Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Sveiki. Noreciau isgirsti protingu patarimu. Nupirkau Ford 8970 su perkaitintu varikliu ir noreciau prikelti naujam gyvenimui :) Gal kas galetu patarti kur geriau remontuoti varikli? Isimti isimsim patys, o daugiau kur remontuos kas, dar nenusprendziau :) Vieni su dalimis ir perrinkimu paprase iki 6 k euru, kiti tik iki 2k euru, tai db galvoju kodel tokie kainu skirtumai. Ar kazka kazkurie geriau daro, ar kitokias dalis sumeta. Is anksto aciu uz pagalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi, kiek supratau iš konteksto, mano pasiūlyta kaina buvo didžiausia tai pabandykim padiskutuoti argumentuotai  :icon-mrgreen:

Viskas prasideda nuo skambučio: turiu traktorių NH 8970 pradirbusi gan nemažai ir dar su perkaitintu varikliu kiek galėtų kainuoti remontas?

Remontą kiekvienas meistras įsivaizduoja savaip. Kiek yra tekę perdarinėti "remontuotų" variklių labiausiai užknisa visur kur reikia ir kur nereikia priteptas pigiausias hermetikas, senos tarpinės, palikti seni suskirdę guminiai žiedai, geriausiu atveju "atkaitintos" varinės šaibutės ir panašus šūdo malimas  :icon-twisted:

Kadangi, dievulis nedavė tokios dovanos, kad galėčiau matyti kiaurai, o tuo labiau išgirdęs klausimą telefonu nustatyti kas tam varikliui blogai, iš savo kuklios patirties, visada stengiuosi sakyti max. kainą (geriau karti teisybė, negu saldus melas)

Juk visada žymiai smagiau sumokėti pigiau negu buvai pasiruošęs  :eusa-clap:

Kaip remontą įsivaizduoju aš:

JOKIŲ senų tarpinių, JOKŲ senų guminių žiedų, JOKŲ senų varinių žiedų. Hermetikas TIK TEN KUR NUMATYTA GAMINTOJO, kuo minimaliau ir tik REINZ

varžtų klijai LOCTITE

Palyginimui bandau prisegti detalių sarašiuką, kurių mano manymu GALĖTŲ prireikti (orginalas ir neorginalas) kiek ir ko reikės parodys skrodimas  :icon-mrgreen:

DSC 0574

jei kas patartu kaip imesciau exelini arba wordini faila

Iš manęs buhalteris nekoks, gal kažką paskaičiavau ne į temą, bet kažkaip nesueina man galai nei i 3000, nei tuo labiau i 2000 eur  :icon-geek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Direktoriau,itariu Jums variantas pasitaike toks.Nera remontave nezino kainu,reikalu,kiek gali siurprizu pateikti perkaitintas variklis ir mete uz 3000 euru padarysim,bet nepadarytu,nes prasideda to nepaskaiciavom,to nedadejom ir is ,,pigiausio varianto isauga iki normalaus meistro lygio kaina.Kiek esu girdejes zalio variklio perrinkimas kainuoja 4500 euru.Cia traktorius galingas,aisku neisskleides nesuzinosi ka daryti,tai ir iseina normali kaina 5000-6000 euru.Is cia ir patarle skupus moka du kartus,taip,kad neapsisaukit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisirašai Arunai , čia visokių oro filtrų, antifryzo filtrų, demferių. Į variklį tai nepriklauso....  :icon-neutral: ,

atremontavus varikli palikti senus oro filtrus ? :icon-twisted:

antifrizo filtras buna ne ant visu, bet jei buna tai jis dazniausiai buna nekeistas nuo gimimo

demferis gan atsakinga detale jy pakeisti ne taip mazai reikalu ir kodel to nepadaryti tuo paciu isardymu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 turiu beda,Tm 115 meta P16 o kai jungiu tiltu blokatoriu P17 klaidas . P 16 kartais ismesdavo anksciau ,bet po rozetes priekabai pakeitimo ,pradejo mest pastoviaiir tiltu visai nebeblokuoja. Laidus lyg ir taippat sujunginejau. Ar ce as ka su laidais sugrybavau ar ce aks rimciau?

ERROR CODE P16 – DIFF. LOCK SOLENOID STUCK ON

ERROR CODE P17 – DIFF. LOCK OUTPUT OPEN CIRCUIT

pirmiausia prie skirstytuvo gale pasiziurek ar visi masiniai laidai tvarkoj gal ka nutraukei arba nedajungei bekrapstydamas

antra po desine puse prie dezes valdymo blokas su 8 solenoidas persiziurek visas jungtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal ir tepalus palikti senus,neduok dieve buvo ka tik pakeisti..Man Aruno poziuris ir darbas patinka,Visalaik esu patenkintas.

Tai aišku, kad palikti. Žinai kiek "orginalūs" tepalai kainuoja :icon-evil:

:icon-mrgreen:

Šiaip tai čia (su Aruniu) viskas gerai, tik vieni variklio remontą įsivaizduoja grupės pakeitimu ir geriausiu atveju nauja tarpinė po galva. Tada ir kaina 2000 nesiekia bet....... kam ko reikia. Ar važiuojančio geležies ar tik paminklo geležinio..... :icon-wink: Pas kitą remontininką atmetus (nusipirk pats bet čia vėl slidus reikalas su garantijomis) demferį, visus filtrus, dar kokius tepalus su antifryzu- ir variklio remonto kaina sumažėja ženkliai. Bet tai sudėjus atskirai bendra remonto kaina bus ta pati. Tik atrodys gražiau. O čia, tsakant viskas apgalvota kaip Maximoj. :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Tai su range comandu.kantrus traktoriukas jokiu mandrisciu trecius metus turiu valandu nepasakysiu kiek dabar reiktu paziureti.Didziausia beda buvo nutikusi siemet pavasari keiciant tepalus radom nuolauzu kazkokios metalines aseles.pasirodo kad is galinio tilto planetarkes susitvarkem ir toliau vaziuojam.tampe pluga pirmais metais sesiu korpusu buvom kelias dienas ir kvernelenda septyniu korpusu uzkabine tampe dejuodamas.dabar dazniausiai skutika vederio penkiu metru diskini tampo,sudina backa penkiolikos kubu ir amazone purkstuva visa vasara tampo.drapox aisku ras ka paskyti apie lytagros servisa bet tai buvo senai ir daugmaz netiesa siuom momentu lytagroj pazanga panasiai visu anksciau buvusiu lyderiu lygio.

Tiesa deze Aruniui baisiai nepatinka sake kad brangus remontas.Ir siaip is triju deziu new hollando po kol kas labiausiai patinka autocomandas tikrai vertas demesio.bet tai visai kiti pinigai jei negaila siulyciau rinktis su sia deze.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai su range comandu.kantrus traktoriukas jokiu mandrisciu trecius metus turiu valandu nepasakysiu kiek dabar reiktu paziureti.Didziausia beda buvo nutikusi siemet pavasari keiciant tepalus radom nuolauzu kazkokios metalines aseles.pasirodo kad is galinio tilto planetarkes susitvarkem ir toliau vaziuojam.tampe pluga pirmais metais sesiu korpusu buvom kelias dienas ir kvernelenda septyniu korpusu uzkabine tampe dejuodamas.dabar dazniausiai skutika vederio penkiu metru diskini tampo,sudina backa penkiolikos kubu ir amazone purkstuva visa vasara tampo.drapox aisku ras ka paskyti apie lytagros servisa bet tai buvo senai ir daugmaz netiesa siuom momentu lytagroj pazanga panasiai visu anksciau buvusiu lyderiu lygio.

Tiesa deze Aruniui baisiai nepatinka sake kad brangus remontas.Ir siaip is triju deziu new hollando po kol kas labiausiai patinka autocomandas tikrai vertas demesio.bet tai visai kiti pinigai jei negaila siulyciau rinktis su sia deze.

man bet koks remontas patinka, aš iš to gyvenu  :icon-mrgreen:

Šitas varijantas biški daugiau nagų daužymo  :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...