Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

As pvz norejau keist daigta visiskai. Pasikeite situacija per tuos metus ir man per mazas gaunasi kombainas uz 100000, tik rusiskas iseina uz tokia suma. Supaprastinta rasiau. Klausiau ar galima keist i padargus. I sejamaja ir pluga. Sake ne. Turi but perkamas kombainas o jo modelis gali but keiciamas, geriausia isvis nekeist. As jau nuziurejes buvau deveta kombiana. Dabar kazkaip sumaise kortas, pasake kad negausiu tai ir nesitikejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su topografine gauni statybos leidimą?Gal pasidarai topografine, žemėtvarkini projektą, ir tada darai statybų projektą jei sudėtingas statinys tai dar projekto ekspertizę ( dar įsitikini, kad nereikia poveikio aplinkai vertinimo)ir tik po to gauni statybų leidima.

P.s jei teiktiant paraišką paramai gauti, pakanka projektinio pasiūlymo, sąmatos ir 3 komercinių, ir jei reikia poveikio aplinkai vertinimo. Visa kita pasidarai iki pirmo mokėjimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklaust kolegu kurie jau pasinaudojo parama arba zinanciu:

 

Po paramos sutarties pasirasymo verta bandyt deretis del komerciniu pasiulymu kainos, ar geriau deretis del kokio papildomo priedo technikai uz ta pacia kaina? 

 

Ps.:  VBS zinios nedomina, prasau patarimo pas tuos kurie zino  :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklaust kolegu kurie jau pasinaudojo parama arba zinanciu:

Po paramos sutarties pasirasymo verta bandyt deretis del komerciniu pasiulymu kainos, ar geriau deretis del kokio papildomo priedo technikai uz ta pacia kaina?

Ps.: VBS zinios nedomina, prasau patarimo pas tuos kurie zino :icon-smile:

Jei tik yra ką paimti iš tų pačių pardavėjų, tai daug geriau "pakišti" po suplanuotais pirkiniais.. ir laiko ir nervų sutaupysit..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten jie irgi gudrus, kol trypi jų kieme apie techniką, sakydamas, kad iš jūsų perkam, tai duosim tą, pridėsim aną, nuderėtas kainas irgi primiršta, o kaip jau reikia vežt, kitos kalbos prasideda, bet kalbant susikalbama. Aplamai, ką pridavei su vp į nma, geriau nekaitaliot, lengviau gyvent bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklausti, ar patys rašote projektus ar samdote įmones? Žemės ūkio konsultavimo tarnyba, už projekto parašymą "investicijos i materialųjį turtą" prašo 600e. Normali kaina ar ne? Ar verta bandyti pačiam prasidėti su rašymų. Ir dar klausimėlis, priemonėje "investicijos i materialųjį turtą" renku 64 balus, ar su tokiais balais įmanoma praeiti.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklausti, ar patys rašote projektus ar samdote įmones? Žemės ūkio konsultavimo tarnyba, už projekto parašymą "investicijos i materialųjį turtą" prašo 600e. Normali kaina ar ne? Ar verta bandyti pačiam prasidėti su rašymų. Ir dar klausimėlis, priemonėje "investicijos i materialųjį turtą" renku 64 balus, ar su tokiais balais įmanoma praeiti.?

Aš mokėjau panašiai tiek pat be PVM, asmeniškai aš rinkausi įmonę dėl to, kad mano manymu ne ką brangiau išeina nei viską daryti pačiam, nes mano atveju reikėjo ir buhalteriją sutvarkyti, pats rašydamas dar kiek visur pravažinėji, klausinėdamas, rinkdamas informaciją, reikiamus popierius ir t.t., susi gaišta tikrai nemažai laiko ir lėšų, ypač jei tai darai pirmą kartą ir kaip dažniausia būna tokiu atveju, neaiškumu ir abejonių visur pilna. Kolega tai pačiai paramai rašė pats, bet kai pasakė kiek išleido skirtumas tebuvo kelių šimtų eurų (neskaičiuojant kiek tam dar laiko skyrė). Nepamiršk, kad konsultavimo išlaidas taip pat įtraukia į projektą ir dalį lėšų susigrąžini, aišku jei patvirtina paramą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš mokėjau panašiai tiek pat be PVM, asmeniškai aš rinkausi įmonę dėl to, kad mano manymu ne ką brangiau išeina nei viską daryti pačiam, nes mano atveju reikėjo ir buhalteriją sutvarkyti, pats rašydamas dar kiek visur pravažinėji, klausinėdamas, rinkdamas informaciją, reikiamus popierius ir t.t., susi gaišta tikrai nemažai laiko ir lėšų, ypač jei tai darai pirmą kartą ir kaip dažniausia būna tokiu atveju, neaiškumu ir abejonių visur pilna. Kolega tai pačiai paramai rašė pats, bet kai pasakė kiek išleido skirtumas tebuvo kelių šimtų eurų (neskaičiuojant kiek tam dar laiko skyrė). Nepamiršk, kad konsultavimo išlaidas taip pat įtraukia į projektą ir dalį lėšų susigrąžini, aišku jei patvirtina paramą ;)

Tai ir man buhalterine reikia susitvarkyt, bet tas reikalas jau tvarkomas. O pačiam patrvirtino paramą? kiek balu rinkai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklausti, ar patys rašote projektus ar samdote įmones? Žemės ūkio konsultavimo tarnyba, už projekto parašymą "investicijos i materialųjį turtą" prašo 600e. Normali kaina ar ne? 

Man tai čia cekava pasidarė  :icon-rolleyes:  Čia kaina už didžiojo modernizavimo verslo planą ir paraišką ar supaprastintą paraišką? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepykit už of temos teršimą, bet va dar vienas modernizacijos būdas:

 

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/jonavos-rajone-rasti-7-svedijoje-vogti-traktoriai-kratos-metu-sulaikytas-imones-direktorius-59-617823#_

 

smalsu, ar patys būtų su tais traktoriais dirbę, ar visgi pardavimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nez normali ar ne kaina..cia kaip kas kiek isgali moket.. bet as rudeni irgi tiek sumokejau , 600e konsultavimo tarnybai uz  "investicijos i materialųjį turtą" iki 50 stk euru plano pareng

Būtų kaip ir negaila tų 600e, jei balu rinkciau daugiau, o dabar biskeli yra rizikos kad, nepraeis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...