Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
Sveiki, mane ir sudomino New Holland TD5.75, bet gazdina tas 3 cilindrų motorelis. Kaip manot ar jis atlaikytų kasmet po 30 ha žemės dirbimo? Manau vis geriau negu Belarusas.

Gali nebesidomet, TD5.65 ir TD5.75 nebera ir nebus, bent jau uz tokia kaina kaip buvo :) Lieka TD5.85 kuris ~20tks. brangesnis.

p.s. jei rasi kokia alternatyva uz panasia kaina kaip 75 buvo tai mestelk privacia zinute man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki. Turim problemų su traktoriumi Ford 8340 93m. pusiau automatinė pavarų dėžė 16*16. Pradžioj traktorius pradėjo nebevažiuot pusę pavarų (3 ir 4 bei 7 ir :icon-cool: mažu gazu. Po poros mėnesių važiuodavo tik kol būdavo šaltas tepalas. Sukalibruoti dėžės šioms pavaroms nepavykdavo. Nusprendėm kad nebėra diskelių, tačiau šiandien išardėm visą pavarų dėžę ir žiūrim kad diskeliai geros būklės. Gal kas turit kokių minčių kas galėtų būti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau taip nenukratys mtzokas :D

Kodėl manai, kad taip nenukratys, belaruse tai nors priekis kažkiek amortizuoja, o tam NH TD5.75 viskas kietai sujungta.

Tai ir torėjau mintyje kad mtzokas bent su šiokia tokia amortizacija ir jo pati bazė ilgesne ko pasekoje nera to kratymo tokio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Turim problemų su traktoriumi Ford 8340 93m. pusiau automatinė pavarų dėžė 16*16. Pradžioj traktorius pradėjo nebevažiuot pusę pavarų (3 ir 4 bei 7 ir :icon-cool: mažu gazu. Po poros mėnesių važiuodavo tik kol būdavo šaltas tepalas. Sukalibruoti dėžės šioms pavaroms nepavykdavo. Nusprendėm kad nebėra diskelių, tačiau šiandien išardėm visą pavarų dėžę ir žiūrim kad diskeliai geros būklės. Gal kas turit kokių minčių kas galėtų būti?

Sitoje vietoje ne koks patarejas bet gali buti kad slegio nera kazkur gal koks salnikas pramustas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Turim problemų su traktoriumi Ford 8340 93m. pusiau automatinė pavarų dėžė 16*16. Pradžioj traktorius pradėjo nebevažiuot pusę pavarų (3 ir 4 bei 7 ir :icon-cool: mažu gazu. Po poros mėnesių važiuodavo tik kol būdavo šaltas tepalas. Sukalibruoti dėžės šioms pavaroms nepavykdavo. Nusprendėm kad nebėra diskelių, tačiau šiandien išardėm visą pavarų dėžę ir žiūrim kad diskeliai geros būklės. Gal kas turit kokių minčių kas galėtų būti?

Sitoje vietoje ne koks patarejas bet gali buti kad slegio nera kazkur gal koks salnikas pramustas

Tą patį ir mes galvojam tik įdomu kurioj vietoj problemos ieškot :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki . Klausimas turbut Aruniui. Kaip nuorinti TM115 stabdzius ir koks skystis ten pilasi. Stabdziu sistema hidrauline.

Jau buvau rases jog uzeina ,kad nebeveikia hidraulika,o paspaudus stabdzius vel viskas veikia be problemu. Truputuka pastudijavom ir galvojam jog gali strigti pagrindinio cilindro voztuvas. Kaip jum mano pamastymai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki . Klausimas turbut Aruniui. Kaip nuorinti TM115 stabdzius ir koks skystis ten pilasi. Stabdziu sistema hidrauline.

Jau buvau rases jog uzeina ,kad nebeveikia hidraulika,o paspaudus stabdzius vel viskas veikia be problemu. Truputuka pastudijavom ir galvojam jog gali strigti pagrindinio cilindro voztuvas. Kaip jum mano pamastymai :)

post299180.html?hilit=stabdziai#p299180

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...