Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

  • po 3 savaičių...

Sveiki. Gal kas turite 5x5 pluga? Kokio modelio masejus ir kaip susitvarko ant molio ar greitis drastiskai krenta? Turim 7726 nu bet su kvernu 5 korpusu vartomu gylis mazdaug 21cm, tikrai turi ka veikt, kadangi yra radaras greiti laikau iki 9km/h bet jai pasitaiko vidutinio sunkumo zeme greitis 8km max apie moli dar liudniau. Apsvieskit kame reples? Visgi mes ne pasvalio zemese gyvenam turetu lengviau traukt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keli klausimai del MF 3125. Yra tokia knopke power shift kur greitina/letina visus begius, kazkas pastrigo, norint suletint vistiek grizta i greitesne padeti. Lempute atsoka i beganti zmogu, o knopke lieka ispausta. Gal kam buvo taip? Gal kuris voztuvas kur po kabina? Ir ka reguliuoja tas ratukas arimo reguliavime?

 

Mano 3085 kažkas panašaus buvo, bet ten grynai elektrinė problema. Mano žveryje nėra tokių lempučių. Elementariai, tai pasižiūri su 12V lempute ant solenoidų dėžėje kas darosi, ar lemputė lieka degti ar užgesta. Jei lieka degti, bet pavaros nelėtėja, tai gali būti hidraulinėje dalyje bėda. Dažniausiai pakimba vožtuvas. O jei užgesta, tai valdyme bėda. Dažniausiai jungiklyje, nes jis fiksuojamomis padėtimis. O tas tavo minėtas ratukas yra jėginio  - pozicinio reguliavimo signalų maišymas. Tipo į ką labiau reaguoti - į šlaunų apkrovimo daviklius ar į šlaunų aukščio daviklį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gal kas turite 5x5 pluga? Kokio modelio masejus ir kaip susitvarko ant molio ar greitis drastiskai krenta? Turim 7726 nu bet su kvernu 5 korpusu vartomu gylis mazdaug 21cm, tikrai turi ka veikt, kadangi yra radaras greiti laikau iki 9km/h bet jai pasitaiko vidutinio sunkumo zeme greitis 8km max apie moli dar liudniau. Apsvieskit kame reples? Visgi mes ne pasvalio zemese gyvenam turetu lengviau traukt.

 

Kokiu pločiu ariate? aš turiu 5x5 kvernelandą ir ariu su JD7530, tai arimo plotis būna 220cm, tai kur molis raudonas tai uždūsta traktorys. O šiaip kur tik priemolis, nuo 9 km/h sumažėja iki 8 km/h, bet nedūsta, gal pusbėgį pasimažina bet traukia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uzgriebis iki 45cm. Bendras plotis irgi panasus 225cm

Kokiu pločiu ariate? aš turiu 5x5 kvernelandą ir ariu su JD7530, tai arimo plotis būna 220cm, tai kur molis raudonas tai uždūsta traktorys. O šiaip kur tik priemolis, nuo 9 km/h sumažėja iki 8 km/h, bet nedūsta, gal pusbėgį pasimažina bet traukia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki šiemet su 5465 arėm su trečios kartos kvernu 4x4, nebuvo ką veikt užgriebis 35, šiemet pakabinom 150s 4x4, užgriebis 45, lengvesnei žemėj norisi 5korpuso, ant molio greitis krenta drąstiškai, normalu, bet kad pas tave su tokia jėgaine nepatempia 5x5  :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiu pločiu ariate? aš turiu 5x5 kvernelandą ir ariu su JD7530, tai arimo plotis būna 220cm, tai kur molis raudonas tai uždūsta traktorys. O šiaip kur tik priemolis, nuo 9 km/h sumažėja iki 8 km/h, bet nedūsta, gal pusbėgį pasimažina bet traukia.

Ariame tokiu plugu ir traktoriumi, išplatintu plugu iki galo. C 2 pavara
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki šiemet su 5465 arėm su trečios kartos kvernu 4x4, nebuvo ką veikt užgriebis 35, šiemet pakabinom 150s 4x4, užgriebis 45, lengvesnei žemėj norisi 5korpuso, ant molio greitis krenta drąstiškai, normalu, bet kad pas tave su tokia jėgaine nepatempia 5x5 :icon-rolleyes:

. reiskia kaskas nevisai gerai su tuo 7726
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu bet kad 260 arkliu nepaima 5*5 plugo tai jau cia nekazka tada.turi ieskot kazkur gedimo nes turetu eit jis su tuo plugu molis ten ar ne molis.suprantu kad sokus i moli kaip pas mus tarkim kur eina dujotiekio trasa ir kasant isversta molis i virsu tai i ta sniura ivaziavus tai krenta traktoriaus greitis apie 1-1.5 km/h bet kad uzdustu ar sustotu tai jau cia nekazka tada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiu pločiu ariate? aš turiu 5x5 kvernelandą ir ariu su JD7530, tai arimo plotis būna 220cm, tai kur molis raudonas tai uždūsta traktorys. O šiaip kur tik priemolis, nuo 9 km/h sumažėja iki 8 km/h, bet nedūsta, gal pusbėgį pasimažina bet traukia.

Ariam su 7530 kvernelandu 8x8 iki galo isplatintu 45cm. Greitis irgi 8 km/h, tik pas mus zemes vidutines.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu mf 7726 dyna vt. Ariu su lemken 5x5 200 cm uzgriebiu. Kadangi dyna vt perdaug nepaprievartausi, bet mes ariam 8-10 km /h diapazone. Zemes vietom labai sunkios, vietom lengvesnes. Dirbam su DTM tai jis ten pats apsukas reguliuojasi ir bando islaikyti greiti to pasekoje greitis sokineja nuo apkrovimo. Ant kojinio kiek duodi gazo tiek lekia, bet jau per smarkiai. Visgi ir prie 9 km/h papuolus kokiam akmeniui skaudziai buna, gaila niekaip negali pamatyti tu pozeminiu puntuku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus 7726 tik su dyna 6. Tai su kvernu 5x5 220cm plociu. Vidutinio sunkumo zeme 8.5km/h viskas jau. Turejom 6490 biski cipuotas iki 200ag. Skirtumas praktiskai minimalus. Nebereikalo sako kuo naujesnis tuo bukesnis

Turiu mf 7726 dyna vt. Ariu su lemken 5x5 200 cm uzgriebiu. Kadangi dyna vt perdaug nepaprievartausi, bet mes ariam 8-10 km /h diapazone. Zemes vietom labai sunkios, vietom lengvesnes. Dirbam su DTM tai jis ten pats apsukas reguliuojasi ir bando islaikyti greiti to pasekoje greitis sokineja nuo apkrovimo. Ant kojinio kiek duodi gazo tiek lekia, bet jau per smarkiai. Visgi ir prie 9 km/h papuolus kokiam akmeniui skaudziai buna, gaila niekaip negali pamatyti tu pozeminiu puntuku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gal kas turite 5x5 pluga? Kokio modelio masejus ir kaip susitvarko ant molio ar greitis drastiskai krenta? Turim 7726 nu bet su kvernu 5 korpusu vartomu gylis mazdaug 21cm, tikrai turi ka veikt, kadangi yra radaras greiti laikau iki 9km/h bet jai pasitaiko vidutinio sunkumo zeme greitis 8km max apie moli dar liudniau. Apsvieskit kame reples? Visgi mes ne pasvalio zemese gyvenam turetu lengviau traukt.[/qeuote] sveiki turiu mf 7624 vt.ariu su kvernu 5+5.gylis 25cm.plotis 2.5m.ariu 10km h.greiciu bandziau ir 15.bet plugo gaila.eina be problemu.apsukas ant kompo padidinau iki 1900.nes is gamyklos buvo 1650 tai dusdavo.o dabar gerai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kaip ir pas pauliuxs'a. Gal netycia mirksi dvigubas geltonas trikampiukas, tuomet kuro filtrus reiktu pakeist. Arba kaip pauliuxsas sake tiesiog panarsyti ir max apsukas padidinti, nes jei mazai nustatyta tai ir neliedzia pasiekti greicio, nes zemos lubos. dyna 6 kaip tik turetu buti kiek duodi, tiek tavo greitis, o su dyna vt jau nepareikalausi, jei nera, tai ir nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kad ka nors rodytu tai dar nerodo. Atvaziuos inzinierius per arima pats pasibandys gal suras gedima jai toks yra visgi garantinis. Jis man nuo pat pradzios itartinos jegos buvo. Gal kas esate testave su stendu ?

Pas mane kaip ir pas pauliuxs'a. Gal netycia mirksi dvigubas geltonas trikampiukas, tuomet kuro filtrus reiktu pakeist. Arba kaip pauliuxsas sake tiesiog panarsyti ir max apsukas padidinti, nes jei mazai nustatyta tai ir neliedzia pasiekti greicio, nes zemos lubos. dyna 6 kaip tik turetu buti kiek duodi, tiek tavo greitis, o su dyna vt jau nepareikalausi, jei nera, tai ir nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, pasiskaicius. Jusu arimo patirtis, pradedu galvot kad puse bieso tasa maniskis 105 kumeliu traukia 4x4 2m plociu apie 22cm gyliu skutimuose, zemesniu begiu 7.5-8 kmh be didesnio vargo aukstesniu jei lengvesne zeme 8.5 ne riba. Nors mano akim tas plugas perdidelis tam ziogui

Stovi tikri arkliai, o ne popieriniai. Mane irgi pirštais kaimynai badė, kaip prie 125ag kabinau vaderį 300c su dirbimu, atseit ant dugno prisipylęs tampysiu. Pilną su kaupu krauna ir 8-9km/h, nusėjus iki 13-14km/h pasiekia. Netoliese turi kelių metų senumo 150ag ir 300c su diskiniu dirbimu jau našta jam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, pasiskaicius. Jusu arimo patirtis, pradedu galvot kad puse bieso tasa maniskis 105 kumeliu traukia 4x4 2m plociu apie 22cm gyliu skutimuose, zemesniu begiu 7.5-8 kmh be didesnio vargo aukstesniu jei lengvesne zeme 8.5 ne riba. Nors mano akim tas plugas perdidelis tam ziogui

as taip pat su 105 ag litrazas 3,4 velku overuma 4x4 max uzgriebiu, normalio zeme 9-9,5km moly 7-8,5km
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...