Jump to content

Noraginis skutikas.


Recommended Posts

prieš 10 minutes , viktorass pranešimas:

Jei yra galimybė tai asmeniškai aš tik už dviguba U profilio, jei tai bus prikabinamas aparatas.

Planuoju 3,5m pakabinama, kiek kalbėjau tai galimas dvigubas U formos volas ir prie pakabinamo, bet jau jis daugiau sveria ir labai išilgėja tai nebent klausimas ant kiek tai sveika bus traktoriaus pakabai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , karolyys21 pranešimas:

Planuoju 3,5m pakabinama, kiek kalbėjau tai galimas dvigubas U formos volas ir prie pakabinamo, bet jau jis daugiau sveria ir labai išilgėja tai nebent klausimas ant kiek tai sveika bus traktoriaus pakabai 

Nežinau ant kokio traktoriaus kabinsi, bet iš savo vienos dienos patirties su lemken karat 3 metrų su dvigubu volu, pakabinamu, traktorius nh 7060, ant prieko 1000kg svoriu, tai man nepatiko jau biski gaila, bet dirbti galima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , karolyys21 pranešimas:

Planuoju 3,5m pakabinama, kiek kalbėjau tai galimas dvigubas U formos volas ir prie pakabinamo, bet jau jis daugiau sveria ir labai išilgėja tai nebent klausimas ant kiek tai sveika bus traktoriaus pakabai 

kokerling trio su dvigubu U volu turiu pakabinama. labai geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , viktorass pranešimas:

Nežinau ant kokio traktoriaus kabinsi, bet iš savo vienos dienos patirties su lemken karat 3 metrų su dvigubu volu, pakabinamu, traktorius nh 7060, ant prieko 1000kg svoriu, tai man nepatiko jau biski gaila, bet dirbti galima.

Pas mane MF 7624 prieki svoris 850kg

Per sunku tavo traktoriui buvo ?  Kaip dėl traukos koks gylis ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , tadasjo pranešimas:

kokerling trio su dvigubu U volu turiu pakabinama. labai geras.

Koks plotis skutiko su kiek ag trauki koks gylis ? pradedu dvejoti kad gal prie 220 ag ir 3 metrų pakaktų nors čia priklauso ir kokiu gyliu dirbsiu, bet manau apie 20 -25cm reiktų paleist

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , karolyys21 pranešimas:

Pas mane MF 7624 prieki svoris 850kg

Per sunku tavo traktoriui buvo ?  Kaip dėl traukos koks gylis ?

Na kaip čia pasakius, man pasirodė sunkokas,  traukos tai užteko drąsiai 3 metrų pločiui, bet nepirkom to skutiko, galiausiai paėmėm 4 metrų kockerling trio 400T prikabinama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , karolyys21 pranešimas:

Koks plotis skutiko su kiek ag trauki koks gylis ? pradedu dvejoti kad gal prie 220 ag ir 3 metrų pakaktų nors čia priklauso ir kokiu gyliu dirbsiu, bet manau apie 20 -25cm reiktų paleist

tampiau su 6920 pacipuotu iki 180ag 3 m plocio. tai siemet kai buvo žemė šlapia kaito variklis 10 km/h greičiu važiuojant. su kregzdemis iki 18 gyliu taip pat 10 greitis tik.

pažystamas nupirko cultus 3.5 m pločio prie 6175r. pačipavęs iki 215 ag tai sake ėmė po vieną koją nuo krašto rapsui kai skuto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , tadasjo pranešimas:

tampiau su 6920 pacipuotu iki 180ag 3 m plocio. tai siemet kai buvo žemė šlapia kaito variklis 10 km/h greičiu važiuojant. su kregzdemis iki 18 gyliu taip pat 10 greitis tik.

pažystamas nupirko cultus 3.5 m pločio prie 6175r. pačipavęs iki 215 ag tai sake ėmė po vieną koją nuo krašto rapsui kai skuto

Ko gero reiks pabandyti pasimti demo ir pasibandyti savo laukuose pradžiai 3metrų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , karolyys21 pranešimas:

Ko gero reiks pabandyti pasimti demo ir pasibandyti savo laukuose pradžiai 3metrų

6215R su standartiniais svoriais,be priekinės pakabos ir amazone cenius 3m su dvigubu U volu yra ribų riba. Tiek galios klausimu,tiek ir padargo svorio.

Bet darbą padaro puikiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Vylukas pranešimas:

6215R su standartiniais svoriais,be priekinės pakabos ir amazone cenius 3m su dvigubu U volu yra ribų riba. Tiek galios klausimu,tiek ir padargo svorio.

Bet darbą padaro puikiai.

6215 runner 3.5 tampo nesunkiai kolega. 

Pats cenius 3.5 su JD 7810 tempiu. Nesakau kad lengva, bet dirbt galima. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...