Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
prieš valandą, grazbek pranešimas:

Na kaip čia tas new holandas toks populiarus patapo na tiesiog negaliu atsistebėti

kaip gali būt nepopuliarus, kai tapo vienu iš nedaug įperkamų. Aš tai negaliu atsistebėti, kaip dar kažkas žalius su geltonu perka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 ieškau tokios knygutės "New Holland operatoriaus žinynas : Ford 8160, Ford 8260, Ford 8360, Ford 8560", bet kokiame formate, gal pas ką nors guli nenaudojama, arba žmogaus, turinčio prisijungimą prie VDU Žemės ūkio akademijos elektroninės bibliotekos (ten ji yra "https://hdl.handle.net/20.500.12259/74432").

Mano turimų sugebėjimų kompiuterio srityje neužtenka prisijungti.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 13 valandų, ūkininkas pranešimas:

Turiu bėda su NH8560 priekiniu tilto įjungimu. Užkūrus kartais įsijunge kartais išvis nejunge tik meta P22 ir P23 klaidas. Nesu elektronikos srities didelis žinovas tad nežinau nuo ko reikėtų pradėti ieškoti bėdų.

IMG_20201205_195822.jpg

 Pirmiausia ziureciau fyske, kuri eina i solenoida.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
On 2020-11-09 at 09:38, manttys pranešimas:

kaip gali būt nepopuliarus, kai tapo vienu iš nedaug įperkamų. Aš tai negaliu atsistebėti, kaip dar kažkas žalius su geltonu perka

I kaima parvažiuoja keli nauji žali su geltonais ratlankiais, kai laiko tik viena markę kaip už traktorių tai apie kainas nesigilina per daug kad raudonas ar koks mėlynas ženkliao pigesnis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Prieš 7 valandas, daugvydas pranešimas:

gal aukscio reguliatoriu nusukot ,buvo man net servisas nerado bedos 

Tai kad priekine pakaba veikia, neveikia, papildoma linija kuri nuvesta i prieki ir nesvarbu i kuria pora įjungi gale, jai jungi padarga  tiesiai prie galo viskas veikia, o jai kabini  ant priekio ir jungi priekine pora nedirba, nėra praėjimo  per magistrale nuo galo iki priekio, kaip užšale   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , UK. POVILAS pranešimas:

Tai kad priekine pakaba veikia, neveikia, papildoma linija kuri nuvesta i prieki ir nesvarbu i kuria pora įjungi gale, jai jungi padarga  tiesiai prie galo viskas veikia, o jai kabini  ant priekio ir jungi priekine pora nedirba, nėra praėjimo  per magistrale nuo galo iki priekio, kaip užšale   

nėra kokio krano?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...