Jump to content

Mtz hidraulika


Giez

Recommended Posts

Prieš 7 valandų, degsius pranešimas:

sitiem reikalam tvarkyti  yra statomi droseliai su reguliatoriais

irgi geras variantas kuomet pakabos nuleidimo nesigauna suletint su stuceriais mazom skylutem ar visokiom saibom.

pora pazystamu turi uzsideja ant mtz kad pakabinamu sejamuju nemetyt ant zemes. geras variantas, tik nepamenu kiek tas malonumas kainavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, rudis pranešimas:

https://dominga.lt/lt/komponentai-pramonei/hidraulika/hidrokomponentai/droseliai/vrfu90-droselis-vienkryptis/        Turiu bent tris tokius nusipirkes ir labai patenkintas esu....

Tai tik nusipirkę ar ir įsidėję,nes ir aš galvoju dėt bet ar dirbs vienkryptis plaukiojančioj padėtyje,nėra jame atbulinio vožtuvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , linas78s pranešimas:

Tai tik nusipirkę ar ir įsidėję,nes ir aš galvoju dėt bet ar dirbs vienkryptis plaukiojančioj padėtyje,nėra jame atbulinio vožtuvo?

Buvo visi trys sudeti, viena isemiau, nes pardaviau agregata, kuriame jis buvo idetas. Puikiausiai veikia visose padetysi, nera jokio atbulinio voztuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Daliusd pranešimas:

Ar pasiteisina tie paskirstytajai iš lytagros? brokas neišlenda kaip ir nauju rusisku?

02p40k16k16gkz1-paskirstytojas-2-sekc-plauk-40lmin.jpg

Bet ar šitie paskirstytojai ne mažesnio srauto? Nes kai klausiau lytagroj, sakė tik 40l/min kai originalus p80 - 80ltr/min. Jei pakeitus vietoj originalaus gali tepalas kaist ir kaip čia rašė riebokšlius gal net dėl to išpučia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-21 at 21:34, rudis pranešimas:

https://dominga.lt/lt/komponentai-pramonei/hidraulika/hidrokomponentai/droseliai/vrfu90-droselis-vienkryptis/        Turiu bent tris tokius nusipirkes ir labai patenkintas esu....

kokio pralaidumo(l/min) dėjai? Kokios mintys pilnai tokio pakanka? Nekalbant, kad dar su "ratuku" pasireguliosi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pirkau, pardavejas manes paklause, kokio nasumo siurblys stovi, pagal ji ir parinko. Siaip, maziukas tas droselis, paziurejes nepasakytum, kad gali tureti toki pralaiduma ir gerai atlikti savo darba. Bet veikia tikrai puikiai. Pas mane belaruse nera jeginio pozicinio reguliatoriaus, o kabindavau triju korpusu apverciamus plugus, kurie beveik tona svere. Tai nuleidziant toks smugis budavo, kad po kiek laiko plugo remas pusiau luzo. Ieskodamas iseities ir aptikau tuos droselius. Tikrai puikus daiktas. Vienintelis niuansas, saltas tepalas tirstesnis ir leciau nuleidzia (gi nesokinesi vis droseli pasireguliuot), o kai susyla (o susyla pakankamai geit), buna viskas liuks. Ant JF-STOLL pjaunamosios irgi uzsidejes, kad pjovimo lenta svelniai nuleistu, o ne smugiuotu i zeme. Atvaziuok ir savo akim pamatysi, juk tik 120 km.... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-11-15 at 15:24, wydas63 pranešimas:

Vizualiai tai jie identiški , bet aš Tavęs konkrečiai klausiau : ar ant naujai uždėto paskirstytojo yra šalimais centrinės skylės, įšgręžta dar ir papildoma skylė (kur mano raudonai parodyta) , ar ne ?  

Sveiki. Naujame paskirstytuve nera salimais jokios papildomos skyles, yra tokia pati skylute centre kaip ir originale. Buvau nuvaziaves pas pardaveja, kuris mano manymu kompetetingas,  tai sake, kad tuos deda kiti kuri ir as idejau ir neva tokiu bedu nera, arba bent jau negryzo atgal. Man sako vel isimk ,atvezk ziuresim ant stendo.  AIsku nesinori to daryti, linkstu prie to, jog tiesiog padaryti tiesiogiai ant vienos is triju krastines desines sekcijos, kaip senesniuose MTZ ir pamirsti sita reikala., nes mes mazai ir naudojam ta salia rankinio gazo esancia pakelimo rankena. Tai kolegos gal dar paskutini karta koki pasiulyma, ar pastebejima ka galeciau isbandyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , A_P pranešimas:

Sveiki. Naujame paskirstytuve nera salimais jokios papildomos skyles, yra tokia pati skylute centre kaip ir originale...

Vadinas paskirstytojas toks kokis ir turi būt :eusa-think: . O hidro reguliatoriaus rankenėlė ( kur po sėdyne) , kokioj padėtį ar žiūrėjai ? Gali būt jog jinai stovi ant "jėginio reguliavimo" .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...