Jump to content

Noraginis skutikas.


Recommended Posts

On 2023-02-13 at 14:57, agronoms pranešimas:

Jeigu dirbant be kregždžių,dviejų eilių per retai kojos.

Na jei be kregždžių tai sutinku. O be kregždžių tai tik rapsams dirbama? Kai rapso neauginu tai man turbūt tai negalioja, nes mano smaragdas visąlaik su kręgždėm ir perdarytom verstuvėm gana gražiai įterpia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Eduardas pranešimas:

Na jei be kregždžių tai sutinku. O be kregždžių tai tik rapsams dirbama? Kai rapso neauginu tai man turbūt tai negalioja, nes mano smaragdas visąlaik su kręgždėm ir perdarytom verstuvėm gana gražiai įterpia

Priklauso ir nuo dirvos.Pernai nelindo su kregždėm sunkioj dirvoj visiškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-02-12 at 23:55, agronoms pranešimas:

Skutikas turi būti ne mažiau trijų eilių.Kitaip jis tik palankiom sąlygom.Neapsirikit.

Nesutikčiau taip jau kategoriškai. Labiau sakyčiau AG trūkumas yra bėda. Tarkim pas mus yra tokių dirvožemių, kad po kombaino suskutus diskiniu, o poto noraginiu, kad ir dvieiliu, žemė per intensyviai susidirbo, gavosi pelenai.  Tai net vietomis sėta tiesiai po noraginio su sėjamąja be dirbimo. Šiemet bandysiu iškart skusti su noraginiu po kombaino, kad poto diskiniu ir sėti, mažiau važiavimų ir struktūros taip nesudaužys. Ten, kur buvo molis, nuėmus kregždes, plėšinys gaunasi vistiek geras, nes sunkus dirvožemis turi daugiau drėgmės savyje ir rišimą stipresnį, todėl išsidirba gerai, jei pakankamai darbinio greičio padaryti plėšinį. Kai užsikabina kiti trieilį, bet nėra ag, tai tik griovelius padaro, nes daugiau kaip 6km/h nepavažiuoja. Kai turi žmogus 130ag, tai su lengvesniu skutiku pajudės dar ir purens prie greičio, o su trieiliu šakės būtų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Prieš 22 valandas, NaujokasJ pranešimas:

Sveiki, 

Volas prie noraginio skutiko ką duoda? Koks geriau būna?

 

Prieš 22 valandas, NaujokasJ pranešimas:

Sveiki, 

Volas prie noraginio skutiko ką duoda? Koks geriau būna?

Su volu reaguliuoji dirbimo gylį ir uždirbi noragų padarytas vagas, sudirbi žemę. Pradėk nuo vamzdinio. Tikrai ne geriausias, bet pigiausias ir ne prasčiausias variantas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Dainius2121 pranešimas:

Sveiki, darbe planuojamas pirkti skutikas ka patartumėt , gal kas dirba su kokiu, papasakoti kažka pliusus minusus? Vaterstad, kockerling, horsh, ar iš kitų brendų  ? Kabinamas bus pr JD8R 410

Pakeliu postą apie skutika 

Redaguota Dainius2121
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
prieš 14 minutes , Suvalkata pranešimas:

Gal kas prie MTZ82+turbo kabino skutiką? Kaip dirbasi? Patempia kažką? Išvis, toks jausmas, kad nėra prie jo skutikų tinkamų.

Jei noraginis, tai tik 5 kojų, dviejų eilių. Bet abejotina, ar kokiam molį pakaks išdirbimo. Kolkas geriausias variantas su bielkiu, po ankštinių, pūdymo, tarpinių pasėlių ar rapso, javams žemę sudirbti diskiniu, o po javų arimas. Taip bent jau kažkiek laiko susitaupo, dirbant su bielkiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Marijus197 pranešimas:

Jei noraginis, tai tik 5 kojų, dviejų eilių. Bet abejotina, ar kokiam molį pakaks išdirbimo. Kolkas geriausias variantas su bielkiu, po ankštinių, pūdymo, tarpinių pasėlių ar rapso, javams žemę sudirbti diskiniu, o po javų arimas. Taip bent jau kažkiek laiko susitaupo, dirbant su bielkiu. 

Tikriausia taip reikės daryt 😕 Mačiau yra 2,2 pločio. Bet pas mane kalnai, akmenynai, ždž, prastos sąlygos. Įdomu išgirst nuomonę kas turi ir dirba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...