Jump to content

Ūkio technikos valdymo programa


daikom

Recommended Posts

Sveiki kolegos, gal yra išnagrinėjusių kokia labiausiai išdirbta ir draugiška naudojimui ūkio  technikos valdymo programa ? Šiuo  metu naudoju Fleetcomplete, bet  netenkina mano poreikių, nes  ji sukurta transporto valdymui.

P.S. Visai neblogai būtų turėti soft-tech  skiltį, nes dabar neaišku kur sukurti temą apie ūkio soft, high tech ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo čia geras klausimas aš irgi ieškau, kol kas ties niekuo neapsistojau :(

Next 365nett,... My JD tai jie bando nauju facebooku patapti. tokios pakankamai universalios ir įvairiom spalvom tinkamos ir dar padoriuose piniguose telpančios kaip tai neradau kol kas. 

Kuo daugiau galimybių turi tuo mažiau šansų rasti lietuviškai kalbančią. Kitos grynai specializuotos savai sričiai. Yra Lietuvių bandančių kurti, bet kaip tai... na žinai kai Vilniečiai daro programėles Žū kaip tai vilnietiškai gaunasi :)

Žodžiu tema aktuali ir gera, gal kas ką jau bandęs man ir gi bus įdomu išgirsti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieškau varianto kutis bendrautu su gamykliniais telemetrijos modemais

Priimtų ir išsiųstu gamintojų leidžiamus duomenis

Gyvai rodytų iš technikos gaunamus žemėlapius.

Minimum atliktų darbų registras (pvz purškimų žurnalui pildyti reikiama info)

Bemdrautu su specializuotom programom (pvz agricon, yara ir pan, kad patogiau perkelti VRA žemėlapius būtu galima)

Svarbiausia žinoma "user friendly"

Pradžiai tiek, toks sutrumpintas kriterijų sąrašas.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , shaulinis pranešimas:

Ieškau varianto kutis bendrautu su gamykliniais telemetrijos modemais

Priimtų ir išsiųstu gamintojų leidžiamus duomenis

Gyvai rodytų iš technikos gaunamus žemėlapius.

Minimum atliktų darbų registras (pvz purškimų žurnalui pildyti reikiama info)

Bemdrautu su specializuotom programom (pvz agricon, yara ir pan, kad patogiau perkelti VRA žemėlapius būtu galima)

Svarbiausia žinoma "user friendly"

Pradžiai tiek, toks sutrumpintas kriterijų sąrašas.

 

 

Wow kokie norai, klausimas kas iš to kam to reikia, kiek šiandien būtų tokių funkcionalumo vartotojų ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Malonu, kad kažkam įdomu, mano patirtis tokia: 

2007m. Farmworks - kankinausi kokius 5 metus, neiškenčiau numečiau.

2009m. CNH AFS - Nupirkęs kombaina su rtk, gavau kaip prieda - pabandžiau, nemačiau skirtumo nuo Farmworks numečiau.

nuo 2010 pabandžiau viskokiu nesamoningu kūrinėliu įskaitant apsus vaikams - nulis.

2018 iki dabar Fleetcomplete, kaip minėjau netinka mano poreikiams. 

Dabar jau gimsta rimti reikalai, bet jie keliasi į žemės ūkio dronus-autonominius agregatus ir su jais ateis rimtos valdymo programos. 
Man pradžiai užtektu gramatnai padarytos platformos, kur galečiau vykdyti :

Mašinu parko stebėjimus, darbas su žemėlapiais, galimybė filtruoti darbus ant žemalapiu su galimybe lyginti laikotarpiuose, ir panašiai. Privalumas aišku būtu dar, kad valdytu mano turimus derlingumo ir kitus žemėlapius. Puikiai tiktu ir angliška.
P.S. Atsiprašau, bet kreiva klaviatūra dėl lietuvišku raidžiu pas mano ipad.
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, daikom pranešimas:

Malonu, kad kažkam įdomu, mano patirtis tokia: 

2007m. Farmworks - kankinausi kokius 5 metus, neiškenčiau numečiau.

2009m. CNH AFS - Nupirkęs kombaina su rtk, gavau kaip prieda - pabandžiau, nemačiau skirtumo nuo Farmworks numečiau.

nuo 2010 pabandžiau viskokiu nesamoningu kūrinėliu įskaitant apsus vaikams - nulis.

2018 iki dabar Fleetcomplete, kaip minėjau netinka mano poreikiams. 

Dabar jau gimsta rimti reikalai, bet jie keliasi į žemės ūkio dronus-autonominius agregatus ir su jais ateis rimtos valdymo programos. 
Man pradžiai užtektu gramatnai padarytos platformos, kur galečiau vykdyti :

Mašinu parko stebėjimus, darbas su žemėlapiais, galimybė filtruoti darbus ant žemalapiu su galimybe lyginti laikotarpiuose, ir panašiai. Privalumas aišku būtu dar, kad valdytu mano turimus derlingumo ir kitus žemėlapius. Puikiai tiktu ir angliška.
P.S. Atsiprašau, bet kreiva klaviatūra dėl lietuvišku raidžiu pas mano ipad.
 

O iš lietuviškų programų esi bandęs ką ar bent domejesis?  

Geoface 

Agrosmart 

Groward app 

Agrogis 

Hiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, shaulinis pranešimas:

Kalbant apie tokius dalykus negalim kalbėti apie šiandien

Taip bet kurti kosminį laivą be vartotoju tai yra pinigų švaistymas. Visos technologijos šias laikais pasensta maždaug per 5 metus jei šiandien turėtume viską ko Jums reikia  kas būtų pasiruošę tai naudoti? Tokios sistemos išlaikymas su sukūrimo kaštai reikalautų x mln per metus. Po 5 metu pasikeis technikos gamintojų vizija modemu protokolai duomenis atsiras claude ir vėl viską reiks pritaikyti, iš naujo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , AG Paulius pranešimas:

Taip bet kurti kosminį laivą be vartotoju tai yra pinigų švaistymas. Visos technologijos šias laikais pasensta maždaug per 5 metus jei šiandien turėtume viską ko Jums reikia  kas būtų pasiruošę tai naudoti? Tokios sistemos išlaikymas su sukūrimo kaštai reikalautų x mln per metus. Po 5 metu pasikeis technikos gamintojų vizija modemu protokolai duomenis atsiras claude ir vėl viską reiks pritaikyti, iš naujo 

Jau yra cloude kai kurių. 

Taip LT rinka per maža jei tikiesi iš to gyventi.

Kam kurti vienkartinę sistemą kurią dabar pasinaudos žmonės paskui ieškos kitos? Rimtai vėl mokintis perprasti naują appsą? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...