Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

Nu nelabai gal ir bendrovėms. Man asmeniškai daugiau įtarimų kelia tie, kur prašo maksimumo. Ir atidžiau pasižiūrėjus matosi kad tai gana jauni žmonės. Ar jaunas ūkininkas gali "pavežt" tokio dydžio investicijas? Aš abejoju. Vadinasi kažkas stovi už nugaros.

Nepamiršt reikia,kad jie čia tik prašo. Patikrins verslo planus ir bus aišku kas kaip,manau :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nelabai gal ir bendrovėms. Man asmeniškai daugiau įtarimų kelia tie, kur prašo maksimumo. Ir atidžiau pasižiūrėjus matosi kad tai gana jauni žmonės. Ar jaunas ūkininkas gali "pavežt" tokio dydžio investicijas? Aš abejoju. Vadinasi kažkas stovi už nugaros.

Nuo savęs galiu pasakyt, tikrai taip, o ko mum laukt?Už manęs niekas nestovi, nebent paskui mane velkasi, tada tai taip.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad visi pagrindiniai kurie gauna yra jauni ir mazi ukiai ,nes balu gauna daugiausia , ir gyvulininkai, o visi stambus ir bendroves tai kiek girdejau mazai rinko nuo 40 iki 60 balu , taip kad nelbai ir gausi tiek kur jau kolukius turi , kiek zinau is pazystamu kas rase tai gaus tu kuriu ukiai mazi ir cia lb gerai nes pires tai neimanoma buvo gauti , o kaip sakoma visi bando laime , as ir bandyciau jei tik kaip kas cia sake uz nugaros pastovetu ir imciau 400tuks eu :) aisku tik nerealu butu kaip deklaruoji koki 50 ar 80 ha :) bet buna nugara kur dirba 1000 ha ir ima :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nelabai gal ir bendrovėms. Man asmeniškai daugiau įtarimų kelia tie, kur prašo maksimumo. Ir atidžiau pasižiūrėjus matosi kad tai gana jauni žmonės. Ar jaunas ūkininkas gali "pavežt" tokio dydžio investicijas? Aš abejoju. Vadinasi kažkas stovi už nugaros.

as i sita parama nepretenduoju, bet pamastymas geras, jaunas, naujas ukininkas, kuris principe nlb gali turet dideli kapitala, idomu iskur jam svarius likusius pinigus rodyt, nes jei prasoma 400000€ tai 200000 reik savu, teisingai suprantu?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as i sita parama nepretenduoju, bet pamastymas geras, jaunas, naujas ukininkas, kuris principe nlb gali turet dideli kapitala, idomu iskur jam svarius likusius pinigus rodyt, nes jei prasoma 400000€ tai 200000 reik savu, teisingai suprantu?

Neteisingai, gali reiketi 600000 eur savu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu esme labai daug pinigu reik turet. Cia iki 50 tukst, daug sukt galvos kur paimt.

Tarkim didieji ukininkai suskaido uki per tuos menesius 2 kol paraiskas rinko ir perleidzia jaunam ir tas eina su dideleis balais. Bet yra vienas punktas taisyklese. Kad ukis ikurtas ne anksciau kaip 1 metai. Tad turejo pries metus jau nuspet tai ir padaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas.nesekiau dvi dienas naujienu,bet sis rytas man pakele nuotaika :banana-blonde: as panasu,aisku jai kas kojos nepakis,islosiau sioje loterijoje.Jokio suktumo nebuvo,ikuriau uki,nuomavau zemes ir ejau I prieki,norejau 2k.jaunojo neisejo,smulkuji,persokom per edv,todel sis gavosi su 85 balais.Po 4 metu ukininkavimo.nenusivilkit,nors suprantu,kad skaudu,bet ateis kiti metai,daugiau patirties, po zingsneli pirmin ir pasiseks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas.nesekiau dvi dienas naujienu,bet sis rytas man pakele nuotaika :banana-blonde: as panasu,aisku jai kas kojos nepakis,islosiau sioje loterijoje.Jokio suktumo nebuvo,ikuriau uki,nuomavau zemes ir ejau I prieki,norejau 2k.jaunojo neisejo,smulkuji,persokom per edv,todel sis gavosi su 85 balais.Po 4 metu ukininkavimo.nenusivilkit,nors suprantu,kad skaudu,bet ateis kiti metai,daugiau patirties, po zingsneli pirmin ir pasiseks.

Gerai, jei randi kur zemes issinuomoti, o ka daryt kai jos nera... o jos labai norisi.. Tada nei pinigu sutaupysi jos nusipirkimui, nes negali generuoti didesniu pajamu, o ir parduoda ne visi..

Bet dziugu, kad kai kuriems pavyksta igyvendinti savo planus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, jei randi kur zemes issinuomoti, o ka daryt kai jos nera... o jos labai norisi.. Tada nei pinigu sutaupysi jos nusipirkimui, nes negali generuoti didesniu pajamu, o ir parduoda ne visi..

Bet dziugu, kad kai kuriems pavyksta igyvendinti savo planu

oi  su kokiu vargu as ja susirinkau,pirmus metus laksciau ir badziau pirstu I laisvus apleistus plotus,bet jie sake uzimti,emiau apleistus krumynus bl3 plotus,tvarkem,pamate,kad nepasiduodu reikalauju,tai pradejo po keleta ha atsirasti.buvo ir taip,kad sutvarkytus krumynus ateme kiti,nes paimta buvo trumpalaikei nuomai....tikriems ukininkams nebuna ypac pradzia lengva,bet visada isausta kitas rytas ir sviesesnis.Supratau tik viena,kad ne zemetvarkoje ieskoti laisvos zemes reikia o pas matininkus ir tada reikalauti zemetvarkoje.pas mane tik 60 ha viso,imu net po 1ha,kad ja susirinkti.O paramai leme gyvulininkyste

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien dar kalbejau su NMA, tai patvirtino jog praeinamumas 62 balai. O tie kas surinko 60 balu visiem pinigu neuztenka, tad greiciausiai gaus tie kurie nepasinaudojo 2007-20013m parama, ir tie kuriu prasoma suma mazesne, Pagal tai bus isdeliota prioritetine eile. Bet visa sia procedura atlikts tik po to kai suvertins tuos kurie papuola i laiminguju sarasiuka (100-62balai) tik po to imsis 60... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

oi  su kokiu vargu as ja susirinkau,pirmus metus laksciau ir badziau pirstu I laisvus apleistus plotus,bet jie sake uzimti,emiau apleistus krumynus bl3 plotus,tvarkem,pamate,kad nepasiduodu reikalauju,tai pradejo po keleta ha atsirasti.buvo ir taip,kad sutvarkytus krumynus ateme kiti,nes paimta buvo trumpalaikei nuomai....tikriems ukininkams nebuna ypac pradzia lengva,bet visada isausta kitas rytas ir sviesesnis.Supratau tik viena,kad ne zemetvarkoje ieskoti laisvos zemes reikia o pas matininkus ir tada reikalauti zemetvarkoje.pas mane tik 60 ha viso,imu net po 1ha,kad ja susirinkti.O paramai leme gyvulininkyste

kiek ejau pas zemetvarkininkus, tai pamato, kad jaunas, paklausa is kur ir kai suzino is kur, tada sako: oj, pas jus ten nieko nera laisvo.. gal ir nera, bet jauciasi, jog jie ten uzkisti yra, nes net pavardes zino, kas dirba valstybine zeme..

o del krumynu, tai uzjauciu, investicijos padarytos ir kai grazu, tada visi nori..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek ejau pas zemetvarkininkus, tai pamato, kad jaunas, paklausa is kur ir kai suzino is kur, tada sako: oj, pas jus ten nieko nera laisvo.. gal ir nera, bet jauciasi, jog jie ten uzkisti yra, nes net pavardes zino, kas dirba valstybine zeme..

o del krumynu, tai uzjauciu, investicijos padarytos ir kai grazu, tada visi nori..

Kad laisvu atsiranda tai isitikinusi,nes pas mus aplinkui nemazai ukininku stambiu,bet atrandam vis dar,nors yra keli UAB kurie visus skriaudzia renkasi net arus o uzsiraso norintis net po 100ha.Kai atima ukininkas tai dar ,bent supranti kam jam reikia o kai UAB net siutas ima,nes net netvarko zemiu.

Na mes cia vel ne I tema ,gausim velniu :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...