Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

perkant nauja 7726 isidejau tik paruosima varavimui. Kadangi jau turejau trimble cfx750 tai 2,5 cm tiklumui dasipirkau is trimblo. kai domejausi AG 3000 ir lyginau su trimblu tai 2,5 cm kaino panasios. Bet norint dar didesnio minitoriaus AG 3000 sistemai kaina jau kyla AG nenaudai, nes tas maziukas standartinis manau per mazas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

purskimam naudojam paprasta dar be jokiu vairavimu ez 250 tai jau masseju autoguide atrodo nevisai mazas :) bet va su cfx lyginant tai jau mazokas nu bet diskomforto nejauciu reiks tada detis kogero tikslesnes korekcijos moduli.

ir kaip ez 250 su tiklsumu yra, ar ji naudojant neprapurskiat visokiu barzdu vadinamu:) dairausi panasaus daikto ir as

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kaip ez 250 su tiklsumu yra, ar ji naudojant neprapurskiat visokiu barzdu vadinamu:) dairausi panasaus daikto ir as

 

praktiskai nebuna barzdu nes persidengima ciut didesni nusistate esam, o visa kita vairuotojo rankose pagal lemputes vaziuoti :), tikslumo pakanka bet jau mazeja palydovu(kiek pastebejau) o nauju neatsiranda per senas aparato modelis matyt, jei reiktu pirkt dabar tai geriau geresni gal net su kokiu rtk signalu kur iki 2.5cm tikslumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Greit prie gero priprantama anksciau su tuo ez250 kas turejo vare ir buvo patenkinti. uzpernai paseta buvo be technologiniu palei 100ha, pavasari pirmas vaziavimas buvo su herbicidu, variau is akies ir pats buvau nustebes kai ant tokio ploto padariau tik viena barzda :) o cia matai rtk :) nesiginciju, geras dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei palei lemputes tai gaunasi labai dideles paklaidos iki 1m kol ta vaira sukini. ir gaunasi technologines nebetikslios su dideliu perdengimu. purkst trest reikia jau rtk č,į cm ar įcm paklaida kad butu tikrai jauciama nauda tokiu dalykeliu.... 

Purkšti ir trešti galima technologinėm vėžėm, jei reik purkšti kol nesudyge tai dabar dauguma sėjamūju turi tech vėžiu žymeklius o jei neturi tai nėra sudėtinga pasidaryt, manau  nestambiam ūkiui užtenka ir lempučiu, kad galėtum padaryt trešima prieš sėjant, ten metras i viena ar kita puse neturi didelės reikšmės. Tiksli navigacija nepigiai kainuoja ir jei ūkis iki kokiu 100 ha tai kažin ar atsipirks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kokia nuomonė apie Massey fergusion 7715 traktorius, gal kas nors domėjotės, ar tikrai tas traktorius turi apie 169 arklius, kuriuos deklaruoja EWA ir massey gamykla. Darbai traktoriai mišriam ūkyje, nuo žemės dirbimo iki pašarų gamybos. Norim universalaus visiems darbams tinkamo traktoriaus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iskart sakau jog su darbiniu bus viskas tvarkoje ten kokiam presui ir panasiai o jau ratam cia didelis didelis klaustukas. Officialiam massejaus web raso kad max power 7715 tik 150ag cia jeigu tas pats kas buvo 7615 dyna 6(110ag traukoj, 130ag darbiniui). Tai sitam 7715 darbiniam gal teks siek tiek daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kažkaip dabartinės tos galių lentelės sudėtingas klausimas, kai ten  traktorius yra 150 AG, o pagal dokumentus gali būti ir virš 200 AG, bet kai dirbti reikia tai pasirodo, kad vos vos gali dirbti, kaip senas 120 AG,   čia kiek skaičiau forumą daug kas ekologiją ir panašiai kaltina, o man čia panašiau į marketingo triukus, kad būtų kam parašyti, kad mes gaminam traktorius nuo 80 AG iki 400 AG. :)
Kokį skutiką tampot su 7618, įdomu ar temtų ketūrių metrų rolmako prikabinamą mano žiūrimas 7715 traktorius, nes kiek žinau lenkiškiems skutikams reikia didesnių greičių, kad jie dirbtų žemę, ar geriau skutiką pirkti trijų metrų, kad darbas būtų padarytas kokybiškai, o ne turėti platesnį padargą ir vos vos su juo dirbti? Žemės labai įvairios nuo molio iki smelio visiško.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kažkaip dabartinės tos galių lentelės sudėtingas klausimas, kai ten  traktorius yra 150 AG, o pagal dokumentus gali būti ir virš 200 AG, bet kai dirbti reikia tai pasirodo, kad vos vos gali dirbti, kaip senas 120 AG,   čia kiek skaičiau forumą daug kas ekologiją ir panašiai kaltina, o man čia panašiau į marketingo triukus, kad būtų kam parašyti, kad mes gaminam traktorius nuo 80 AG iki 400 AG. :)

Kokį skutiką tampot su 7618, įdomu ar temtų ketūrių metrų rolmako prikabinamą mano žiūrimas 7715 traktorius, nes kiek žinau lenkiškiems skutikams reikia didesnių greičių, kad jie dirbtų žemę, ar geriau skutiką pirkti trijų metrų, kad darbas būtų padarytas kokybiškai, o ne turėti platesnį padargą ir vos vos su juo dirbti? Žemės labai įvairios nuo molio iki smelio visiško.

 

Turim 7618 dirbam su 4m Kuhn Optimer pakabinamu diskiniu skutiku 11-15km/h, 3m Vaderstad Cultusu prikabinamu noraginiu skutiku 6-10km/h, 3m Vaderstad Rapid 12-16km/h, 5korpusu Kuhn plugu. Ir galios vos vos, tikrai nesijaucia tos 180 deklaruojamas, (nors musu zemes nevienodos ir reljiefas labai skirtingas), siulyciau tau pirkti bent 7716,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kažkaip dabartinės tos galių lentelės sudėtingas klausimas, kai ten traktorius yra 150 AG, o pagal dokumentus gali būti ir virš 200 AG, bet kai dirbti reikia tai pasirodo, kad vos vos gali dirbti, kaip senas 120 AG, čia kiek skaičiau forumą daug kas ekologiją ir panašiai kaltina, o man čia panašiau į marketingo triukus, kad būtų kam parašyti, kad mes gaminam traktorius nuo 80 AG iki 400 AG. :)

Kokį skutiką tampot su 7618, įdomu ar temtų ketūrių metrų rolmako prikabinamą mano žiūrimas 7715 traktorius, nes kiek žinau lenkiškiems skutikams reikia didesnių greičių, kad jie dirbtų žemę, ar geriau skutiką pirkti trijų metrų, kad darbas būtų padarytas kokybiškai, o ne turėti platesnį padargą ir vos vos su juo dirbti? Žemės labai įvairios nuo molio iki smelio visiško.

dzinis 150ag nors i ratus 127ag tai prikabinama staltecha vos trauke 10km/h o jei i sviezu arima dirbti tai nei tiek nevikldavo 8km visi pinigai, dabar jau geriau eina pastiprinus. O toki skutika kad smagiai vilkti reikia 180ag tikru arkliu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...