Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

nu reiks pabandyti bet man atrodo kad maigiau tas knopkes. Siaip pries tai buvo perdeges saugiklis ant kurio nupiesti priekiniai ratai ir darbinis velenas ir traktorius buvo pradejes durniuoti pavaziuoja 10 metru ir ismeta reversa. Visalaika dege rankinio lempute, veleno lempute ir skaiciai 1 ir du. Pakeitus ta saugikli traktorius vaziuoja viskas gerai liko tik ta veleno lempute mirksinti ir velenas neveikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu reiks pabandyti bet man atrodo kad maigiau tas knopkes. Siaip pries tai buvo perdeges saugiklis ant kurio nupiesti priekiniai ratai ir darbinis velenas ir traktorius buvo pradejes durniuoti pavaziuoja 10 metru ir ismeta reversa. Visalaika dege rankinio lempute, veleno lempute ir skaiciai 1 ir du. Pakeitus ta saugikli traktorius vaziuoja viskas gerai liko tik ta veleno lempute mirksinti ir velenas neveikia.

Tai, kad pas tave greičiausiai laidų pravodkė pratrinta ir trumpina. Prie dešinio galinio lango statramščio. Kažkur kažkam jau buvau rašęs apie tai vakaru-saliu-gamybos-traktoriai/gedimai-t10142-285.html. Nusiardai galinę ir šoninę paneles ir gerai apžiūrai laidų pynę, einančią iš saugiklių dėžės į traktoriaus priekį(šoninę panelę ir visus jungtukus), iš APAČIOS. Ten tarp kabinos rėmų prakišta ( durniau nesugalvojo) ir įsitempią gan. Būna pratrinti laidai. Jei pamenu tai oranžinės spalvos. Labai sunku prieiti bet siūlyčiau pasitikrinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu reiks pabandyti bet man atrodo kad maigiau tas knopkes. Siaip pries tai buvo perdeges saugiklis ant kurio nupiesti priekiniai ratai ir darbinis velenas ir traktorius buvo pradejes durniuoti pavaziuoja 10 metru ir ismeta reversa. Visalaika dege rankinio lempute, veleno lempute ir skaiciai 1 ir du. Pakeitus ta saugikli traktorius vaziuoja viskas gerai liko tik ta veleno lempute mirksinti ir velenas neveikia.

Tai, kad pas tave greičiausiai laidų pravodkė pratrinta ir trumpina. Prie dešinio galinio lango statramščio. Kažkur kažkam jau buvau rašęs apie tai vakaru-saliu-gamybos-traktoriai/gedimai-t10142-285.html. Nusiardai galinę ir šoninę paneles ir gerai apžiūrai laidų pynę, einančią iš saugiklių dėžės į traktoriaus priekį(šoninę panelę ir visus jungtukus), iš APAČIOS. Ten tarp kabinos rėmų prakišta ( durniau nesugalvojo) ir įsitempią gan. Būna pratrinti laidai. Jei pamenu tai oranžinės spalvos. Labai sunku prieiti bet siūlyčiau pasitikrinti.

Su darbiniu man tas pats, tai veikia tai ne, servisas neranda problemos... Pabandyk dar fiske gale virs darbinio veleno desineje puseje ji yra pkrapstyti, gali buti darbinio jungtukas parejes.... Man atrodo paciam labai sunku diagnozuoti beda servisa tek kviesti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu reiks pabandyti bet man atrodo kad maigiau tas knopkes. Siaip pries tai buvo perdeges saugiklis ant kurio nupiesti priekiniai ratai ir darbinis velenas ir traktorius buvo pradejes durniuoti pavaziuoja 10 metru ir ismeta reversa. Visalaika dege rankinio lempute, veleno lempute ir skaiciai 1 ir du. Pakeitus ta saugikli traktorius vaziuoja viskas gerai liko tik ta veleno lempute mirksinti ir velenas neveikia.

nevaziavai pro krumynus kokius ir pan? man sis saugiklis pastoviai nudeginedavo,kai buvo nutrauktas laidas daviklio apacioj traktoriumi ties reverso mazgu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasak servizinio, nieko is standarto i R neidesi, pagal katolaga ziurint ir svaistikliai, ir alkuninis, cilindrai ir t.t., viskas skiriasi. Kubatura lyg ir ta pati, bet viskas skiriasi.

Visgi kazkaip itartina, john deere nuejo fendt keliu, didelis traktierius su dulkiu siurblio varikliuku.

Kėdainių servisinio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasak servizinio, nieko is standarto i R neidesi, pagal katolaga ziurint ir svaistikliai, ir alkuninis, cilindrai ir t.t., viskas skiriasi. Kubatura lyg ir ta pati, bet viskas skiriasi.

Visgi kazkaip itartina, john deere nuejo fendt keliu, didelis traktierius su dulkiu siurblio varikliuku.

Kėdainių servisinio?

Taip.

Gal omeni turėjo kad nieko is 6r i standarta neidesi, nors man teko girdėti kad 6r ir 6030premium pagrindinia mazgai identiski skirtumas apart isores ir variklio

Is R i standarta, is standarto i R, koks skirtumas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žinau tai gamykla tai problemai spresti pasiule tarpines dėti regis ties 5 ir 6 cilindru, nes netolygiai prisisuka kolektorius regis vyrai kažka pražiurėjo darydami tikslumo pritruko gal ir viso to pasekoje kolektorius gauna laužima :eusa-shifty: Beto perpasakoti tai apie ka pries metus buta kalbėta bus netikslu paskui gaunas sugedes telefonas :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...