Jump to content

varmas

Nariai
 • Pranešimai

  41
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Miestas

 • Miestas
  lazdijai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

varmas pasiekimai

Narys

Narys (2/5)

0

Reputacija

 1. Dar gali būti patys dantračiai į pabaigą, atsidengti dežės dangtį reikėtų, išleisti tepalą ir matysis, kokia būklė krumpliaračių. O dėl chastavyko veržlės, tai geriausias variantas yra perskelti traktorių ir patikimai užveršti. Mūsų vienam užvirinta turbūt jau kokie 5 metai, jei nedaugiau ir laiko puikiai, bet ir užvirinta jau nuo dūšios. Buvo pora skėlimų traktoriaus, tai tik laisvumas buvo atsiradęs, tuomet plokštelių pridėjau, kad guoliai nebūtų laisvi ir kol kas viskas tvarkoje.
 2. Atbulinis bėgis irgi tvarkingai veikia? Vienas iš variantų chastavyko veržlė, gal atsileidus, o gal visai atsisukus ir nukritus dugne (tuomet atbuliniu važiuojant būtų garsai).
 3. varmas

  niva bedos

  Pas mane lenktuvus suka diržai vietoj grandinių, tai kiek pastebėjau pirmiau jie buksuoja. O spyruoklės maždaug tiek ir įtemptos, kad eina pakelti už kederio kampo. O dėl fiksavimo varštų negaliu pasakyti, nes net ir nežinau, kur jie dedasi, dar tik antras sezonas su šiuo kūriniu man. Bet manau, kad jų nebūs ten. Ačiū už atsakymą
 4. varmas

  niva bedos

  Kuliant nuo kalno nelabai nori kederis "ryti" masės, kas papuola viduryje sraigės, ant pirštų, ten tvarkingai, bet šonuose kaupiasi kupetos, kurias pamažu nuryja, problema išsisprendžia maksimaliai nuleidus lenktuvus, bet kai dideli javai (kvietrugiai) negerai važiuoti nuleidus visiškai lenktuvus, nes varpas išdaužys ir galų gale lenktuvų sukimo diržai prabuksuoja, kai maksimaliai nuleista. Prieš kalną pjaunant viskas tvarkoje nupjauta masė tolygiai paduodama į kamerą, lygioje vietoje santykinai gerai, sakykit gal galima kažką pareguliuoti, kad nuo kalno tolygiau masę paduotų į kamerą, vienas, buvęs kombainistas, nurodė paveršti spyruokles, esančias nuožulnios kameros šone (storos ilgos spyruoklės) pasak jo kederis per daug atsilošęs ir todėl masės tinkamai nepaduoda važiuojant į nuokalnę, galimas toks variantas?
 5. varmas

  niva bedos

  Dar turiu klausimą, gal būt čia jau ir buvo atsakytas, bet greit neradau, kiek įtemti nuožulnios kameros transporterį, lyg kažkas buvo minėję, kad transporterio lysvės turėtų nesiekti apatinės kameros dalies, čia tiesa? Pas mane šiuo metu lyg šiek tiek pora lysvių siekia kameros dugną, bet transpoteris nėra, kad būtų nudribęs.
 6. varmas

  niva bedos

  Labai ačiū. O dar turiu klausimą, kaip su grandinių tėpimu, tepate jas ar ne. Tėvas sako verčiau netepti, nes prie tepalo lips dulkės ir grandinės greičiau sudils, nei kad sausai suktūsi?
 7. varmas

  niva bedos

  Gal kas turite literatūros, arba gal net ant kombainų turėtų būti lentelė, kaip +- nustatyti sietus kiekvienai kultūrai? Ar šitą reikalą iš akies nustatote, na žinoma, kas daug dirbę, tai žino, kaip kas, na bet vistiek kažkokie parametrai turėtų būti nustatyti?
 8. varmas

  niva bedos

  Sveiki, reikia patarimo, kaip nustatyti, kiek įtemti elevatorių grandines, dabar per dangtelį pažiūrėjau, elevatorių loviukai guli ant korpuso, bet gal taip ir turi būti.
 9. Tikriausiai taip, na bet tik užvedus traktorių, pradžioj kažkiek turėtų kelt, kol nesušilęs tepalas, bet siurblys bus jau atgyvenęs, apie 50 Eur naujas siurblys, pernai pats su tokiom problemom susidūriau, žiemą kaip ir gerai, net įtarimo nebuvo, o vasarą net sauso rulono nėjo pakelt
 10. Supratau, tada viskas liuks, nupirksiu, įdėsiu ir reikia tikėtis, kad problema išsispręs.
 11. Supratau, kaip tik dar bus darbo, vežti rulonus, tai pažiūrėsiu, kuris cilindras labiau šiltas. O čia nuotraukoje, jeigu gerai suprantu, tai ir yra tas, vadinamas, užraktas? Lytagroje taip ir prašyt, hidraulo cilindro užtrakto? O gal dar senuose kombainuose ar kitoje technikoje tokie dalykai ėjo? Dėkui už patarimus
 12. Sveiki ir aš su klausimu, žodžiu mtz 52 su rusišku frontaliniu krautuvu. Viskas pajungta ant orginalaus traktoriaus paskirstytojo, viena sekcija sudubliuota įdedant kranus, kad veiktų pakaba gale, čia kaip ir pakenčiama dėl to Vežant sunkius šienainio rulonus, suspaudus ir iškėlus ruloną, labai nelaiko cilindrai (jie yra 2) kurie varto griebtuvą aukštyn/žemyn, labai greitai nudrimba griebtuvas žemyn ir po to kelt būtent tie cilindrai sunkiai nori, jie pajungti yra ant vidurinės paskirstytojo sekcijos. Hidraulo siurblys yra naujas ir pagrindiniai krautuvo cilindrai tvarkingai dirba, kelia visai be gazo, pasiėmus baltą ruloną. Kalbant apie tuos cilindrus, kurie varto griebtuvą aukštyn/žemyn, buvo mintis, kad jie per silpni, bet manau kad negali būti, štokų storis 50 mm, o kitų krautuvų tokį darbą atlieka iš vis tik vienas cilindras viduryje krautuvo rėmo įtvirtintas, tai manau šis variantas, kaip ir atkrenta. Dar mintis, kad tie cilindrai yra susidėvėję.bet į išorę nesirodo tepalas, nebent viduryje, bet vieną iš tų cilindrų žiemą perrinkau, tai irgi abejotina, aš vis tik linkęs kaltinti patį paskirstytoją, galbūt viduje praleidžia. Kita bėda su rulonų girebtuvo užsidarymų (rulono suspaudimu), ten dirba vienas cilindras, ir suspaudus iškėlus ruloną, toli nenusiveši, pamažu atsipalaiduoja ir rulonas krenta ant žemės, visos šios problemos atsiranda esant didesniam svoriui - vežant šienainio rulonus, sauso šieno rulonus kraunant, tokių problemų nekyla. Taigi diskusinis klausimas, ar teisingai galvoju, dėl minėtų problemų galima kaltinti patį hidraulo paskirstytoją? Ir gal kas domėjotės, kur lytagroje būna maži 3 sekcijų paskirstytojai su joystikais (kaip būna ant lenkiškų frontalinių krautuvų). Gal tokį dalyką įdėjus ir patogiau būtų, ir sandarumas būtų garantuotas iš paskirstytojo pusės? Arba dar mintis ieškoti 4 sekcijų paskirstytojo, kaip būna ant vadinamų "patukų"?
 13. Pagal indėklus velenas pirmo remonto dar, pasiliksiu, gal kada pasinaudos
 14. Dar nežiūrėjau ant įdėklų, reiks nuvežt, kur juos tvarko ir pasakys
 15. O senasis, tai... nu paprastai sakant - atidirbęs jau, gilzės vos išsiiėmė, o po jom tiek visokio brudo,... Užtai, nepaisant visų esančių trūkumų į karterį vanduo nepatekdavo, bet už tai atsukus bloko kranelį, vos vos lašėdavo, nepadėdavo nei viela Na žodžiu bloko tikrai jam reikėjo, susidėjo nauja grupė, nušlifavo galvutę, jeigu neįsivėlė kažkur klaidos ir nupirktas blokas sveikas, tai būs pilnai perinktas varikliukas. :)Na ir žinoma, norisi vietoj vandens supilti antifryzą, dėl to būtent ir imtasi remonto, nes senasis dar šiek tiek dirbo, galima buvo kentėt, tik neaišku kiek ilgai ten jis būtų birbęs.
×
×
 • Create New...