Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

Aš tai nesuprantu pirkt 150 ag traktorių Priekabai traukiot ir 10 ha įdirbti.Visiškas beprotizmas.Ben įkelti kiek jis tau kuro rys?Pažiūrėk kokio dydžio bakas traktoriumi yra ir jo tau užteks 10 valandų darbui.tau penkiems metam 80-90ag perakis.16t priekaba visa derlių žadi priekaboj laikyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vos nuo kėdės nenuvirtau perskaites kokia technika nori nusipirkti 10ha dirbdamas. Naujo traktoriaus pirkimo iš vis atsisakyčiau , frontalini prie mtz komplektuočiau su mėšlo šakėm, rulonu griebtuvu ir kaušku, šienapjove, grėbli vakarietiškų firmų žiūrėčiau, presas lenkiškas, priekaba su nuimamais bortais. kad rulius vežiot galėtum, grūdus. Toks mano pasirinkimas būtu jei pačiam tokia situacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai nesuprantu pirkt 150 ag traktorių Priekabai traukiot ir 10 ha įdirbti.Visiškas beprotizmas.Ben įkelti kiek jis tau kuro rys?Pažiūrėk kokio dydžio bakas traktoriumi yra ir jo tau užteks 10 valandų darbui.tau penkiems metam 80-90ag perakis.16t priekaba visa derlių žadi priekaboj laikyt?

sukti rulonams sitas traktorius ne per galingas, perspektyvoje galima ir dasidurti kitiems juos sukant. Del kuro sanadu manau neesminis skirtumas ar traktorius 100 ag ar 150ag dirbant su frontaliniu, nes dabartiniu traktoriu kompiuterinis variklio valdymas ant tucios eigos nedaug kuro patiekia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukti rulonus lenkiškų presu, sočiai 90ag, ūkiui kurio dydis 50 ha pirkti 150ag traktorių ir tik tam kad vežioti rulonus, žiauri nesąmonė.Dar pluga jis kabins 3 korpusu ir ars, kur tai matyta?Kuro rijimo ar 4cilindrai ar 6 dykai varinejami, sakysi kad jokio skirtumo?aš turiu du traktorius 110ag ir 125 AG dirbu apie 400ha, man jų per akis visam ūkiui, ir šienauja ir rulonus suka ir visus darbus žemės padaro, ir dar stovi pusia metų kieme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu cia traktorius tai tau stipriai per daug galingas, isleisi visus pinigus ant jo ir dar truks. Jei is newholland imti tai geriau koki t5 kuris turi 100ag ir visus tuos darbus be vargo padarys, ant frontalinio tavo vietoj atskirai pirkciausi lenkiskus padargus, ju kainos trigubai mazesnes o tokiem darbam per akis ju bus.

Iš esmės aš ir sutinku su tuo kad gal ir 120 ar 100ag man dabar pakatų sočiai, bet mastau traktorių naudot ilgesnį laiką plečiantis. Su lenkiškais padargais reikia remtis jau žiniomis kad kažko blogo nenusipirkt, bet turėsiu omenyje jei pinigų pritrūks, tai reiks ieškot variantų. Tiesiog kiek domėjausi t6 yra populiariausias gyvulininkystėje na ir tokia ag imu žiūrint į ateitį bei dėl to, kad priekabai vilkt.

 

Aš tai nesuprantu pirkt 150 ag traktorių Priekabai traukiot ir 10 ha įdirbti.Visiškas beprotizmas.Ben įkelti kiek jis tau kuro rys?Pažiūrėk kokio dydžio bakas traktoriumi yra ir jo tau užteks 10 valandų darbui.tau penkiems metam 80-90ag perakis.16t priekaba visa derlių žadi priekaboj laikyt?

Atvirai neįsivaizduoju kiek kuro ris traktorius tokios info normaliai parašytos net neradau.Bako talpa 200litrų, vadinas dirbant valandai 20litrų, bet ar iš ties tiek daug ima keliant rulius; velkant priekabą? Juk nebus apkrautas maksimaliai. Tik guodžiuosi, kad kuro turiu per akis, nes  gyvulininkystės ūkis, o rulius perku, tad nesunaudoju net turimų skirtų normų. Dėl priekabos dydžio gal ir didoka dabar, bet tai ką ateityje vėl nauja pirkt? O dydis svarbus, nes ūkis nuo sandėlio 30km atstumu ir tiesiog mastau apie rulių susivežimą jei reiktų, butų labai nefektyvu vežt po 10. Be to noriu kažkaip kaip minėjau avis gabent, kuo didesnis plotas, tuo diaugiau telpa, nes prieš 2 metus kai vežiau 30 galvų ir susmokėjau 100eurų, tai sorry, bet vos ne lėktuvu pigiau būtų.

 

Vos nuo kėdės nenuvirtau perskaites kokia technika nori nusipirkti 10ha dirbdamas. Naujo traktoriaus pirkimo iš vis atsisakyčiau , frontalini prie mtz komplektuočiau su mėšlo šakėm, rulonu griebtuvu ir kaušku, šienapjove, grėbli vakarietiškų firmų žiūrėčiau, presas lenkiškas, priekaba su nuimamais bortais. kad rulius vežiot galėtum, grūdus. Toks mano pasirinkimas būtu jei pačiam tokia situacija.

Na aš 10ha ketinu užsėt tik avims pašarui.  Pagal salygas, aš net parduot produkcijos žemės ūkio negaliu, tik sunaudot. Visas pagrindas yra gyvulininkystė, dabar 100avių, po 2metų 200 mamų žiemą -500 avių vasarą. Atsisakyt traktoriaus negaliu, nes esamas traktorius net technikinės nepraeina, sudiles priekinis tiltas, faktiškai nelabai tinkamas naudot, nors dar po laukus riedu, bet į kelią net nebegaliu išvažiuot. Todėl renkuosi traktorių, o pašarą ketinu pirkt kaip ir anksčiau, iš kitų ūkininkų, o ateityje galbūt ir šienavimui susipirkt. Žinoma atsiradus galimybėm ir laikui plėsčiau ir žemdirbystę motinos ūkio vardu, nes savo kaip minėjau negaliu.

Ačiū už protingą patarimą.

 

Na ir pabaigai, kaip minėjau , galiu prašyt 60k eurų, dirbčiau ir be jų, bet viską samdant pakolkas šnipštas lieka, tai nematau priežasties kodėl neišnaudot visos galimos sumos. Ją noriu investuot į traktorių+priekabą, tinkamiausias mano nuomone traktorius NH pagal kainą, kokybę, servizą. Žemės pakolkas turiu, pastatus turiu. Gyvuliai dauginasi, jiem inventorių susiperku jau pats. Reikia technikos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-eek:  T6.155?  :icon-eek:

Sakyčiau maksimalistinis požiūris čia nelabai vietoje. Jei jau gyvulininkystės ūkis ir tik tiek žemės, tai sakyčiau tada T5.115. Kokios aukščio tavo fermos lubos ir vartai? Nes T6.155 beveik 3 metrų aukščio. Jis skirtas laukuose važinėtis, o ne fermoje sukinėtis. Tuo tarpu T5 tik 2,6m. ir plotis 40 cm mažesnis, negu T6. Priekabą T5 10-12t temps be problemų, o jei lygumos, tai išvis pasišvilpaudamas. T5.115 kaina su DualCommand dėže, kompresorium, plačiom padangom ir kitais navarotais - 45 000 eur. + lenkiškas frontalinis dar apie 5k eur. Ir lieka 10 k eur. priekabai. Taip kad T6 (kad ir silpniausias) su NH frontaliniu, visais navarotais (50km/h amortikais ir t.t.) ir dar priekaba tau į 60 k eurų tilptų tik.... prieš kokius 9 metus ir tai dar savų damesti turėtum... :D

115 ag tau pilnai užteks presui (ne dubliui aišku), priekabai patempti, arti su 3x3 plūgu (be vargo), o šienavimui tai išvis pasaka. 3m šienapjovę pasikabink ir vargo nematysi.

Todėl draugiškai patariu, nusileisti ant žemės ir logiškai apmastyti, kam tau reikalingas Airbus A380, kad iki parduotuvės duonos nulėkt? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukti rulonus lenkiškų presu, sočiai 90ag, ūkiui kurio dydis 50 ha pirkti 150ag traktorių ir tik tam kad vežioti rulonus, žiauri nesąmonė.Dar pluga jis kabins 3 korpusu ir ars, kur tai matyta?Kuro rijimo ar 4cilindrai ar 6 dykai varinejami, sakysi kad jokio skirtumo?aš turiu du traktorius 110ag ir 125 AG dirbu apie 400ha, man jų per akis visam ūkiui, ir šienauja ir rulonus suka ir visus darbus žemės padaro, ir dar stovi pusia metų kieme.

skirtumas yra aisku 4 ar 6 cilindrai, bet man asmeniskai jis neesminis, ypatingai kai reikia sunkesnio traktoriaus krovimui su keltuvu. Nemanau kad tavo ukiui tu dvieju traktoriu per akis(pvz: ir  t25 galima suarti ir apseti 50 ha, bet su mtz80 galima tai padaryti greiciau, ivertinus moto valandas ir operariaus valandas manau su mtz tai yra padaryti pigiau). O del 150 ag ir 3korp plugo, tai panasiu vaizdu tik su kitokiais padargais gali pamatyti  UK ir turbut dar ir kitose vakaru salyse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as kazkaip linkes pritarti kietiems kolegoms kad neverta 150 ag.ziurek 120 -125 ag max ir bus pilnos akys tau jo.priekaba tau vilks su tais rulonais ar grudai kokia nori 120 ag.mes ant tokio uzkabinam puspriekabe kurioje vien kvieciu 21 tona ir velka ir nuvelka i punkta ar is lauku ir nieko.su frontaliniu darbui toks traktorius pats tas.150ag jau bus netoks manevringas, kaip kazkas minejo aukstas ir t.t. ir beto kaina vistiek ne paskutinej vietoj.kam tau pirkt daikta su daug ag tik tiek kad turet o jis is esmes daugiau stoves nei dirbs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-eek:  T6.155?  :icon-eek:

Sakyčiau maksimalistinis požiūris čia nelabai vietoje. Jei jau gyvulininkystės ūkis ir tik tiek žemės, tai sakyčiau tada T5.115. Kokios aukščio tavo fermos lubos ir vartai? Nes T6.155 beveik 3 metrų aukščio. Jis skirtas laukuose važinėtis, o ne fermoje sukinėtis. Tuo tarpu T5 tik 2,6m. ir plotis 40 cm mažesnis, negu T6. Priekabą T5 10-12t temps be problemų, o jei lygumos, tai išvis pasišvilpaudamas. T5.115 kaina su DualCommand dėže, kompresorium, plačiom padangom ir kitais navarotais - 45 000 eur. + lenkiškas frontalinis dar apie 5k eur. Ir lieka 10 k eur. priekabai. Taip kad T6 (kad ir silpniausias) su NH frontaliniu, visais navarotais (50km/h amortikais ir t.t.) ir dar priekaba tau į 60 k eurų tilptų tik.... prieš kokius 9 metus ir tai dar savų damesti turėtum... :D

115 ag tau pilnai užteks presui (ne dubliui aišku), priekabai patempti, arti su 3x3 plūgu (be vargo), o šienavimui tai išvis pasaka. 3m šienapjovę pasikabink ir vargo nematysi.

Todėl draugiškai patariu, nusileisti ant žemės ir logiškai apmastyti, kam tau reikalingas Airbus A380, kad iki parduotuvės duonos nulėkt? 

Ačiū už diskusiją, nujaučiau, kad per gerai noriu, bet pažystamas siūlė spaust maksimaliai kiek gali, tai ir mėginau. Iš esmės sutinku, su t5.115, pagal parametrus galiu ir priekabą 12t nuimamais bortais imt(nors manau imčiau 14t, reikia 140ag, bet pagal parametrus identiška 12t, tik kad bortai aukštesni http://www.umega.lt/index.php?cid=3474&pid=3443 žinoma nesu 100% kad 6io gamintojo priekab1 imsiu, bet bent esu linkęs į tai.) , tik deja jei būtų lygumos tikriausiai gyvulininkyste neužsiimčiau. Dėl lubų aukščio bėdų nėra, nes aukštos, net per aukštos, žiemą šaltoka. Bet traktoriaus dydis visada mažesnis geriau, kalbant apie pastato vidų.

O išsiplečiant , kodėl siųlai imt su visais novarotais traktorių ir lenkišką frontalinį? negeriau viską lygegrečiai susidėlioti? Pvz traktorių su tik reikalingais pagerinimais ir geresnį frontalinį?

Gal kas nors dar galėtų pakomentuot ką naudinga būtų papildomai užsisakyt prie t5.115?

Dual command tu man siūlai , bet man atrodo tai kažkaip prabanga, ar išties tai naudingas daiktas?

Šlapios sankabos galvočiau , kad neimt.

Vairalazdė , manau nereikalinga.

GTV - net nežinau?Manau ne.

Padangų , pačių plačiausių galbūt ir reiktų, bet priklauso nuo kainos, nes yra šlapių vietų.

Na ir savaime aišku frontalinis.(jo diskusiją tikriausiai perkelsiu į frontalinių temą, kad neišsiplėst.)

Kondicionierius.

Šis variantas atrodo protingesnis?Ačiū už diskusiją, smagu padiskutuot ir sulaukt patarimų.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geras patarimas to tavo pazystamo isspausti  masksimaliai,bet ateity turesi dar turėsi paklausti kaip is tokio ūkelio   susimokėti pvm 12000e ,draudima technnikai , traktoriaus tech. aptarnavimo ir paramos administravimo išlaidas.nu nebent tetis duos.

Tėčio nėr, tai deja neduos. Stengiuos optimistiškai žiūrėt, dėl pvm tai perkant iš savų didelis pirkimas iškart mokesčiai sugrąžina pvm, tik nežinau kaip būna pvm grazinimas per lizingą.Draudimą skaičiavau 1,5euro metam ar klystu?. , o dėl paramos administrvimo kaštų, tai nepridėjau, manau pats kaip nors, nes kolkas dokumentus su konsultacijom susitvarkau.

 

Atnaujinta informacija , tai kaip ir miguelis siūlė t5 115 imant su dual command , kondencionierium etc, apie 46k euru. Frontalinis lenku 5k euru, tai bendrai viską imant , pritaikius nuolaidą , tikiuosi bendrai pasimt už 45eurus, jei ne bent gal i 48k įlipt gausis. pamėmus 14tonų nuogą priekabą dar 11k , gal dar kiek nusiderėjus, gautųsi gal 10k. ir lieka ruliu griebtuvai dar 2k. reziume, sunkiai telpu.

Iš esmės tai ką ir sake Miguelis. jei esamam variante kas nors kliūna logikoj, patarkit.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienintelis dalykas į ką reiktų kreiptis dėmesį perkant traktorių, tai kad būtų šlapia sankaba, nes su pakrovimu dirbant tai būtina, ir siūlyčiau, kad būtų commonrail (elektroninis siurblys) taupo kurą.O kurą jie ant tuščių dirbant mėgsta dar labiau siurbti.Nuo Bielkio perlinės į užsienietį patirsi lengva šoka dėl kuro tai tikrai(labai abejoju kad 150 AG traktori tik 200l bakas, pas mane 110ag 180l o 125 6cl 250l bakai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas nors dar galėtų pakomentuot ką naudinga būtų papildomai užsisakyt prie t5.115?

Dual command tu man siūlai , bet man atrodo tai kažkaip prabanga, ar išties tai naudingas daiktas?

Šlapios sankabos galvočiau , kad neimt.

Vairalazdė , manau nereikalinga.

GTV - net nežinau?Manau ne.

 

:eusa-doh:  :eusa-doh:  :eusa-doh:

Minimum dual comand deze butina dirbant su frontaliniu nes traktoriai su sito tipo deze turi slapiadiskes sankabas

pasirinkus sita dezes varijanta tau net nereikes svarstyti reikia tau ar nereikia slapios sankabos nes to pasirinkti neimanoma, sankabos tipas dazniausiai priklauso nuo dezes tipo, sausa  buna tik su mechanine pavaru deze. Punktas apie slapiadiske sankaba irasomas dazniausiai tam kad pasiulymas rimciau atrodytu  :icon-mrgreen:

vairalazde net neisivaizduoju ka cia turejai uomeny  :icon-rolleyes:

GTV-galios tiekimo velenas liaudiskai "darbinis" reikia tau jo ar nereikia to nepasirinksi jis visada bus. Dalykai susije su gtv kuriuos gali pasirinkti:

yra galimybe perjungti GTV pavara nuo variklio arba nuo ratu, arba jos nera,

gali pasirinkti kokiu tipu reikalingos apsukos: pirmas varijantas 1000 arba 540; antras varijantas 1000, 540E, 540

kondiske siais laikais dazniausiai butu spec uzsakymas jei noretum isimti

Oriniai stabdziai jei ruosiesi tampyti tokias priekabas jie BUTINI

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:eusa-doh:  :eusa-doh:  :eusa-doh:

Minimum dual comand deze butina dirbant su frontaliniu nes traktoriai su sito tipo deze turi slapiadiskes sankabas

pasirinkus sita dezes varijanta tau net nereikes svarstyti reikia tau ar nereikia slapios sankabos nes to pasirinkti neimanoma, sankabos tipas dazniausiai priklauso nuo dezes tipo, sausa  buna tik su mechanine pavaru deze. Punktas apie slapiadiske sankaba irasomas dazniausiai tam kad pasiulymas rimciau atrodytu  :icon-mrgreen:

vairalazde net neisivaizduoju ka cia turejai uomeny  :icon-rolleyes:

GTV-galios tiekimo velenas liaudiskai "darbinis" reikia tau jo ar nereikia to nepasirinksi jis visada bus. Dalykai susije su gtv kuriuos gali pasirinkti:

yra galimybe perjungti GTV pavara nuo variklio arba nuo ratu, arba jos nera,

gali pasirinkti kokiu tipu reikalingos apsukos: pirmas varijantas 1000 arba 540; antras varijantas 1000, 540E, 540

kondiske siais laikais dazniausiai butu spec uzsakymas jei noretum isimti

Oriniai stabdziai jei ruosiesi tampyti tokias priekabas jie BUTINI

Ačiū už išsamią pagalbą. Padėjai tikrai. Norėčiau pasitikslint senesniuose aparatuose yra 540/1000 darbinis , o kuo išsiskiria 540e?

Vairalazdę, turėjau omenyje hidraulio valdymui, nes matau yra pasirinkimas. Aš apskritai maniau, kad komplektacijos susidaro nuo plikų traktorių, ir juos pagal užsakymą sudeda, pasirodo kitaip.

 

Na vaikinukas rimtai ruošiasi ūkininkaut, presuot, šienaut, GTV  mano, kad nereikalingas.

presuot, šienaut kol kas ne, ateity kaip dievas duos. Bet mano klaida, pasimečiau terminuose.

O apskritai tai ketinu ir kitus gamintojus perskambinti, bet nori pirma rast atspirties tašką.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi iš jaunuju ukininku ruošiuos pirkti traktoriu TD5.115, bet dvejoju ar pirkti su sausa ar su šlapia sankaba. Krausiu apie 600-800 rulonų. Paaiškinkit esmini skirtuma dirbant. Juk sankaba vis vien reik išmint kai nori pilnai sustot privažiavęs prie rulono kad ji pagriebtum. Tai šlapia sankaba turi pranašuma prieš sausa tik tuomet kai nereikia išminti sankabos kai jungi reversa? Tai tik šitoj vietoj skirtumas? Ar tai didelė pagalba dirbant?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi iš jaunuju ukininku ruošiuos pirkti traktoriu TD5.115, bet dvejoju ar pirkti su sausa ar su šlapia sankaba. Krausiu apie 600-800 rulonų. Paaiškinkit esmini skirtuma dirbant. Juk sankaba vis vien reik išmint kai nori pilnai sustot privažiavęs prie rulono kad ji pagriebtum. Tai šlapia sankaba turi pranašuma prieš sausa tik tuomet kai nereikia išminti sankabos kai jungi reversa? Tai tik šitoj vietoj skirtumas? Ar tai didelė pagalba dirbant?

pabandyk zmonai arba draugei ant sauso tau tuoj paaiskins esmini skirtuma  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...