Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Kad nereiktu man daug sukti galvos gal kam jau taip buvo.

6920 uzgeso be dirbant. pries uzgesdamas uzsigazavo, uzsiziebe visos skydelio lempos, ir uzgeso. pasukus raktely niekas neziba jokio signalo.

Baterija gerai. idomu tai kad skydelis rodo laikroduka. ijungus degima niekas nereguoja jokiu svieu ar vaizdu is skydelio ir is sonines paneles kur visos lemputes. startery suka bet nesikuria. saugikliai reles geros. rankiniu budu paspaudus rele uzsiziebia sonine panele supypsi alermas bet skydelis visvien nieko.

Dar neziba pozibinciai, sviesos veikia. stabdziai neziba.

Nespejom gerai papurtyt sutemo.

Gal kam buvo tai nutike.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 valandas ago , MBLORINSER said:

Kad nereiktu man daug sukti galvos gal kam jau taip buvo.

6920 uzgeso be dirbant. pries uzgesdamas uzsigazavo, uzsiziebe visos skydelio lempos, ir uzgeso. pasukus raktely niekas neziba jokio signalo.

Baterija gerai. idomu tai kad skydelis rodo laikroduka. ijungus degima niekas nereguoja jokiu svieu ar vaizdu is skydelio ir is sonines paneles kur visos lemputes. startery suka bet nesikuria. saugikliai reles geros. rankiniu budu paspaudus rele uzsiziebia sonine panele supypsi alermas bet skydelis visvien nieko.

Dar neziba pozibinciai, sviesos veikia. stabdziai neziba.

Nespejom gerai papurtyt sutemo.

Gal kam buvo tai nutike.

Nepamenu kokie cirkai dėjosi ten su skydeliu, bet kartą buvo bevažiuojant užgeso ir irgi nereagavo į raktelį. Žodžiu buvo prasitrynę laidai ties galine dešine kabinos stojke. Tiesa pas mane 6930. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sako zaibas i ta pace vieta du kartus netrenkia.

bet cia trenke, kad vienu metu nukirmijo laidas prie akumo traktoriaus priekyje. ir po saugikliu bloku traktoriaus gale.

Taigi su System pagalba kuris pasijunge diagnostika ir pasake kad ne ECU gedimas o bus kazkur laidas greiciausiai nutrukes.  3val. paieskos isardyta visa kabina ir rastas dar vienas laidas kurisi is 1 issisakoja i 2, tas sujungimas ir nutrukes.

tmp_30797-20170403_175254-990941839.jpg

tmp_30797-20170403_175303-1794544070.jpg

tmp_30797-20170403_175206289154643.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kiek savo darba ivertinti.

Viska pats dariau.

Kainavo tik vamzdukas laidams uzspausti.

Sestadieny vakare nusprogo. Pasikrapstem laukuos bet gret sutemo.

Sekmadieny pries piet radom laida + kemrike nutrukusy. Ijungus degima sviete visas skydels. Po pietu traukem namo. Vakar po piet ir siandien iki pietu dejau ledus. I stoga antena svytureliui laida keiciau dar daug kitu darbu atlikau nes stogas nuimtas buvo. Paralona ant valytuvu skyles dejau nes pauksciai tiek prieky tiek gale lizdus susisuka.

Po piet atvazevo system uzjunge protinga deze kuri nieko nepasake.

UZgarantavo kad bus dar kazkur laidas trukes ir neklydo. Jam isvazevus po kokiu 3 val. Traktorius jau buvo uzkurtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 valandas ago , Deivis2 said:

Sveiki gal žinot kame beda  john deere 6920s pradejo šauktukas geltonas mirkseti bet jokiu klaidu nerodo

Man man iš praktikos būdavo kai kabinos amortizacijos daviklis nesuveikia, tada šauktuką meta ir šone dega, visa kita būdavo ir skydelyje. Jeigu stoikėje yra kompas, gali nesunkiai tą klaidą pažiūrėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...