Jump to content

Recommended Posts

mastau apie sekanti traktoriu,jau pora metu darbuojuosi (tiek ir ukininkauju) su "biedno zmogaus jondyru" ty pupsiku

ziurineju T40,MTZ 50 ar MTZ80,

galingesnio traktoriaus reikia nes ,noriu pabandyti siek tiek arti,o svarbiausia presuoti siena,ir zalia mase,kilnoti rulonus su griebtuvu.

ar T-40 tinkamas tam ,ar ziureti i MTZ 80?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik mtz ziurek, t40, kaip pasakius, siaip stumdyt po kiema geras daiktas, bet arimui gal ne.... Su mtz beda ta, kad naudotu kainos dideles nenormaliai. Nes 80 nuo 3000 eur prasideda, 82 gal nuo 5000... kuomet naujas 820 kainuoja gal 16000 su visu pvm.
https://autoplius.lt/skelbimai/mtz-820-traktoriai-53367.html?_ga=2.45534829.814017698.1496610796-332313138.1496610796

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir t-40 am ir mtz-82. T-40 nėra blogas traktorius, bėda tame kad jie visi jau blogo stovio. Vairą persidarius į hidraulinį, gana malonus tampa. Šiek tiek arimo užteks T-40, o va sukti žalia masę tai tikrai ne. Žemės darbam nėra tinkamas nei tas nei tas. Su mtz aišku gali dirbt žemės darbus, bet tada nusiteik ir remontuot ji. Aišku aš čia kalbu apie 30ha dirbamos ir daugiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik mtz-80 i t-40 net neziurk ,dusulis ypac kai kultivuoji,spiegiantis,detales brangios beto ju nera,kur yra senos jos jau sudevetos.Jei tik kultivavimas arimo mazai mtz-80 uzteks,gali ziuret mtz-82 art su juo maloniau jai slapia.Mtz-50 ar52 neblogi tik komfortas mazesnis sedi ant dezes o mtz -80 kabina sukelta ant gumu,detalu jiems yra, is t-40 persedus i mtz-80 atgal sest nebesinori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mtz 80 geresne kabina-geras argumentas,,nes po pupso apskritai nesuprantu kaip galima dirbti ilgiau su tokiais traktoriais,laukia savaite sienapjutes...tai net baisu prisiminti pernai metus,nuovargis nerealus pasikracius visa diena po mano respublikos nelygias pievas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visi  pries t40,bet jie pigus...

del dvitilciu,vienas zmogelis sake savo nuomone-tipo visi dvitilciai uzmusti arimu,ir pats sukasi su vientilciais ardamas su mazesniais plugais.

Man arimas ne toks svarbus,nes arti nemoku,plugas pupso guli,net darzo neturiu :) Tikiuosi rasiu kas suars su normaliais plugais arba as po ha pabandyciau

man svarbu pradeti gaminti sienaini paciam, o tam reikia patikimo paprasto traktoriaus kurios detaliu gali nusipirtki ir paprasto ruloninio preso be jokiu peiliu,vyniotuva galvoju stacionarini ir gal net elektrini,nes viskas salia,niekur vaziuoti toliau neplanuoju

tokie miestiecio pamastymai...bet ei,juk nesventieji puodus lipdo, gaminsime ta sienaini kazkaip visitek..

tai mtz 80? :) beliko susirasti grazu ir svaru 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieskok padoraus mtz -80 ir nesuk galvos,as pries du metus nusipirkau mtz-80 esu patenkintas,kai armo nedaug jo uztenka,mtz-82 labiau padrosti,jei ieskosi pasiklausinek kuo uzsieme koki uki turejo ar turi nes daug pasaku esu prisiklauses traktorius nieko nedirbo tik sieno kelis ha nupjove o kai paziuri ukis 15-20 karviu dar javus augina tai iseina kad jis nieko nedirbo,neziurek jei svieziai nudazytas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, mtz50 irgi nėra brangūs ir geriau rinktis galingesnį, nes visada reikia galvoti apie ateitį. Štai aš negalvojau pirkdamas t25, tai tik kišu pinigus į jį ir galo nematyti, o keikiuosi nuo pat pradžių, aišku, nieko su juo rimtai  dirbti negaliu, nes antra investicija buvo į mtz952.5 su galinga šienavimo technika, tad ir aš mąstau  kitiems metams ieškotis galingesnio traktoriaus į pagalbą vietoje pupso (tikriausiai mtz50)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ištinę tai tikrai trugdo, o šiaip, kažkur 8metai pradirbta su t40 ir tikrai nė minutei nesigailiu kad imėm jį o ne mtz, gal su bielkiu ir būtų geriau huvę bet sorakėlis tikrai nepavedė o dirbo sočiai, apie 8ha arimo kultivavimo, sėjimo, ir nuo 30-50ha šienavimo, apart preso, nes tuo metu neturėjom. Bet per paskutinius porą metų  pasijautė KOKYBIŠKŲ  dalių trūkūmas kas lėmė kad tubūt stos atitarnauto poilsio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, varatokas pranešimas:

o ar pats turi tą kurinį,padiskutuojam kad jau taip žiauriai ..... nezinau anksčiau sakydavo kad blogam šokejui ir kiaušai trukdo

Turiu net du, vienas abiejų varomų tiltų naudojamas smulkiems darbams bet ne žemės dirbimui ir tai tik jei prie mtz  koks nors padargas prikabintas. Kitas varomas tik galiniu tiltu naudojamas tik bulvių kaupimui, dar kelioms lysvėms padaryti, po to visus metus atostogauja su prikabintu kauptuvu, ant jo ir padangos daržinės uždėtos. Gal vyrukai saviškius pasitikrinkit prieš komentuodami :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, sole pranešimas:

Turiu net du, vienas abiejų varomų tiltų naudojamas smulkiems darbams bet ne žemės dirbimui ir tai tik jei prie mtz  koks nors padargas prikabintas. Kitas varomas tik galiniu tiltu naudojamas tik bulvių kaupimui, dar kelioms lysvėms padaryti, po to visus metus atostogauja su prikabintu kauptuvu, ant jo ir padangos daržinės uždėtos. Gal vyrukai saviškius pasitikrinkit prieš komentuodami :D

tai jei nieko nedirbi kam laikai bent du ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, sole pranešimas:

Aplamai t-40 sukūrė žmonijos priešai, kas su jais dirbę supras. Geriau pasiieškok mtz.

Tik nevaryk ant T-40, savo laiku buvo puikus traktorius, pirkom nauja 92 metais už1800 doleriu, praktiškai be gedimu tarnauja iki dabar. Dirbant tokius darbus kokiems jis sutvertas tai jie pakankamai gerai laiko bet žinoma viskam yra ribos, amžius daro savo. Jei dabar reiktu rinktis tai žinant, kad T-40  jau senokai nebegaminami tai šitam etape praktiškiau belarusas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...