apsukom pradirba 1 h.O nauji dirbant ir laisvom apsukom,per 1 h verčia vieną moto valandą.Todėl ir atsiranda tokie "stebuklai"kaip tepalo keitimas tik kas 500 darbo valandų.:icon-razz:Paprasčiausias proto knisimas kaip ir visur šiais laikais.:icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, hellboy197 pranešimas:

Berods po 60k duos jauniems, naujoj programoj. Bet man atrodo, jog daug kas, labiau norės 60k gauti, tai galimai šiemet mažiau paraiškų bus ir didesnis šansas augalininkui bus praeiti. Todėl taikysiu į šių metų šaukimą. 

Būtent iš mano aplinkos 3 draugai būtent dabar laukia 2023 metų, nes kaip ir pažadėta jau po 60k duoti. Nors jie su gyvuliais tai gautų šimtų procentų ir šiemet, bet laukia ir rizikuoja, nes neaišku kokios tos taisyklės bus tais 23 metais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , agronoms pranešimas:

Su 100 ha nuosavos galima gyventi (ne pragyventi) tikrai neblogai.Aišku daug priklauso nuo dirvos našumo,bet ir ten galima susidėliot.Ūkininkavimo sėkmė mano galva daugiau priklauso ne nuo dirvos našumo,o nuo galvos našumo.Nenoriu nieko įžeist.Paprasčiausiai reikia pirma viską susidėstyti ant popieriaus lapo,po to kibt į darbą,o ne atvirkščiai.Ir dirbti reikia sau,o ne mandrom geležim ir bankam.

Tikrai taip, manau ūkyje su technikos pirkimais reikia apsisukti išleidžiant kuo mažiau uždirbtų pinigų. Tai jei duodamos kokios paramos, reikia mėginti jomis pasinaudoti. Tarkim, jei ne smulkiūjų ūkių parama, kieme visdar būtų metalo laužas, o dabar malonu dirbti :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , agronoms pranešimas:

Ir kas dar.Aš asmeniškai(tos nuomonės neperšu),vietoj vieno naujo traktoriaus,už tuos pinigus pirkčiau du dėvėtus panašaus galingumo.Jeigu neis vienas,tai eis kitas.O genda visi,ir nauji ir dėvėti,o remontuojasi jie l.ilgai.Bet gal čia tik aš toks atsargus.

Jei gana gero stovio dėvėtas, nespjaučiu ir aš į jį. Kaip kad dėvėtą JD kombainą, labai gero stovio gavau, tai tikrai džiaugiuosi juo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, hellboy197 pranešimas:

Berods po 60k duos jauniems, naujoj programoj. Bet man atrodo, jog daug kas, labiau norės 60k gauti, tai galimai šiemet mažiau paraiškų bus ir didesnis šansas augalininkui bus praeiti. Todėl taikysiu į šių metų šaukimą. 

Aš nesusitvarkiau visko , tai šiemet negaliu. Žiūrėsiu kaip bus vėliau.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Gintas. pranešimas:

Būtent iš mano aplinkos 3 draugai būtent dabar laukia 2023 metų, nes kaip ir pažadėta jau po 60k duoti. Nors jie su gyvuliais tai gautų šimtų procentų ir šiemet, bet laukia ir rizikuoja, nes neaišku kokios tos taisyklės bus tais 23 metais. 

Jei dar ūkiai neregistruoti, tai geriau laukti 23 metu. Manau bus palankios sąlygos gyvulinkam, o javu augintojam netikiu, kad kas gero bus… 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Juodas pranešimas:

Jei dar ūkiai neregistruoti, tai geriau laukti 23 metu. Manau bus palankios sąlygos gyvulinkam, o javu augintojam netikiu, kad kas gero bus… 

Kiek teko skaityti internete, tai labiausiai bus remiami kaip visa laiką gyvulininkystės ir daržininkystės ūkiai, taip pat dvigubai didesnė parama bus ekologiniams ūkiams, o kaip dėl augalininkystės ūkių rėmimo nebuvo paminėta, bet abejoju ar skirs labai dideli finansavimą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Ūkininkas 45 pranešimas:

Kiek teko skaityti internete, tai labiausiai bus remiami kaip visa laiką gyvulininkystės ir daržininkystės ūkiai, taip pat dvigubai didesnė parama bus ekologiniams ūkiams, o kaip dėl augalininkystės ūkių rėmimo nebuvo paminėta, bet abejoju ar skirs labai dideli finansavimą. 

Manau kad tai normalu,ir reikia remti tai,kas sukuria didesnę pridėtinę vertę.Ir ekologijai turėtų būti pirmenybė,nes nuodų jau dirvožemis prisigėręs pakankamai.Aišku ta švari produkcija turėtų likti čia,(Europoj bent jau),o nebūti išvežama velniai žino kur,o čia atvežama pigesnė iš trečių šalių.Na bet čia jau atskira tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, hellboy197 pranešimas:

Berods po 60k duos jauniems, naujoj programoj. Bet man atrodo, jog daug kas, labiau norės 60k gauti, tai galimai šiemet mažiau paraiškų bus ir didesnis šansas augalininkui bus praeiti. Todėl taikysiu į šių metų šaukimą. 

Bent taip buvo 2014m šaukime, gavo visi, nes mažai buvo norinčių,dauguma laukė naujojo 2015m laikotarpio,buvo pažadėta 60k eur. 2015m apie 1000 paraiškų buvo atmesta, dėl lėšų trūkumo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , udugas pranešimas:

Bent taip buvo 2014m šaukime, gavo visi, nes mažai buvo norinčių,dauguma laukė naujojo 2015m laikotarpio,buvo pažadėta 60k eur. 2015m apie 1000 paraiškų buvo atmesta, dėl lėšų trūkumo

Taip, tada net su 80 balų nepraėjo, kiek daug norinčių su aukštesniais balais buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, Juodas pranešimas:

Jei dar ūkiai neregistruoti, tai geriau laukti 23 metu. Manau bus palankios sąlygos gyvulinkam, o javu augintojam netikiu, kad kas gero bus… 

Taip būtent vienas pažįstamas šitaip apsisšovė kai uždeklaravo ir visai nebegalėjo į jaunųjų paramą pretenduoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...