Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

o kaip kitaip ivardinti man 6030standart galiu ir nedarasyti ko jus pykstat ?

Mes nepykstam o tik pasidomėjome, o šiaip tai po ranka guli katalogas dojaus tai ten yra parodyta tik 6030 ir 6030Premium seriju traktoriai, o kokia serija yra 6030standart tai neparodyta, nebent čia 2012 metu kataloge kas atsirado.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas nesikeicia standartas islieka o premium ne ;) bet turiu 2012 kataloga dar ten yra parodytas 6030premium bet jei neklystu siemet turėtu pakeisti visa 6030premium serija 6r

nu jau ... 6r ir 6xxx premium net neina lyginti, labai jau skirtingos klases... tai imt ir taip paprastai ismest 6 premium paliekant tik plikus 6 standart? nesiklijuoja man kazkaip :eusa-think: tai kur zmones pinigelius taskys, alia labai reikalingiem pribombasam?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na tikrai, kad kosmines kainos pas zalius nusistovejo-paskutiniu metu dairiaus deveto 110-135ag pagalbinio traktoriuko, tai net ir siame segmente jaucias, kad kainos pakile.Pvz 6630 apie 4000mv kainos vaiksto apie 150k. Palyginimui, pries tris metus pirkto naujo 6930 kaina siandien pakilus apie 20 proc. Kazi kur riba....?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man tiek visko nereikia uztenka ir paprastesnio traktoriuko

Na nereikia tai nereikia. Bet kodėl taip pesimistiškai žvelgi į ateitį ir manai, kad neprireiks netolimoj ateityje?

Dėl kainų manau turėtumėm išreikšti didelį ačiū ir šauniajai Sąjungai, kurios pavadinimas skiriasi kažkiek nuo senosios, bet aplamai tai ..., vistiek primena didelį kolchozą.

Kiekvienas išmyslas ar tai SCR, ar EGR, tai ir sukurti kainuoja ir į gamybą įdiegti, o ir šiaip savo kainą turi. Jei reiks sukišti abu nuo 2014 metų, dar atitinkamai keliasdešimt tūkstantėlių iš ūkininkų kišenės ir tai dar aišku ne galas ir ne pabaiga. Mano manymu, jei perki traktorių atitinkantį vis naujus dujų emisijos standartus, turėtų tiesiog pagal sąskaitą be ceremonijų grąžinti iš ES biudžeto atitinkamą dalį sumos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chm , sakai sukis net abu SCR IR EGR i kruva ir dar uz musu pinighus :eusa-think: Ech taip pagalvojus buni kokiam rimtam pobuvi ir jauti , kad tuoj driokstelsi , pasijungi koki EGRa ir jokios smarves ir nieks i tave nesnairuoja :eusa-think::)

:D Na traktoriai tai dalinai ir dėl to brangsta. Negi manai, kad gamintojas už dyka viską sudės.

Kas žino, gal kada kaip sakai ir žmogui reiks atitikti dujų emisijos reikalavimus. :lol: Pajungs žarną nuo subinės į burną, bus EGR. :lol: Ir lašelinę klyzmą subinėn karbamido tirpalo, bus SCR. :lol: Išeis tik vandens garas su lengvu azoto prieskoniu, o kas liks į burną... :lol:

Reiktų paskubėti užpatentuoti išradimą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...