Jump to content

tsorakas

Nariai
 • Pranešimai

  53
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie tsorakas

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Sirvintos

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiki, reik patarimo, pries ziemkenčiu seja nebuvo bertos npk, jeigu dabar isberciau npk(s) 8-20-30(2) ? Azotiniu trasu turiu visiem tresimam, klausimas tik del fosforo ir kalio.
 2. Sveiki, reik patarimo, pries ziemkenčiu seja nebuvo bertos npk, jeigu dabar isberciau npk(s) 8-20-30(2) ? Azotiniu trasu turiu visiem tresimam, klausimas tik del fosforo ir kalio.
 3. Sveiki gal yra kas iš forumiečiu kam yra teke daryti toki dalyka, turiu case 5140 jame ura reversas be neutralios pozicijos, tai yra jei nori isjungt transmisija reikia isjungt pavara, o yra tokie pat modeliai su reverso perjungeju kuriame yra neutrali pozicija. Taigi klausimas jei kam yra teko susidurt ar jei idesiu toki perjungeja su neutralia pozicija viskas veiks ir ar nepridarysiu kokiu bedu kad dezes kompas sugrybaus ar netgi sudegs kas nors jame.
 4. tsorakas

  zieminis rapsas

  Sveiki kokios nuomones? Nepurksta jokiu augimo reguliatorium. Ar dar verta purkst? Caryx niekas neturi, ka galiu gsut tai Tilmor. Ar jis pades?
 5. tsorakas

  zieminis rapsas

  Sveiki. Rapsas setas rugpjūčio 18d. Nupurkstas nuo žolės ir pabirų. Dar netrumpintas, savaitgaliui žada šilumos, ar reikia važiuot su kokiu folikuru?
 6. tsorakas

  zieminis rapsas

  Sveiki, pirmi metai kaip sejau rapsa ziemini, pries savaite nupurskiau juos su "galera" labai sustresavo lapeliai susitrauke pats augalas toks kaip guminis tapo, po dienos nupurskiau boru ir molibdenu. Kolkas atrodo kad atsigauna, noriu paklaust ar sitas sttesas tures stipriu pasekmiu derliui?
 7. tsorakas

  Pudymai

  Sveiki, aš taip pat turių klausimų dėl žaliojo pūdymo. Turiu lauka kur siemet planuoju palikt pūdymą, tai yra dėl zalinimo reikalavimų turiu ji palikti. Planas toks pasėti šiame lauke rapsą, nes prie pat lauko yra bitynas, tegul bitutės džiugauja. Klausimas toks, ar galiu žaliajame pūdyme sėti rapsą? Ir kitas klausimas, iki kada turėtu būtį suartas žaliasis pūdymas?
 8. http://partstore.caseih.com/us/parts-search.html#epc::mr57386ar1045887 schema darbinio veleno.
 9. Labas, man atrodo kad imanoma iš išorės pakeisti.
 10. tsorakas

  Zirniai

  kiek įvertinta toną žirnių?
 11. tsorakas

  Zirniai

  Sveiki, gal kas turit žirnių parduoti sėklai? Reikia 1,5t, gerai butu širvintų, vilniaus, ukmerges, rajonuose.
 12. Ačiū reiks pasiskambint. Nemokamai davė?
 13. Sveiki, gal kas turite farmer 311 LSA turbomatik 86 m. remonto knyga? Skolingas neliksiu.
 14. tsorakas

  8240 fordas

  Sveiki, turiu klausima ford 8210 -8240 tos serijos jie tokie pat kaip ford TW-15 TW-20? mar reiketu tw-20 manualo, gal kas turite ir galite pasidalinti, skolingas neliksiu. rasykit i pm jei turite.
×
×
 • Create New...