Jump to content

Valtra traktoriai


Recommended Posts

"remis30"  ka manai apie A93 traktoriu? man tie 3 cilindrai kazkaip nepatinka :)

traktorius  3cil as manau nesuderinami dalykai geriausiai yra  6cil  bet dabar jau jie brangus  anksciau buvo kad 100ag budavo jau 6cil  as manau kad ju matavimo ag standartai keitesi , dar klausiau dojui jd 5100 atiduoda uz 40000e bet  velka tik 2 korpusu pluga vartoma tai va kaskaip ta galia neviska leme. dar girdejau kat valtru dezes nelaiko .o variklei geri

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traktorius  3cil as manau nesuderinami dalykai geriausiai yra  6cil  bet dabar jau jie brangus  anksciau buvo kad 100ag budavo jau 6cil  as manau kad ju matavimo ag standartai keitesi , dar klausiau dojui jd 5100 atiduoda uz 40000e bet  velka tik 2 korpusu pluga vartoma tai va kaskaip ta galia neviska leme. dar girdejau kat valtru dezes nelaiko .o variklei geri

Visiems traktoriam nelaiko dezes jei perkrauni juos.. Viskas laiko jei protingai naudoji traktoriu. o seip broku visur pasitaiko. O del A serijos, tai as bent kai buvau isedes i A serijos valtra, tai pasijauciau lyg pupsiuke, Mano N serijos valtra nera ko lygint su A (is konforto puses) seip as kai emiau jaunaji tai emiau tik padargus. traktoriu paskiau isigyjau. bet kita vertus, gal geriau patogesni traktoriu isigyt, ir poto kad ir po padeveta padarga, kad ir 1 padarga i metus ar i du..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiems traktoriam nelaiko dezes jei perkrauni juos.. Viskas laiko jei protingai naudoji traktoriu. o seip broku visur pasitaiko. O del A serijos, tai as bent kai buvau isedes i A serijos valtra, tai pasijauciau lyg pupsiuke, Mano N serijos valtra nera ko lygint su A (is konforto puses) seip as kai emiau jaunaji tai emiau tik padargus. traktoriu paskiau isigyjau. bet kita vertus, gal geriau patogesni traktoriu isigyt, ir poto kad ir po padeveta padarga, kad ir 1 padarga i metus ar i du..

tai as ir sakau kad toks traktorius kaip a93 yra per silpnas gyvulininkystes ukiu vien rulonu vezimas tokiam traktoriui rimta apkrova nebent vestum po kokius 6 rulonus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Traktoriu,beabejo reikia pirkti siek tiek galingesni nei reikia,nes jei jis dirbs visada ant galimybiu ribos,kiek laikys metus,du? Visi silpnesni varikliai iskaitant senesnes automasinas,furas ir traktorius baigiasi daug greiciau,nei galingesnis.Jei traktorius pagamintas pvz 95 AG,tai ir hidraulio sistema,hidrocilindrai,slaunys bus ant tokio galingumo paskaiciuotos.Gal ir variklis trauks gerai,lengva zemes ir t,t vistiek nepakabinsi sunkesnio plugo,nes nelaikys hidraulis.Mano nuomone visi 3,4 cilindru traktoriai iki 100AG yra pagaminti sodininkams,darzininkams ir sunkius darbus dirbti zemes ukyje nelabai tiktu.Mano nuomone 6 cilindru varilis,kad ir daugiau apkraunant gali pakenteti,bet 3,4 cilindru labai ilgai nekentes, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nu jus baikit svaigti, zmogus su 6 cilindrais ir 150 Ag sienaus 50 ha pievuke? Tokiam ukeliui pilnai uztenka tu 100 ag ir nereikia bijot tu 3 cilindru. As su 3 cilindrais ir 34 Ag dar daugiau sienavau, tai reiskias jau turejo sugriut traktoriukas, nes Ha daugiau nei Ag ? Reikia atitinkama padarga kabint ir viskas bus gerai, galejau pirkt galingesni traktoriu, bet kas is to, kad traktorius stovetu, nes padargu jam netureciau... Ukelis mazas, reiskias reikia stengtis viska atlikt kuo pigiau, mazesnis traktoriukas, mazesnes islaidos ir padargam ir kurui, o tiek ha apdirbt bus vieni juokai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nu jus baikit svaigti, zmogus su 6 cilindrais ir 150 Ag sienaus 50 ha pievuke? Tokiam ukeliui pilnai uztenka tu 100 ag ir nereikia bijot tu 3 cilindru. As su 3 cilindrais ir 34 Ag dar daugiau sienavau, tai reiskias jau turejo sugriut traktoriukas, nes Ha daugiau nei Ag ? Reikia atitinkama padarga kabint ir viskas bus gerai, galejau pirkt galingesni traktoriu, bet kas is to, kad traktorius stovetu, nes padargu jam netureciau... Ukelis mazas, reiskias reikia stengtis viska atlikt kuo pigiau, mazesnis traktoriukas, mazesnes islaidos ir padargam ir kurui, o tiek ha apdirbt bus vieni juokai.

yra traktoriu su 6cil ir 115 ag pvz case maxxum ar nh t6 dirbti reikia netik sienauti bet ir arti kultivuoti ir tam geriau tinka vartomas plugas nes kai reikia sienauti nera sumetimu .pas mane ukis taip pat panasus tai i metus ariu apie 15 h nes grudus savo poreikiams uzsiauginu pievas atseju vien rulonu suvezimas nes zemes yra toliau tai vezu po 20 rulonu tai su silpnu traktoriu ir lengvu kazint ar pavilktu. seip prie tokio ukio jau yra rekomenduojama tureti du traktorius kad ir nenaujus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kiek pavarų turi Valtra traktoriai?

Bei dar vienas klausimas, kuo gi tie MTZ blogi, ar blogesni už Valtra?

I pirma klausima atsakymas da velnia ... nei puses ju nepanaudosi. Berods 36...

I antra klausima noreciau pabandyti atsakyti klausimu, o tavo telefone numeriai su ratuku renkami pasukus ar jau paspaudus ekrana?

Beje abiem telefonais galima paskambint nors ir i amerika...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I pirma klausima atsakymas da velnia ... nei puses ju nepanaudosi. Berods 36...

I antra klausima noreciau pabandyti atsakyti klausimu, o tavo telefone numeriai su ratuku renkami pasukus ar jau paspaudus ekrana?

Beje abiem telefonais galima paskambint nors ir i amerika...

Na, nesutinku. Naujieji MTZ yra vakarų ir rytų hibridas ir juose jau pilna elektronikos. Bet mano nuomone, telefonas su ratuku tarnaus daug ilgiau nei išmanusis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, nesutinku. Naujieji MTZ yra vakarų ir rytų hibridas ir juose jau pilna elektronikos. Bet mano nuomone, telefonas su ratuku tarnaus daug ilgiau nei išmanusis.

Na ziurint ka skaitai ta elektronika... as asmeniskai perejimo nuo metaliniu "rubilniku" ant plasmasiniu neskaitau elektronika...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pavarų turi Valtra traktoriai?

Bei dar vienas klausimas, kuo gi tie MTZ blogi, ar blogesni už Valtra?

 

 

 

MTZ  uz valtra blogesnis tuo:

1. Neturi kondicionieriaus,

2. Letas.

3. Vaziuojant kaukia.

4. Jau naujam pradejo tai vienur tai kitur sunktis tepalai.

5 Kabina nesandari bei kirvio darbo..

6. Elektronika gerai, bet tada kai tai rimta elektronika.

7. I mtz neisidesi amortizuojancio tilto ar kabinos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MTZ  uz valtra blogesnis tuo:

1. Neturi kondicionieriaus,

2. Letas.

3. Vaziuojant kaukia.

4. Jau naujam pradejo tai vienur tai kitur sunktis tepalai.

5 Kabina nesandari bei kirvio darbo..

6. Elektronika gerai, bet tada kai tai rimta elektronika.

7. I mtz neisidesi amortizuojancio tilto ar kabinos.

Leiskit paprieštarauti,

I mtz taip pat galima užsisakyt kondicionieriu

Kai kurie modeliai važiuja apie 40km

Jeigu tyltas paprastas tai jis turi šiokia tokia amortizacija ir jeigu idėta gera sėdynė tai mtz daugeliu atveju važiuja minksčiau už vakarieti tokios pat klasės, nes tuose mažesniuose vakariečiuose  taip pat ne visuose galima užsisakyt amotizuojanti tylta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Leiskit paprieštarauti,

I mtz taip pat galima užsisakyt kondicionieriu

Kai kurie modeliai važiuja apie 40km

Jeigu tyltas paprastas tai jis turi šiokia tokia amortizacija ir jeigu idėta gera sėdynė tai mtz daugeliu atveju važiuja minksčiau už vakarieti tokios pat klasės, nes tuose mažesniuose vakariečiuose  taip pat ne visuose galima užsisakyt amotizuojaaš m

aš mtz nepirkčiau pagrinde tik del triukšmo vibracijos visur bėgančių tepalų ir kiauros kabinos vienos dulkės visur jo privalumas tik kaina ir pigus remontas bet ir likutinė vertė maža

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MTZ  uz valtra blogesnis tuo:

1. Neturi kondicionieriaus,

2. Letas.

3. Vaziuojant kaukia.

4. Jau naujam pradejo tai vienur tai kitur sunktis tepalai.

5 Kabina nesandari bei kirvio darbo..

6. Elektronika gerai, bet tada kai tai rimta elektronika.

7. I mtz neisidesi amortizuojancio tilto ar kabinos.

Niekad nepamirškit pagrindinio dalyko, kad jie pagaminti atgrubnagių ir viskas tuo vienu punktu pasakyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada viskas aišku, skiriasi tik komfortu (kurį galima pasidaryti pačiam, jeigu reikia). Man asmeniškai, tylus ir mažai kratantis traktorius net nepatinka. Tad ar verta tokius pinigus švaistyti vakarietiškai technikai, žinoma, kodėl gi ne, jeigu esate pertekę pinigais. Esu matęs naujų rytų traktorių, kurie jau dirba dešimt ar daugiau metų, taip tepalai bėga, bet galvojate, jog nebėgs iš vakarietiško, gal ir ne, nes nemanau, kad visa ta elektronika tarnaus tiek laiko, ji sugenda pati pirma, o tada ir mokėti nepadorias sumas, kad traktorius vėl važiuotų. Lietuvis mėgsta pareikšti savo statusą, o juk vakarietiškas traktorius, tai prestižas, juk lietuvis praras savo garbę pasakęs savo kaimynui, kad mažai mokėjo už naują pirkinį. Ir štai kodėl MTZ, pastatytas prie kitų vakarietiškų traktorių užima aukštą reitingų vietą, o  lietuviui tėra metalo laužas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada viskas aišku, skiriasi tik komfortu (kurį galima pasidaryti pačiam, jeigu reikia). Man asmeniškai, tylus ir mažai kratantis traktorius net nepatinka. Tad ar verta tokius pinigus švaistyti vakarietiškai technikai, žinoma, kodėl gi ne, jeigu esate pertekę pinigais. Esu matęs naujų rytų traktorių, kurie jau dirba dešimt ar daugiau metų, taip tepalai bėga, bet galvojate, jog nebėgs iš vakarietiško, gal ir ne, nes nemanau, kad visa ta elektronika tarnaus tiek laiko, ji sugenda pati pirma, o tada ir mokėti nepadorias sumas, kad traktorius vėl važiuotų. Lietuvis mėgsta pareikšti savo statusą, o juk vakarietiškas traktorius, tai prestižas, juk lietuvis praras savo garbę pasakęs savo kaimynui, kad mažai mokėjo už naują pirkinį. Ir štai kodėl MTZ, pastatytas prie kitų vakarietiškų traktorių užima aukštą reitingų vietą, o  lietuviui tėra metalo laužas.

Suprantu kad is vystiklu jau perejai ant pampersu, bet protingos mintys atsiras kada uzsimausi kelnes, beje gal ivardintum kokia ten elektronika apart rubilniku matai kabinoj ilipes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada viskas aišku, skiriasi tik komfortu (kurį galima pasidaryti pačiam, jeigu reikia). Man asmeniškai, tylus ir mažai kratantis traktorius net nepatinka. Tad ar verta tokius pinigus švaistyti vakarietiškai technikai, žinoma, kodėl gi ne, jeigu esate pertekę pinigais. Esu matęs naujų rytų traktorių, kurie jau dirba dešimt ar daugiau metų, taip tepalai bėga, bet galvojate, jog nebėgs iš vakarietiško, gal ir ne, nes nemanau, kad visa ta elektronika tarnaus tiek laiko, ji sugenda pati pirma, o tada ir mokėti nepadorias sumas, kad traktorius vėl važiuotų. Lietuvis mėgsta pareikšti savo statusą, o juk vakarietiškas traktorius, tai prestižas, juk lietuvis praras savo garbę pasakęs savo kaimynui, kad mažai mokėjo už naują pirkinį. Ir štai kodėl MTZ, pastatytas prie kitų vakarietiškų traktorių užima aukštą reitingų vietą, o  lietuviui tėra metalo laužas.

Taip dirba tie baltarusiški traktoriai.Viena 85m gamybos turiu,ir dirba.Turiu ir 2007 m.tam jau per 4000h.Irgi dirba.Turiu ir 2014 užsienietiška.Tai ką noriu pasakyti.Tas  senukas jis dirbo ir dar ilgai dirbs.O tas 2007 nesakau kad blogas bet...Baltarusiai dabar gamindami traktorius daug detalių elektronikos sistemos,hidraulikos sistemos naudoja vakarietiškos.Bet deja kaip jie jas sugeba sudėt tai vienas vargas.Daleiskim turiu 2007m 820.Jam yra įdėtas suomių gamybos paskirstytojas.Viena diena jis pablūdo.Na ir kaip manai ar yra dabar tokių paskirstytojų pirkti.NE NĖRA.Nes nutrūko sutartis su gamykla.Baltarusiam pagamino kažkas panašų.Tai jis vietoj to netinka.Visus vamzdžius turi išmest ir perdaryti viska per nauja.Tas pats ir bus su tais kur kad ir dabar nauji.Pažiūrėjau 2013 pagaminta 1523.4 tai dabar dar dirba,bet tepalais jau apsipylesViduj triukšmas,kratymas ir tu galvoji kad čia komfortas.Kas tas kondicionierius.Jeigu plyšiai grindyse didžiausi dulkėm į kabina traukt.Tai kai tau reikės detalių galbūt po kelių metų,o jų nebus,ka tada daryt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

(suprantantiems vokiškai) :)

 

Pigiausias? Taip.

Prasčiausiais? Taip. :)

Neekonomiškas? Taip.

Nekomfortabilus? Taip.

Patiko komentaras, kad į Belarus įlipus atrodo, jog persikėlei 30 metų atgal. :D

 

Nors pats dar važinėjus su senu "geru" ruskiniu, bet tikrai jo negirsiu. Žiūrėk ir mylėk tu jį kiek nori... Vistiek tepalai bėgs. Pamenu, kai dar buvau naivus. :) Sakau sau: Jau su apsimyžusiu traktorium nevažinėsiu. Pasikeičiau krūvą tarpinių, žiedelių, riebokšlių.

Blizga visas kaip naujas. Prasidėjo šienapjūtė. Dvi savaitės, ir vėl visas juodas. Vėl pasikeičiau. Trys savaitės... ir vėl myža. 

Pigios detalės? Taip. Bet jos netinka. Nusiperki ir turi važiuoti pas šaltkalvį prašyti, kad pašlifuotų, pafrezuotų, patekintų ir t.t. Ir visa tai suvalgo papildomo laiko. O jei šaltkalvis išlėkęs į žvejybą...? (maniškis fanatikas. telefonas paliktas namie, o jis ilsisi). O visi ūkininkai, dideli, maži, jauni, pagyvenę žino, kad orai nelaukia. O tu sėdi prie traktoriaus paremto su kalade.

Kol jaunas esi (jei esi), gal ir nejauti taip tos vibracijos poveikio sveikatai ir savijautai. Bet luktelėk... Pajusi. 

Naktį po 12-14 valandų traktoriuje, atrodo, kad lova vibruoja, ausys zvimbia, ryte nugarą skauda. O darbai nelaukia.. 

 

Todėl aš už patikimumą ir investicijas į komfortą (savo sveikatą). Ką dabar sutaupysi pirkdamas traktorių, vėliau sumokėsi kyšių pavidalu daktarams, vaistams, sanatorijom ir gydymo kursams/procedūroms.

 

 

Dar klausimas: Kokį automobilį vairuoji? VAZ 21063? Lada Kalina? Ar kokį vakarų gamybos? Nes iš taško A į tašką B nuveža tiek vienas, tiek kitas. Bet komfortas ir patikimumas vakarų pusėje. O ūkininkas traktoriuje praleidžia nemažą dalį laiko. Kartais net daugiau negu automobilyje. Tai kodėl jam kratytis, purtytis ir gadintis sveikatą bei nervus? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...