Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

niekur man tas stogas neciuozia,tau paciam ciuozia,reikia but paskutiniu asilu,kad eitum i programas tokiu sudetingu laikotarpiu,rusijos embargas,panaikintos kvotos,pamatysi kaip neuzilgo tie kur gaus parama stugaus ir tos euforijos nebeliks ne lašo,o aš jokiu nuoskaudu nejauciu,nes esu jau gaves 280000lt paramos turriu modernios technikos,uz 2m pasibaigs isipareigojimai ir jei situacija nepasikeis,pasakysiu ate zemes ūki,o dabartiniai durneliai gales dziaugtis savo balais ir vel prašyti vyriausybes kad panaikintu isipareigojimus.

O tai tu nepagalvoji kad zmogus gali persiorganizuot ir nebepardavinet pieno perdirbejam, o nusipirkes iranga uz max 20k€ pats perdirbt piena ir gaut is to daug didesni pelna nei kad pardavinet po 10ct kad kaip pats rasai. Zinoma pradzioje rinka sunku rast, bet kai teiki kokybiska produkta, zmones tikrai perka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parengtas pranešimas pateikti informaciją dėl Jūsų paraiškos. Išsamiau – portal.nma.lt. Galite kreiptis į seniūniją, savivaldybę ar NMA.

 

Gavau tokia zinute is nma, portale neleidzia atidaryt paraiskos del tech. kliuciu. As jos nesugebu issisifruoti    :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vyksta nelabai suprantami dalykai, toks vazidas kad kazkas kazka ximicina, is pradziu byuvo lyg 57 praeinamas po nakties pasidare 62. Nors paraiskas pagal prasomas sumas ir surenkamus balus eiline ukininko buhaltere ,,exselio" pagalba jau sekancia diena po paraisku surinkimo isrikiuoti sugebetu. Tai ka reikia tiek laiko vertinti as nesuprantu ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...