Jump to content

Del vabaliuku gruduose?


pavasaris

Recommended Posts

Matai aš lyginu su keletos metu patirtim. Kai žieniniai iššalo o atsėjus vasarinėm kulturom kulėm tik 3 varganas tonas. Va tada tikrai gali sakyt labai blogi metai.. iprato ukijinkai prie geru metu ir tiek. Tu gerai turejai dziovyklas o smulkesniem kaip mes vezem ir tiek

tokiu metu kokie buvo šiemet mano tevas agronomaudamas nu 1979m nera turejes,vat tau ir atsakymas,o kaip zvanas raso koses taigi nekulsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del to ir braukiau 20dregmes ir tokius pardaviau. Pašariniu šiemet labai minimaliai buvo. Bet viska susumavus ir gavus saskaitas metai normalus nei prasti nei labai geri. ;)

Viliau, gal gali Dievulio mobiliaka paviesinti,gudrus cia visus mokiti kai pats su visagaliu rysi palaikai ir zinojai kad bus daug lietaus.O mes nezinodami susigadinom derliu. :icon-wink:  :icon-wink:  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viliau, prie 20 dregmes maistiniu kvieciu, tas pats butu buve 14,5 pasariniai kvieciai kuriuos kulem pasitaisius orams, brolis isveze 450 t (300maistiniu 150 pasariniu)  18-19 dregmes as isveziau 450t sausu pasariniu , saskaitos skyresi per 800euru maistiniu nauda, kaina 2kl 145 pasariniu 127 tai toks musu palyginimas,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Eleiko. Tai ir man gavosi pasariniu kaina sausu tas pats kas maistiniu dregnu bet kas užlaukė ir norėjo sausesniu pasiliko daug daugiau pašaro ir dabar stumdo po 50-80e uz tona nes sudygimas viršyja visas normas.... yra buve ir blogiau bent pas mus kai nebuvo iš vis ka kult. Nieko ateis metai kiti gal bus geresnes nuotaikos. Dabar visi pikti ir kaltina dievuli dėl oro.... Išradėjas nežinojau aš oro bet kai žiuri oru prognozės ir rodo vien lietu tai ir kulėm maistinius kad pasariniu nebutu, blogai kai nėra džiovyklos dabar atiduot 10k euru vien uz dziovinima ziauru. Tik bėda kad niekas nesitikėjo kad iš pašariniu pataps nekondiciniai ir dar kaina numuš dėl sudygusiu ir pelėsio. Taika ;)

Minduxs jei blogai kas, tai čia reikia kaltinti ne ora o paty save jei blogais metais virvė ant kaklo neriasi.

JCB pasėt pasėjom bet kažkokio gėrio nėra kol kas jau 3 savaitė kaip grūdas guli dirvoje ir nesudygęs, 30-40% lauku kur moliai žalumos nematyti, o kai toks lietus per šias dienas tik dulksna neaišku, kada bus gražu pažiūrėt į lauką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Eleiko. Tai ir man gavosi pasariniu kaina sausu tas pats kas maistiniu dregnu bet kas užlaukė ir norėjo sausesniu pasiliko daug daugiau pašaro ir dabar stumdo po 50-80e uz tona nes sudygimas viršyja visas normas.... yra buve ir blogiau bent pas mus kai nebuvo iš vis ka kult. Nieko ateis metai kiti gal bus geresnes nuotaikos. Dabar visi pikti ir kaltina dievuli dėl oro.... Išradėjas nežinojau aš oro bet kai žiuri oru prognozės ir rodo vien lietu tai ir kulėm maistinius kad pasariniu nebutu, blogai kai nėra džiovyklos dabar atiduot 10k euru vien uz dziovinima ziauru. Tik bėda kad niekas nesitikėjo kad iš pašariniu pataps nekondiciniai ir dar kaina numuš dėl sudygusiu ir pelėsio. Taika ;)

Minduxs jei blogai kas, tai čia reikia kaltinti ne ora o paty save jei blogais metais virvė ant kaklo neriasi.

JCB pasėt pasėjom bet kažkokio gėrio nėra kol kas jau 3 savaitė kaip grūdas guli dirvoje ir nesudygęs, 30-40% lauku kur moliai žalumos nematyti, o kai toks lietus per šias dienas tik dulksna neaišku, kada bus gražu pažiūrėt į lauką.

Džiovyklos neturiu, bet garsiai mastant, įdomu tarkim kiek iš tų 10k e, liktų kišenėje turint džiovyklą? trečdalis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Eleiko. Tai ir man gavosi pasariniu kaina sausu tas pats kas maistiniu dregnu bet kas užlaukė ir norėjo sausesniu pasiliko daug daugiau pašaro ir dabar stumdo po 50-80e uz tona nes sudygimas viršyja visas normas.... yra buve ir blogiau bent pas mus kai nebuvo iš vis ka kult. Nieko ateis metai kiti gal bus geresnes nuotaikos. Dabar visi pikti ir kaltina dievuli dėl oro.... Išradėjas nežinojau aš oro bet kai žiuri oru prognozės ir rodo vien lietu tai ir kulėm maistinius kad pasariniu nebutu, blogai kai nėra džiovyklos dabar atiduot 10k euru vien uz dziovinima ziauru. Tik bėda kad niekas nesitikėjo kad iš pašariniu pataps nekondiciniai ir dar kaina numuš dėl sudygusiu ir pelėsio. Taika ;)

Minduxs jei blogai kas, tai čia reikia kaltinti ne ora o paty save jei blogais metais virvė ant kaklo neriasi.

JCB pasėt pasėjom bet kažkokio gėrio nėra kol kas jau 3 savaitė kaip grūdas guli dirvoje ir nesudygęs, 30-40% lauku kur moliai žalumos nematyti, o kai toks lietus per šias dienas tik dulksna neaišku, kada bus gražu pažiūrėt į lauką.

pas mus kraste viskas gerai, kad ir pasariniai, bent derliu pavyko nemaza paimt, problemu labiau turi pakruojo raj ukininkai, ten labai uzdziovino, ir pasariniai, uztat ir yra pasipiktinusiu kad kazkam gerai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...