Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

As pvz naujo neipirkciau traktoriaus uz visa kaina ir nezine kada jo atsipirkimas butu ir toliau dirbciau su mtz, bet va yra galimybe uz puse kainos pasilengvint komfortiskuma ir varga. Tad kaip ir mazo vaiko svajone nusipirkt dvirati nauja ar kompiuteri, taip mano - traktoriu.

Cia kiekvieno ukininko skirtinga situacija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As pvz naujo neipirkciau traktoriaus uz visa kaina ir nezine kada jo atsipirkimas butu ir toliau dirbciau su mtz, bet va yra galimybe uz puse kainos pasilengvint komfortiskuma ir varga. Tad kaip ir mazo vaiko svajone nusipirkt dvirati nauja ar kompiuteri, taip mano - traktoriu.

Cia kiekvieno ukininko skirtinga situacija

todel ir buna pikcio protrukiu,kad svajoji,planuoji...rodos tiek nedaug truksta ir atkrenti.Jau 3 d.vazineju po laukus (sienauja stambieji) ir tikiuosi,kad kitais metais pati galesiu nusienauti savo pievas :icon-rolleyes: o tuos isleistus uz sienavima pinigelius galesiu isleisti didinant uki.Na krito tos pieno,jauciu kainos,bet juk rodos nebadaujam nei vienas.Jai ne siemet taikitamet :angelic-flying:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tos paramos tikrai labai padeda kas jas gauna,bet laimingu nedaug,todel ir neislaiko zmones nuoskaudos ir kiekvienam rodos ,kad jis teisus.smulkieji piksta ant stambiuju,stambieji skaito nevykeliais smulkiuosius.Manau visi teisus,laukim kantriai ,gerai,kad senapjute nera laiko gilintis ,tik speju lakstyti ir rodyti laukus...as su gyvulininkyste,lauksiu savo laimingo loterijos bileto :icon-wink:

O dabartiniai stambieji nebuvo ankciau smulkieji ūkininkai pagal tave :) mažiau pykites tarpusavyje, verčiau susivienikime ir ginkime savo teises kada to reikia!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas.as pabreziu stambieji,tik todel,kad jie turi savo technika....todel ir as noriu eit I prieki ir kreipiuosi I parama ,kad plestis nestoveti vietoje o tureti savo,tvarkytis paciai savo laukus ir plesti uki.Turbut buvau nesuprasta,bet as nieko pries stambius neturiu ir puikiai suprantu,kad reikia viskam laiko ir kantrybes.savo kraste bendrauju su keliais stambiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jezau lt ar aš ka nors išsigalvoju,ar nebuvo taip pavasari,kai buvo prašymas vyriausybei ,kad panaikintu isipareigojimus,paskui buvo atsakymas,kad briuselis to neleidzia,kad gali tik pratest laikotarpi,ar nebuvo šaukiama,kad buvimas programose tai kilpa ant kaklo,arbanoretu pakeist ukininkavimo krypti,bet nedaleidzia isipareigojimai,aš viska puikiai atsimenu tik dabar kazkas to nenori girdet ir varo ant manes,kad aš šioks ir anoks,niekam nieko nepavydziu,pats gavau iš viso per dvi programas 280000lt ir daugiau nutariau nebelysti kai tokia situacija zemes ukyje neaiški,juk gali buti ir dar blogiau ir tada vel prasides verksmai,vel bus kalta valdzia kaip visada,tik niekas nekaltins saves,savo neapsiskaiciavimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...