Jump to content

Noraginis skutikas.


Recommended Posts

On 2023-07-04 at 17:18, Auguliss pranešimas:

Sunkiai sunkiai atrodo tempia. Aišku ir volo jau neužsidėsi, o volas sakyčiau labai net reikalingas 😕 Spėju priekis net pakiltų. Ką aš galvoju - teks leisti diskinį skutiką man traukt giliau, pas mane didelės lėkštės, iki 15 cm galiu siekt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Suvalkata pranešimas:

Sunkiai sunkiai atrodo tempia. Aišku ir volo jau neužsidėsi, o volas sakyčiau labai net reikalingas 😕 Spėju priekis net pakiltų. Ką aš galvoju - teks leisti diskinį skutiką man traukt giliau, pas mane didelės lėkštės, iki 15 cm galiu siekt

cia kiaura tarpine buvo tai tos sveikatos neturejo, kai jau traukiau susitvarkes tai jau smagiau trauke, volo ar kokiu leksciu bent palyginimui tikrai reiktu del priekio kelimo velnai zino jis pats lengvas bet uzdejus vola jau gautusi svoris toli, turiu ukrainietiskas lekstes tai tos nesunkiai lenda 20cm bet ir jau tokiam gyli belarusas sunkiai traukia 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-07-07 at 21:28, Auguliss pranešimas:

cia kiaura tarpine buvo tai tos sveikatos neturejo, kai jau traukiau susitvarkes tai jau smagiau trauke, volo ar kokiu leksciu bent palyginimui tikrai reiktu del priekio kelimo velnai zino jis pats lengvas bet uzdejus vola jau gautusi svoris toli, turiu ukrainietiskas lekstes tai tos nesunkiai lenda 20cm bet ir jau tokiam gyli belarusas sunkiai traukia 

Kokios lėkštės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Suvalkata pranešimas:

Tos pačios pas mane :D Tai vat, galvoju gal kiek nors jos atstos noraginį jei leisiu 15 cm. Pas mane bielkis su turbina turėtų lengviau eiti, tik kad žemės nedėkingos, daug kalnų. Pas tave nelinksta kojos lėkščių?

 

pora metu tik su jom skutau poto netiketai noragini radau nupirkti nebrangiai tai bandau su juom kazka padaryti :D, as ji sernu vadinu nes po jo gaunasi vos ne kai po sernu suknysta, nu gal kiek lygiau :D, siemet beveik visi kvieciai bus po pupu ir po rapso tai manau apsieisiu su diskiniu, po grudiniu kulturu bandysiu turbut su sernu vazuoti, tik nesugalvoju kaip geriau daryti pirma su diskiniu ar su sernu, del koju tai per beveik 3 metus kojos nei luzo nei linko nors ir buvau nemazu akmenu pagaves, maniski 8-10cm gyliu 7 begiu normaliai traukia 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Auguliss pranešimas:

pora metu tik su jom skutau poto netiketai noragini radau nupirkti nebrangiai tai bandau su juom kazka padaryti :D, as ji sernu vadinu nes po jo gaunasi vos ne kai po sernu suknysta, nu gal kiek lygiau :D, siemet beveik visi kvieciai bus po pupu ir po rapso tai manau apsieisiu su diskiniu, po grudiniu kulturu bandysiu turbut su sernu vazuoti, tik nesugalvoju kaip geriau daryti pirma su diskiniu ar su sernu, del koju tai per beveik 3 metus kojos nei luzo nei linko nors ir buvau nemazu akmenu pagaves, maniski 8-10cm gyliu 7 begiu normaliai traukia 

Aš esu tam šernui sugebėjęs koją nulaužt :D :D :D Nors 4 metus su juo tik dirbu, pusė kojų palinkę atgal. Pas mane tokios žemės 😕

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Suvalkata pranešimas:

Aš esu tam šernui sugebėjęs koją nulaužt :D :D :D Nors 4 metus su juo tik dirbu, pusė kojų palinkę atgal. Pas mane tokios žemės 😕

pas mane dar atrodo kojos neatsilunkusios atgal :D velnias zino kiek pries mane jis trinta, koks plotis tavo serno gal kiek mandresnis uz mano ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Auguliss pranešimas:

pas mane dar atrodo kojos neatsilunkusios atgal :D velnias zino kiek pries mane jis trinta, koks plotis tavo serno gal kiek mandresnis uz mano ?

1 prie 1. Lygiai toks pat. Pas mane matai akmenynai, pelkės, žvyrai... O kalnai tokie, kad kuliant su kombainu turi koja į langą atsispirti, kad iš kėdės neiškristum :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 2023-08-29 at 12:20, almantas17 pranešimas:

Gal kas naudojate agromash runo 3 m. Noragini skutika? Kokie jo minusai? Kiek ag užtenka jam?

Jeigu runner tai mes 3m naudojam prie 230ag vardines classo pats tas o jeigu jau rimtesnis molis tai ir 7km greitis belieka is 11, kregzdes apie 10cm gyli, o tas vidurinis galiukas gausis giliau.

Nuo daug visko priklauso tas galios poreikis. Dregmes zeme, zemes sunkumo, ir kokiu gyliu nori dirbt.

Problemos tai buvo iskile su centrines trauke kur kabinasi nuo tos vietos juostos eina i gala kaip atrama tai kelis varstus buvo nukirte taip ir remas del to itruko keliose vietose. Tai stipresnius sudejom varstus vietoj 8.8 ir dabar kolkas gerai. 

Reziume visa lenkiska technika praktiskai is surio stiprumo metalo ir varztu pagabinta 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Gnytasis pranešimas:

Jeigu runner tai mes 3m naudojam prie 230ag vardines classo pats tas o jeigu jau rimtesnis molis tai ir 7km greitis belieka is 11, kregzdes apie 10cm gyli, o tas vidurinis galiukas gausis giliau.

Nuo daug visko priklauso tas galios poreikis. Dregmes zeme, zemes sunkumo, ir kokiu gyliu nori dirbt.

Problemos tai buvo iskile su centrines trauke kur kabinasi nuo tos vietos juostos eina i gala kaip atrama tai kelis varstus buvo nukirte taip ir remas del to itruko keliose vietose. Tai stipresnius sudejom varstus vietoj 8.8 ir dabar kolkas gerai. 

Reziume visa lenkiska technika praktiskai is surio stiprumo metalo ir varztu pagabinta 

Ne vien lenkiška technika iš tokio metalo pagaminta, turiu lemken visokių padargų, tai be kempo dar ne vienas neapsiėjo...... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su runerio varztais tai ten gyva beda, sudeti 10.9 varztai ir tai nuluze buvo, ten tuoj reiks kaip lektuva aptarnaut, kiekviena diena juos keist tai gal laikis, nes jau antra kart luzo pavasari, verksnis ir nerodis koks guano tas gavn...masas yra, jis pinigus uz gerus video gauna, man patiko atstovo vadybininko pasakimas, tik nepirkt is lytagros noragu zmones sako nelaiko, paklause nupirko is ju uz brangiau, sudejau pirmas laukas vis paziuriu kad jie akyse tirpsta, nupirko tuos pacius is lytagros uz pigiau ir dyla kitaip ir laike ilgiau

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, Daliusd pranešimas:

Su runerio varztais tai ten gyva beda, sudeti 10.9 varztai ir tai nuluze buvo, ten tuoj reiks kaip lektuva aptarnaut, kiekviena diena juos keist tai gal laikis, nes jau antra kart luzo pavasari,

o aš ir galvoju kas su jais ne taip, kad 2022m 100ha pradirbusius jau pardavinėja...:icon-rolleyes: wurth varžtų nebandei dėt? gal problemos pačiuose varžtuose?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Daliusd pranešimas:

Nelaiko varžtai is wurth, ten matyt lenkiško metalo bėda yra kad atotampos į galą jau kiaušinio formos, ir iš jų kaiščiu judėjimas yra, praeitais metais lūžo rimtai, šiemet tik vieną varžtai radau nutraukta kita bandant verzt nutraukė, dirba nuo 2021 

Kurios vietos varžtai nelaiko? Apie runneri kalbi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...