Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

clasu yra daugiau tame segmente, bet jei fendt tas kuri maciau pries uzgavienes centre tiekejo lygini su cx, tai tamsta esat stipriai apakintas zalios spalvos, galeciau net su savo senuku toki be vargo dulkiu uostyt palikti

parodoj nebuvau, tai tiksliai nezinau kuris ten tas modelis, bet nujauciu jog neklystu, taciau geriau jau as klystu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

clasu yra daugiau tame segmente, bet jei fendt tas kuri maciau pries uzgavienes centre tiekejo lygini su cx, tai tamsta esat stipriai apakintas zalios spalvos, galeciau net su savo senuku toki be vargo dulkiu uostyt palikti

parodoj nebuvau, tai tiksliai nezinau kuris ten tas modelis, bet nujauciu jog neklystu, taciau geriau jau as klystu :)

Įtariu, kad klysti. Manau gal ten buvo 5275 tikriausiai. Bent jau taip manau po tokių tavo epitetų. :) O dėl spalvos tai bent jau kol kas jei pastebėjai aš jo per daug neliaupsinu, nes gerokai per anksti. O jau rudenį matysim ko jis vertas ar ne vertas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tuomet gerai, nes biski buvau sunerimes, sakau jei jau cx su tokiu uodu sulyginti galima tada nx tas cx :D

Nesijaudink taip baisiai, nes jei pameni būtent CX buvo mano flagmanu ir tikrai neketinu jo nuvertinti. Norint kažką vertinti, reikėtų sustatyti kombainus į gretimą pradalgę ir tada kaip sakei pasižiūrėti kuris dulkes uosto, kas pas ką bunkery ir kas pas ką pauodegy. :lol: O kol kas nei žalių, nei geltonų, nei salotinių, nei raudonų marškinėlių nesiruošiu plėšyti, jei kalbant apie kombainus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parodoj gana maloniai nustebino LAVERDA , sakyčiau pakankamai rimtas kombainas už tokią kainą . Neįprastai ir CASSE atrodė - prie tokio didelio kederio , toks mažas kųlimo aparatas prikabintas . Gaila tik kad niekas į kabiną neįleido ....

Tos Laverdos visi 55 tūkst. geležiukų iš ko jinai susideda lygiai tokie pat kaip ir maniškio kuris stovėjo netoliese, aišku tik kitokios spalvos. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parodoj gana maloniai nustebino LAVERDA , sakyčiau pakankamai rimtas kombainas už tokią kainą . Neįprastai ir CASSE atrodė - prie tokio didelio kederio , toks mažas kųlimo aparatas prikabintas . Gaila tik kad niekas į kabiną neįleido ....

vaikigaliai dagryso, sniego primina.... reikėjo prisistatyt, kas esi būčiau įleidęs ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parodoj gana maloniai nustebino LAVERDA , sakyčiau pakankamai rimtas kombainas už tokią kainą . Neįprastai ir CASSE atrodė - prie tokio didelio kederio , toks mažas kųlimo aparatas prikabintas . Gaila tik kad niekas į kabiną neįleido ....

vaikigaliai dagryso, sniego primina.... reikėjo prisistatyt, kas esi būčiau įleidęs ;)

o gal ukininkaiciai busimi klientai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parodoj gana maloniai nustebino LAVERDA , sakyčiau pakankamai rimtas kombainas už tokią kainą . Neįprastai ir CASSE atrodė - prie tokio didelio kederio , toks mažas kųlimo aparatas prikabintas . Gaila tik kad niekas į kabiną neįleido ....

vaikigaliai dagryso, sniego primina.... reikėjo prisistatyt, kas esi būčiau įleidęs ;)

o gal ukininkaiciai busimi klientai?

Jo, siūlyčiau ir į tuos jaunus atkreipti dėmesį. Pats esu jaunas ir susidūriau su tokia problema, kad į tokius nelabai dėmesį kai kurie kreipia. Pvz pernai rinkausi traktorių ir buvau rimtai nusižiūrėjęs fendą. Per pavasarinę " ka pasėsi parodą" bandžiau šnekėt apie tą traktorių, bet nelabai kas norėjo kalbėt. Po to per agroviziją vėl bandžiau kalbint, tai sako mano regiono vadybininko šiuo metu nėra, užsirašė mano nr., sakė tipo paskambins, bet taip ir nepaskambino. Nusispjoviau ir nusipirkau traktorių iš tos firmos, kurie į mane rimtai žiūrėjo. Prieš 4 metus taip pat dzoni planavau pirkti, nuvaziavau ten pas juos, pasakiau kaip ten viskas, parašė komercinį ir vsio. Nesiteikė nei aprodyt to traktoriaus, nei kazka apie jį papasakot, nei vėliau pasiteiraut ar dar jį planuoju pirkti. Taigi vėl teko kito gamintojo nusipirkt. Tai va, į visus reiktų žiūrėt kaip į potencialius pirkėjus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, siūlyčiau ir į tuos jaunus atkreipti dėmesį. Pats esu jaunas ir susidūriau su tokia problema, kad į tokius nelabai dėmesį kai kurie kreipia. Pvz pernai rinkausi traktorių ir buvau rimtai nusižiūrėjęs fendą. Per pavasarinę " ka pasėsi parodą" bandžiau šnekėt apie tą traktorių, bet nelabai kas norėjo kalbėt. Po to per agroviziją vėl bandžiau kalbint, tai sako mano regiono vadybininko šiuo metu nėra, užsirašė mano nr., sakė tipo paskambins, bet taip ir nepaskambino. Nusispjoviau ir nusipirkau traktorių iš tos firmos, kurie į mane rimtai žiūrėjo. Prieš 4 metus taip pat dzoni planavau pirkti, nuvaziavau ten pas juos, pasakiau kaip ten viskas, parašė komercinį ir vsio. Nesiteikė nei aprodyt to traktoriaus, nei kazka apie jį papasakot, nei vėliau pasiteiraut ar dar jį planuoju pirkti. Taigi vėl teko kito gamintojo nusipirkt. Tai va, į visus reiktų žiūrėt kaip į potencialius pirkėjus :D

Teisingas poziuris :handgestures-thumbupleft: Taip sakant jei nenorit parduot tai ir uzsi...... su ta sava preke , duosim konkurentams uzdirbti ;) Matyt vadibininku dirba luzeris koks o tai kontoros savininkui toks darbuotojas nematomas zlugdytojas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

shnipu nieks neleidzia :D

:) Ką jau ten prišnipinėsi , tik su clasu norėjau palygint . Niekur pas mus aplinkui nėra case , tik parodoj pažiūrėt galima .

Kažkaip su uošviu diskusiją prisiminiau , o jis užkietėjęs nivistas ir kitokių nepripažysta . Užsivedžiau , kad užsieninius kombainus kas metai vis patobulina . Uošvis sako :"nivą iškart tobulą padarė ir nėra ką ten bepridėt , o tie užsieniečiai tobulina ir tobulina , nemoka kombainų gamint...."

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parodoj gana maloniai nustebino LAVERDA , sakyčiau pakankamai rimtas kombainas už tokią kainą . Neįprastai ir CASSE atrodė - prie tokio didelio kederio , toks mažas kųlimo aparatas prikabintas . Gaila tik kad niekas į kabiną neįleido ....

Tos Laverdos visi 55 tūkst. geležiukų iš ko jinai susideda lygiai tokie pat kaip ir maniškio kuris stovėjo netoliese, aišku tik kitokios spalvos. :)

Važiuoklė irgi identiška ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parodoj gana maloniai nustebino LAVERDA , sakyčiau pakankamai rimtas kombainas už tokią kainą . Neįprastai ir CASSE atrodė - prie tokio didelio kederio , toks mažas kųlimo aparatas prikabintas . Gaila tik kad niekas į kabiną neįleido ....

Tos Laverdos visi 55 tūkst. geležiukų iš ko jinai susideda lygiai tokie pat kaip ir maniškio kuris stovėjo netoliese, aišku tik kitokios spalvos. :)

jei nepaslaptis ant kiek fendt dazai brangesni uz laverdos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parodoj gana maloniai nustebino LAVERDA , sakyčiau pakankamai rimtas kombainas už tokią kainą . Neįprastai ir CASSE atrodė - prie tokio didelio kederio , toks mažas kųlimo aparatas prikabintas . Gaila tik kad niekas į kabiną neįleido ....

Tos Laverdos visi 55 tūkst. geležiukų iš ko jinai susideda lygiai tokie pat kaip ir maniškio kuris stovėjo netoliese, aišku tik kitokios spalvos. :)

jei nepaslaptis ant kiek fendt dazai brangesni uz laverdos

Manau ne visiems vienodai. Vieniems gali būt žali brangesni, o kitiems ir raudoni. Bent jau man kiek domėjausi, tai ta kaina nelabai ir skyrėsi. Niekas kitas to nepasakys, reikia tiesiog susirinkti komercinius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...