Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

prieš valandą, Zvanas pranešimas:

Nuo šių metų pavasario pas mane beveik 100% no-till. Skustas vienintelis laukas buvo tik dėl to, kad melioraciją tvarkiau ir reikėjo laabai daug lyginti. Tai tam lauke geriausi miežiai buvo. 

Tik bėda kad brodway su dma labai jau stresina kviečius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, ceck pranešimas:

tai kaip ir suprantu nusivylęs? sakykim kiek kviečių vidurkis buvo arba buvo tokia kultūra kuri davė tą patį derlių kaip paprastam dirbime 

Visai nenusivylęs, o kaip tik džiaugiuosi kiekviena išmokta pamoka :) 

Ž. kviečiai labai panašiai davė tiek skutime tiek no-tille. Rekordiniai metai kviečiams šiemet :)

prieš 35 minutes , jevgenijus pranešimas:

Tikrai, kad daug :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , ceck pranešimas:

o kaip kitos kultūros rapsas, žirniai,pupos?

Pupas buvau aprašęs labai detaliai kažkurioj temoj. Žirniai nepavyko nes daigumo nepatikrinęs sėjau. Rapsas žieminis po norago visas buvo - rekordinis. Ž. miežiai po norago -rekordiniai. Vasarinis rapsas labai neblogai atrodė, bet po herbicido labai sustresavo ir tuo pačiu antplūdis kenkėjų buvo, ant savų išėjau su juo . Avižos kovo 9-10 sėtos labai gerai gavosi nors ir nelijo beveik nei kovą, nei balandį. Lubinai total košmar minusas juodas. Ką dar papasakot? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Zvanas pranešimas:

Pupas buvau aprašęs labai detaliai kažkurioj temoj. Žirniai nepavyko nes daigumo nepatikrinęs sėjau. Rapsas žieminis po norago visas buvo - rekordinis. Ž. miežiai po norago -rekordiniai. Vasarinis rapsas labai neblogai atrodė, bet po herbicido labai sustresavo ir tuo pačiu antplūdis kenkėjų buvo, ant savų išėjau su juo . Avižos kovo 9-10 sėtos labai gerai gavosi nors ir nelijo beveik nei kovą, nei balandį. Lubinai total košmar minusas juodas. Ką dar papasakot? :D 

aš galvojau kad išvis perėjai prie notilo,o matai dar ir noragas buvo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Zvanas pranešimas:

Pupas buvau aprašęs labai detaliai kažkurioj temoj. Žirniai nepavyko nes daigumo nepatikrinęs sėjau. Rapsas žieminis po norago visas buvo - rekordinis. Ž. miežiai po norago -rekordiniai. Vasarinis rapsas labai neblogai atrodė, bet po herbicido labai sustresavo ir tuo pačiu antplūdis kenkėjų buvo, ant savų išėjau su juo . Avižos kovo 9-10 sėtos labai gerai gavosi nors ir nelijo beveik nei kovą, nei balandį. Lubinai total košmar minusas juodas. Ką dar papasakot? :D 

Siemet pas daugeli buvo rekordai nepriklausomai kokia technologija taikė. kiek rapso byrejo? kvieciu? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...