Jump to content

Verslo sinergija ūkyje.


AG Paulius

Recommended Posts

prieš 18 minutes , AG Paulius pranešimas:

Konsultanto pareiga yra perteikti gerają praktiką Know How. Ūkininkai Jūs esate ne konkurentai vieni kitiems Lietuvos mąstu. Jūs konkuruojate su visu pasauliu parduodami grūdus pagal matif. kainą. Ar suprantate kad Rusija, Ukraina, Kanada  ir .t.t sugeba užauginti kviečius kurių savikaina sieka nuo 80 iki 100 eur. o mūsų savikaina sakykime siekia apie 130 eur. 

Konsultatas turi padėti Jums paaiškyti kur yra  problema kodėl kiti užauginas už 100 eur o mes už 130. ir čia jau reikalinga duomenų inžinerija kada konsultacijos pereina į  analitinį lygi ir kalbama faktais kaip reikia mažinti kaštus, ir uždirbti daugiau. Uždirbti daugiau nereiškia kad reikia užauginti daugiau derliaus. tai gali reikšti ir mažesnį derlių su pigesne auginimo savikaina ir pasiekda didesne pelno graža. Čia yra visai kas kita nei esate įpratę matyti ir girdėti. Nei vienas konsultatas kolkas to nesiūlo nes neturi technologijų ir metodikos kaip tai reiktų padaryti. 

Yra seminarai, konferencijos, lauko dienos ir kiti šaltiniai, kas nori, tas randa, kas nesugeba, tas perka info. Nori išduosiu paslaptį kodėl pas mus savikaina didesnė, nei pas minėtas šalis? :eusa-shhh: Ogi todėl, kad pas mus viskas brangiau ir visi nori uždirbt vis daugiau. Ir čia lyginti to 130 su 80 net negalima. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , AG Paulius pranešimas:

Dėl šios priežasties pradžiai žmonės susitinka ir kalbasi apie galimybes ir problemas :D

Tai pirmus metus dirbi už dyką, nes kažkur turi sutaupyti, ant trasos, chemijos. Kiekviena inovacija reikalauja gan nemažų investicijų. Kiek maždaug  20%

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ukininkas sako,kad viska zino tai ka as zinau.....nes zemes ukis yra toks platus spektras technikos,agronomijos,technikos prieziuros ir t,t.kad viska maksimaliai zinoti ir eiti i prieki prakstiskai neimanoma .

Tarkim versle yra UAB,Valdybos ir viskas planuojama,tik gincu,irodinejimo prasme :daug nuomoniu sutrumpina sprendimo priemimo laika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, AG Paulius pranešimas:

Konsultanto pareiga yra perteikti gerają praktiką Know How. Ūkininkai Jūs esate ne konkurentai vieni kitiems Lietuvos mąstu. Jūs konkuruojate su visu pasauliu parduodami grūdus pagal matif. kainą. Ar suprantate kad Rusija, Ukraina, Kanada  ir .t.t sugeba užauginti kviečius kurių savikaina sieka nuo 80 iki 100 eur. o mūsų savikaina sakykime siekia apie 130 eur. 

Konsultatas turi padėti Jums paaiškyti kur yra  problema kodėl kiti užauginas už 100 eur o mes už 130. ir čia jau reikalinga duomenų inžinerija kada konsultacijos pereina į  analitinį lygi ir kalbama faktais kaip reikia mažinti kaštus, ir uždirbti daugiau. Uždirbti daugiau nereiškia kad reikia užauginti daugiau derliaus. tai gali reikšti ir mažesnį derlių su pigesne auginimo savikaina ir pasiekda didesne pelno graža. Čia yra visai kas kita nei esate įpratę matyti ir girdėti. Nei vienas konsultatas kolkas to nesiūlo nes neturi technologijų ir metodikos kaip tai reiktų padaryti. 

man nereik ieskot atsakymu kodel ten pigiau, nuoma siandien dienai nuo 150 iki 250 eu. taskas. mokeciau iki 100eu pigiausi grudai pas mane butu ;)   kiek moka kanadietis nuomos, kiek moka rusas ir ukrainietis ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, u.k aurimas pranešimas:

man nereik ieskot atsakymu kodel ten pigiau, nuoma siandien dienai nuo 150 iki 250 eu. taskas. mokeciau iki 100eu pigiausi grudai pas mane butu ;)   kiek moka kanadietis nuomos, kiek moka rusas ir ukrainietis ?

O kiek rusas,ukrainietis ismoku,,europiniu gauna,,? Kiek rusui ,ukrainieciui importine technika kainuoja,detales,juk muitai ir t,t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-10-04 at 11:14, AG Paulius pranešimas:

Konsultanto pareiga yra perteikti gerają praktiką Know How. . 

Reikia ieškoti kas konsultuoja be pinigų. Turiu su kuo pakonsultuoti apie no till strip tillus ir visa agronomija kas ir kaip ir kaip eiti tuo keliu.... ir už tai nereikia mokėti nei vieno euro ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , Vilius pranešimas:

Reikia ieškoti kas konsultuoja be pinigų. Turiu su kuo pakonsultuoti apie no till strip tillus ir visa agronomija kas ir kaip ir kaip eiti tuo keliu.... ir už tai nereikia mokėti nei vieno euro ;)

Taigi visas forumas pilnas nemokamu konsultantų ,net ir mokami truputį nemokamai pakonsultuoja :icon-biggrin:svarbu pačiam mokėti atsirinkti kuo tikėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Vilius pranešimas:

Plius google internet ir.youtube 

Taip taip, pilnas internetas nuomonių formuotoju, infuenceriu, freelanceriu ir ekspertų be patirties. 

Čia kaip pačiam galimybė nusistatyti ligos diagnozė skaitant super mamų forumą, ir vedant užklausas į Google. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, PArty pranešimas:

Taigi visas forumas pilnas nemokamu konsultantų ,net ir mokami truputį nemokamai pakonsultuoja :icon-biggrin:svarbu pačiam mokėti atsirinkti kuo tikėti.

Įdomiai skamba mokėti atsirinkti, tai reiškiasi kad turi būti ekspertas tam tikroje srityje, sugebantis atsirinkti kas yra tiesa, remiantis mokslo rekomendacijomis.

Nes kitu atveju tai vadinasi aš laikausi savo nuomonės iš savo sukauptos gyvenimiškos patirties praktikos ir man atrodo kad taip yra teisinga. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , AG Paulius pranešimas:

Įdomiai skamba mokėti atsirinkti, tai reiškiasi kad turi būti ekspertas tam tikroje srityje, sugebantis atsirinkti kas yra tiesa, remiantis mokslo rekomendacijomis.

Nes kitu atveju tai vadinasi aš laikausi savo nuomonės iš savo sukauptos gyvenimiškos patirties praktikos ir man atrodo kad taip yra teisinga. 

 

Šiais laikais net geležies gabalas vadinamas kompiuterių sugeba mokytis ir priimti sprendimus  kuriuose jis nėra ekspertas(diplomo tikrai neturi:icon-biggrin:) ,o tu abejojo žmogaus gebėjimų mąstyti. 

O kas yra mokslo rekomendacijos žemės ūkyje?

Tą patį gyvenimiška patirtis ir ir susikurtų hipotezių visuma kurią tikima kol gyvenimas jų nepaneigia.praktiko ir" eksperto "patirtis  tarkim skiriasi  kelis kartus(gerai 10 kartų) bet žinant kad  galimų trajektorijų yra begalybė tai  abiejų  šansai laimėti prieš gamtą yra lygios nuliui.

Aš visada priimti pasakymą kad taip gali būti,bet abejoju kai sako kad to negali būti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Mano nuomone, toks vaizdas yra PUIKUS REZULTATAS. atminkite kad tai ką mes vadiname estetika tik mums yra suprantama. Gamtoje vyrauja chaosas. Sėkla turi būti išberta kuo netolygiau tačiau viename gylyje. Ta organika garstyčių yra puiki apsauga mikroflorai ir dirvožemio paviršiui. Beto koks purus pats dirvožemis nes jame yra labai daug organikos kuri veikia kaip kapiliarai orui ir drėgmei judėti bei išsaugoti. Laukiu žiemos kada bus galima stebėti kaip užsiliko sniegas dirvos paviršiuje. Jei pavyks darysiu tu dviejų technologijų monitoringą iki derliaus nuėmimo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

Mano nuomone, toks vaizdas yra PUIKUS REZULTATAS. atminkite kad tai ką mes vadiname estetika tik mums yra suprantama. Gamtoje vyrauja chaosas. Sėkla turi būti išberta kuo netolygiau tačiau viename gylyje. Ta organika garstyčių yra puiki apsauga mikroflorai ir dirvožemio paviršiui. Beto koks purus pats dirvožemis nes jame yra labai daug organikos kuri veikia kaip kapiliarai orui ir drėgmei judėti bei išsaugoti. Laukiu žiemos kada bus galima stebėti kaip užsiliko sniegas dirvos paviršiuje. Jei pavyks darysiu tu dviejų technologijų monitoringą iki derliaus nuėmimo. 

kas yra puikus rezultatas ryt galėsiu nufotkint ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Bulvinykas pranešimas:

Pasėlis iškandžiotas, privilkta kupstų. Apie kokį vienodą sėjos gylį čia galima kalbėt?  Faktas, kad daiktas buvo naudotas ne pagal paskirtį.

manau dar po poros savaičių vaizdas lauke pasitaisys, ir tavo nuommone pakeis . 

Ankščiau aš jau minėjau kad estetika reikalinga tik mums. Pažiūrėkime į tą pačia situacija iš kitos perspektyvos. Negalvokime standartiškai taip kaip esame pripratę mastyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , AG Paulius pranešimas:

manau dar po poros savaičių vaizdas lauke pasitaisys, ir tavo nuommone pakeis . 

Ankščiau aš jau minėjau kad estetika reikalinga tik mums. Pažiūrėkime į tą pačia situacija iš kitos perspektyvos. Negalvokime standartiškai taip kaip esame pripratę mastyti. 

Kas pasikeis? Kupstai išsilygins? Ar tos vietos sudigs, kur buvo noragai užsikišę? Laukas bus žalesnis, be abejo. Bet mano nuomonės nepakeis. Ir baikit fotografuot iš galo vagų, tikras vaizdas pasimato tik iš šono

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...