Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

Na čia gali būt daug kam naudinga info, tai jei gali parašyk ir į čia kaip esi pasidaręs. Aš turiu minčių vietoj tų pagalvių blogiausiu atveju dėt kokias spyruokles, bet čia tik pamąstymai toki

na manau vien spyruokle tai negelbes reikia kad joje dar ir koks amortizatorius butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai jau n kartu pasimokiau , kad skūpas moka du kartus, taip kad....

dažniausiai požiūris yra didžiausia blogybė,vienaip ar kitaip genda visi ir nauji ir seni,nežiūrint į spalva,bet kai reikia sumokėt neva tai užgerą,nelabai tų norinčių atsiranda,čia kalbu iš savo varpinės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kas naudojat mf automatinio vairavimo sistema Auto-Guide 3000? Ar patenkinti? Koki tiksluma naudojat?

naudojau symet, pas mane paprastas tikslumas apie 25cm kur naudojama egnos korekcija. kultivavime buvau labai patenkintas aisku po daugiau uzsivaziavimu reikedavo perstumti vairavimo tiesiaja tai i kaire tai i desine, mane asmeniskai domina rtk korekcija kur mazina tiksluma iki 2.5cm, gal kas bandete isideti sim korteles moduli ar palaiko lietuviskus tinklus ? Nes mane apsviete ale nepalaiko lietuvisku tinklu tai taip ir nesupratau ar verta pirkti ta moduli ir meginti tikslinti korekcija ar ne. gal kas meginote ? siaip pateikiant isvadas  as likau patenkintas automatiniu vairavimu, dirbant pastrizai nelieka visokiu kyliu ir pns, susitaupo ir laikas ir kuras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...