Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Žinojau, kad trumpas, mažas bus kratus, bet kad, kaip tėvas išsireiškė: Zetoras važiuoja kaip pupsas (T25). Na tikrai kietas, triukšmingas, o be to, jo galas labai lengvai kyla aukštyn, dirbant su frontaliniu.

Didesnis traktorius ant 50 ha ūkio neprotinga, juolab, kad visi padargai vienodam traktoriui turimi. Šiandieninis DF Agroprima 90 arklių, 3900kg. svorio.

Taip, kad pasirinkimas turėtų būti iš 5 serijos JD, visiškai nereikalinga 6 serija mums. Pievoms šienauti nereikia sunkaus traktoriaus, nebent tik važiavimo komfortui.

Tiesa, turime išankstinį nusistatymą prieš mažiukus (iki100ag) Case. Netgi ir mūsuose vienas nuo pavasario nusipirkęs vargsta su kažkurio modelio 95ag Case.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje, JD konfiguratoriaus man neatidaro (o gal ir neturi atidaryti), tai neesu tikras, ar JD 5 serijoje galima TLS.

Taip, kad dar daug klausimų ir pas JD vadybininkus turiu.

Siūlyčiau 6 seriją bet kaip sakei nereikia, rodos negalima įdėti TLS į 5 seriją ošiaip geri ir kantrūs tie JD traktoriukai net ir negalvok apie MTZ o zetor tai mažai ir skirtus nuo JD pagal kaina gal kokių 20 tk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau logikos šienainio rulonų vežiojimui mesti tokius pinigus. Jau MTZ geriau. Netgi 6330 negalima dėti dublių, o tamsta dar apie geresnį svaigsti :lol:

Na grudass, supratau, kad tu traktoriaus su frontaliniu neturi, arba pašarų rulonais nenaudoji, arba mano paklausimo nesupratai.

MTZ geriau sau pasilaikyk. Dirbom jau ir su David Brown, ir su Deutz Fahr su frontaliniais, dabar ateina laikas naujam traktoriui. O šios serijos traktorių žiūrim todėl, kad jie pritaikyti JD frontaliniam.

O kaip čia susiję 5090M ir tai, jog 6330 dublių dėti negalima?

5090 arba 5080 pjaus pievas, vartys/grėbs, rulonuos (diržinis presas) ir tuos rulonus pasikrovęs veš namo. Bei žiemą rulonus vežios iš lauko į pašarinę.

Žemės darbų jis beveik nedirbs (nebent ekstra atveju kultivatorių ar 3 korp. plūgą). Taigi jokie dubliai nereikalingi. O čia pasidomėjau, ar kas nenaudoja šio traktoriaus su frontaliniu todėl, kad įdomu, ar tokia trumpa bazė nesukelia nepatogumų dirbant su frontaliniu.

Kai nusipirksi šitą, savo išsvajotąjį, parašyk sąžiningus atsiliepimus po 3 metų :icon-wink: Jeigu būsi gyvas po rulių krovimo :eusa-shifty: Neužsiimsiu aš aiškinti, jeigu nesupratai mano minties............

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jaunimas :o gerai kai tevai i gamyva isvystyta iskart istato,kur tau jie i mtz ar zetor sesis ,iskart JD

O kaip tau atrodo, ką tas jaunimas veikia nuo mažens, kad sulaukę 18 metų ūkius registruoja? :icon-eek::icon-eek: Tikrai nesėdi prie kompo, o aria tėvų ūkyje, kad būtų galimybė juos perimti ir dirbti ne su mtz... :icon-mad:icon-mad kaip manai????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jaunimas :o gerai kai tevai i gamyva isvystyta iskart istato,kur tau jie i mtz ar zetor sesis ,iskart JD

O kaip tau atrodo, ką tas jaunimas veikia nuo mažens, kad sulaukę 18 metų ūkius registruoja? :icon-eek::icon-eek: Tikrai nesėdi prie kompo, o aria tėvų ūkyje, kad būtų galimybė juos perimti ir dirbti ne su mtz... :icon-mad:icon-mad kaip manai????

Na taip kai teko padirbėti 6 metus su DT 75 ir T25 net nebuvo minčių apie MTZ zetoriaus dar žiūrėjau nors pinigėlių atžvilgiu daug galima buvo sutaupyti perkant bent viena iš šitų vardytų traktoriukų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau, kuris čia užvedė kalbą apie pasirinkimą tarp 5 ir 6 serijos. Aš tai tik apie 5 seriją klausiau, nes jei domina JD, tai tik penktokas. Kol kas renkam info ir apie kitas spalvas .

Beje, o taip ir neatsirado vartotojų(!) nuomonių apie 5 serijos JD?

tai gal nera tu vartotoju ?!

pernai metais patys emem 5 ir 6ser. komercinius, kainu skirtumo nebepamenu, bet LAABAI NEDIDELIS, is atminties kazkas apie 6-8tukst. Bet nenoriu prisikalbet, reikia paziuret i popierius. Nupirkom 6ser

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau, kuris čia užvedė kalbą apie pasirinkimą tarp 5 ir 6 serijos. Aš tai tik apie 5 seriją klausiau, nes jei domina JD, tai tik penktokas. Kol kas renkam info ir apie kitas spalvas .

Beje, o taip ir neatsirado vartotojų(!) nuomonių apie 5 serijos JD?

Greičiausiai tų vartotojų mažai yra . Mūsų kraštuos vienas nusipirko rudenį , tai dar irgi neturėjo galimybės išbandyt . Sakėsi pirko , nes gerą variantą su vadyba sutarė . Dojaus servisiniai šaiposi iš šio "daikto" : sako kad tai žaislinis traktorius . Kodėl tokia nuomonė neklausiau ....Faktas , kad jame sudėta dauk kinietiško , bet parodykit kuriame modelyje nėra kinietiškų "technologijų" . 7820 JD (tipo amerikone) savo akim ant detalių mačiau - "made in china". Tai liečia ne tik JD , bent elektra visuose kinietiška . Visi spjaudosi ant kiniečių , bet pasislėpę perka jų produktus ....Rinkčiausi 6 serijos keturcilindrį , nes 5 dar naujas ir nepatikrintas gaminys . Kiek suprantu pas tave jis dirbs vos ne kaip pagrindinis , pats mastyk ar verta rizikuot su nauju modeliu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rinkčiausi 6 serijos keturcilindrį , nes 5 dar naujas ir nepatikrintas gaminys . Kiek suprantu pas tave jis dirbs vos ne kaip pagrindinis , pats mastyk ar verta rizikuot su nauju modeliu .

Žinau 5080,fermose dirbantį kasdien jau 3 metus.Tiesa be krautuvo.Kadangi anas ne mano ir asmeniškai nesu su juo susidūręs,tai nieko per daug nepasakosiu.Tik tiek,kad nesiskundžia juo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau viena iš priežasčiu kodel nera daug turetuju šitos klases traktoriu yra ta, kad stambiems ukiams tokios klases traktoriai nelabai reikalingi o mazesniuose ukiuose tokios galios diapazone darbus labai sekmingai atlikdavo ir mtz, o kaina skyrdavosi per puse ir dar daugiau belaruso naudai, dabar ekonomiškai stiprus ukiai kuriems nereik labai stipriai skaičiuot pinigeliu gali sau leisti pakeisti nebemadingus belarusus i modernesnius vakarietiskus analogus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau, kuris čia užvedė kalbą apie pasirinkimą tarp 5 ir 6 serijos. Aš tai tik apie 5 seriją klausiau, nes jei domina JD, tai tik penktokas. Kol kas renkam info ir apie kitas spalvas .

Beje, o taip ir neatsirado vartotojų(!) nuomonių apie 5 serijos JD?

Turiu JD 5820 jau 5 metus ,problemų kaip ir nebuvo.Tiesa rankinio trosas buvo nutrukes.Persedus is MTZ skirtumas akivaisdus.Man jis patiko,siemet nupirkau 6 klases JD.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...